Skocz do zawartości
Forum

Nowe polskie serialne


Rekomendowane odpowiedzi

Ale temat :D Fajnie, ja oglądam wszystko co na TVNie :D
Julię, Na Wspólnej ;D Wakacyjnie nadrobiłam "Na Dobre I Na Złe", trochę zła jestem, bo już się skończyły powtórki i znów denne początki "M Jak Miłość". Denne, bo co lato chyba lecą :D Już znam na pamięć. Oglądałam kiedyś "pierwszą Miłość", ale nie mogę się doszukać wakacyjnych powtórek. Buu.

Odnośnik do komentarza

iszmaona

Nowych raczej nie zamierzam zaczynać oglądać, żeby się nie wciągnąć.

ja tak za każdym razem sobie mówię;) ale kilka seriali udało mi się jakoś ominąć... ale później lecą powtórki i zazwyczaj oglądam. tak miałam z "usta usta".
Kinqa
Naszą kochaną drugą "Modę na sukces", czyli "Pierwszą miłość " oglądam namiętnie :lol:
Bardzo mnie zainteresował zwiastun serialu "Lekarze" :) zobaczymy co to będzie i czy będzie na to czas ;)

o pierwsza miłość. ja od pierwszego odcinka;) a spróbuj opowiedzieć wszystko od początku.. chyba się nie da;) nawet mój m. się wciągnął. od postaci Wielkiego Gamzura;) dobrze, ze ten serial momentami w takim żartobliwym tonie jest, bo na całkowicie poważnie, to bym chyba nie strawiła. a i pięknie Wrocław pokazują:)
Oopsy Daisy
A''Rodzinkę.pl ''?

uwielbiam! :ja to mam szczęście" też było fajne.
no i ktoś tu wspomniał o Julce- już zdążyłam zapomnieć , ze był, ale oglądać pewnie będę.
i na dobre i na złe. czekam czy zabili mojego ulubionego Gawryłę;)
z nowych zobaczymy jak wyjdzie;) ale pewnie coś będzie się oglądać znając życie.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Wątek trochę z wyprzedzeniem, bo w tv ciągle reklamują nowe seriale od września, ale czy Wy wy lubicie polskie serialne i czy zamierzacie oglądać te nowe? czy ktoś wie, czy będzie kolejny sezon Ojca Mateusza?

oglądam, głównie na tvn-ie lub polsacie
z tych nowych ciekawi mnie "lerkarze" i "przyjaciółki"

a pamiętacie "klub szalonych dziewic" na tvn-ie?
ciekawa jestem czemu nie było II serii, tak czekałam

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Yvone
iszmaona

Nowych raczej nie zamierzam zaczynać oglądać, żeby się nie wciągnąć.

ja tak za każdym razem sobie mówię;) ale kilka seriali udało mi się jakoś ominąć... ale później lecą powtórki i zazwyczaj oglądam. tak miałam z "usta usta".
Kinqa
Naszą kochaną drugą "Modę na sukces", czyli "Pierwszą miłość " oglądam namiętnie :lol:
Bardzo mnie zainteresował zwiastun serialu "Lekarze" :) zobaczymy co to będzie i czy będzie na to czas ;)

o pierwsza miłość. ja od pierwszego odcinka;) a spróbuj opowiedzieć wszystko od początku.. chyba się nie da;) nawet mój m. się wciągnął. od postaci Wielkiego Gamzura;) dobrze, ze ten serial momentami w takim żartobliwym tonie jest, bo na całkowicie poważnie, to bym chyba nie strawiła. a i pięknie Wrocław pokazują:)
Oopsy Daisy
A''Rodzinkę.pl ''?

uwielbiam! :ja to mam szczęście" też było fajne.
no i ktoś tu wspomniał o Julce- już zdążyłam zapomnieć , ze był, ale oglądać pewnie będę.
i na dobre i na złe. czekam czy zabili mojego ulubionego Gawryłę;)
z nowych zobaczymy jak wyjdzie;) ale pewnie coś będzie się oglądać znając życie.

no tak, jest jeszcze rodzinka.pl - to tez lubię choć czasem wkurzają mnie te dzieciaki.

no a usta usta tez lubiłam

Odnośnik do komentarza

Yvone

uwielbiam! :ja to mam szczęście" też było fajne.
no i ktoś tu wspomniał o Julce- już zdążyłam zapomnieć , ze był, ale oglądać pewnie będę.
i na dobre i na złe. czekam czy zabili mojego ulubionego Gawryłę;)
z nowych zobaczymy jak wyjdzie;) ale pewnie coś będzie się oglądać znając życie.

No jak :o_no: Doktorek przeżyje i będzie big law z Haną :smile_move:

mosia

oglądam, głównie na tvn-ie lub polsacie
z tych nowych ciekawi mnie "lerkarze" i "przyjaciółki"

a pamiętacie "klub szalonych dziewic" na tvn-ie?
ciekawa jestem czemu nie było II serii, tak czekałam

Chyba za słabą miał oglądalność..

Eeee a ja jeszcze uwielbiam "Przepis na życie" Z żabcią :D

Odnośnik do komentarza

kamka88
Ja czekam na "M jak miłośc" :):) i na Rodzinke.pl, sama bym nie chiała miec takich dzieciaków ale popatrzec i pośmiac sie lubię:D:D

"Pierwsza Miłośc" - kiedyś oglądałam ale mi się znudziła...

No i chciałabym żeby była kolejna seria "Usta, usta", to był fajny serial:)

Usta Usta było wzorowane na jakimś zagranicznym, więc już nie będzie, skończyło się śmiercią Różczki i duuupa więcej ma nie być, a szkoda, też mi się podobał.
Szpilek ani Hotelu nie oglądałam, jakoś się nie wciągnęłam :/

Odnośnik do komentarza

mosia
i jeszcze był ten serial na tvn-ie z Damięcki, tylko nie pamiętam tytułu, a powtarzali na początku wakacji

to chyba było" taraz albo nigdy" . dopiero teraz jak powtórki leciały to oglądałam.
ano tak Hotel52 jeszcze! lubię, bardzo. a "szpilki.." zaczęły kiepsko a z każdą kolejną serią było coraz gorzej.

a która z Was Magdę M. oglądała?? ja kiedyś pożyczyłam od szwagierki wszystkie odcinki na dvd i zrobiłam sobie maraton..:)

Odnośnik do komentarza

Yvone
mosia
i jeszcze był ten serial na tvn-ie z Damięcki, tylko nie pamiętam tytułu, a powtarzali na początku wakacji

to chyba było" taraz albo nigdy" . dopiero teraz jak powtórki leciały to oglądałam.
ano tak Hotel52 jeszcze! lubię, bardzo. a "szpilki.." zaczęły kiepsko a z każdą kolejną serią było coraz gorzej.

a która z Was Magdę M. oglądała?? ja kiedyś pożyczyłam od szwagierki wszystkie odcinki na dvd i zrobiłam sobie maraton..:)

no właśnie, Magda m też fajny serial.
i czasem jak się trafiło to i Ranczo oglądałam

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...