Skocz do zawartości
Forum

Delikatny brzuszek dziecka a karmienie piersią


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam do was pytanie - co byście mi poleciły bym mogła pomóc i sobie i maluszkowi który często narzeka na ból brzuszka. Ja karmię piersią, staram się jeść delikatnie, ale z drugiej strony muszę jeść różne rzeczy by sobie nie zaszkodzić, bo przecież dziecko wyciąga z nas wiele i potem następują problemy z zębami etc. Czy możecie mi coś poradzić?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ula szczerze powiem, że nie bardzo rozumiem o co chodzi....dzieci na początku mają problemy z układem pokarmowym, to wszytsko jest jeszcze nie dojrzałe i czasem zdarza się i ulewanie i to, że dziecko nałyka się powietrza i trudno mu odbić i ból brzuszka po czymś co zje mama, ale z moich obserwcji wynika, że po 3 miesiącu wiele się zmienia i dziecko szybciej się najada, nie ulewa tak często i szybciej odbija sobie, moim zdaniem trzeba wytrwać i karmić naturalnie, ale wszytsko zrobisz, jak chcesz, jeśli chcesz, możesz odciągać pokarm i podawać butelkę, albo podawać mm, możesz tez porozmawiać z pediatrą o swoich wątpliwościach

Odnośnik do komentarza

Ula nie wkręcaj sobie, że to twoja wina. Dzieci przejmują emocje rodziców i jeśli ty się będziesz zamartwiać i denerwować dziecko też to odreaguje. Tak jak Marg pisze, układ pokarmowy jest jeszcze niedojrzały i z czasem będzie lepiej. Przy szukaniu produktów szkodzących maluszkowi pozostaje metoda prób i błędów. Może napisz co konkretnie dziecku dolega to spróbuję pomóc, moja była alergiczno-kolkowa z nietolerancją laktozy to coś tam w temacie się orientuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...