Skocz do zawartości
Forum

Grypa żołądkowa czy ciąża?


Gość nieznany_Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznany_Ania

Hej, mam spory problem mianowicie wraz z chłopakiem zawsze kochamy się w prezerwatywie, a na dodatek zawsze przed wytryskiem wychodzi i nigdy nie kończy we mnie. Dodam jeszcze, że prezerwatywa nigdy nie pękła. Dostałam miesiączkę w czasie, w którym powinnam ją mieć i trwała normalnie 4 dni i była tak samo obfita jak wcześniejsze. Bolał mnie również brzuch jak co miesiąc przy tym. 2 dni po skończeniu krwawienia zaczęło mi być niedobrze i to trwało 2 dni non stop, później doszła biegunka, gorączka (to nawet nie podniesiona po prostu temperatura ale oczy również od niej bolały i dreszcze). Ogólnie - grypa żołądkowa. Dostałam od lekarza leki i oczywiście lekka dieta itd. Wiemy jak to jest. Dzisiaj (5ty dzień grypy) już jest ok jadłam nawet normalne jedzenie i żołądek był ok, biegunka jednak została. Ale włączyłam sobie filmik, na którym obraz "wirował" i znów zrobiło mi się niedobrze. Dodam też, że przy tych całych "nudnościach" nie wymiotowałam, chyba, że na siłę myśląc, że po prostu coś siadło mi na żołądku. I to zaczęło mnie zastanawiać, że niby przeszło, a przez takie coś znów mnie mdliło. Dodam też, że palę papierosy dosyć sporo i nie mam z nimi problemów nawet przy mdłościach, zapachy mnie nie drażnią i nie odczuwam żadnych dolegliwości w piersiach. A jednak niepewność mi towarzyszy czy to na pewno grypa żołądkowa.

Odnośnik do komentarza

No jak chcesz mieć więcej niepewności, to mogę Ci powiedzieć, że będąc w ciąży też można przechodzić grypę żołądkową. I to nie raz. I na początku i w środku ciąży i nawet z dużym brzuszkiem na koniec.
Znam też przypadek, gdzie dziewczyna całą ciążę wymiotowała, tak wpływały na nią hormony, ale dziecko urodziło się zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...