Skocz do zawartości
Forum

Elektroniczna niania


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, potrzebuję pomocy w wyborze elektronicznej niani:) do tej pory myślałam, że nie będę potrzebować, ale jednak uznałam że chcę ją mieć:D
Ceny oczywiście bardzo zróżnicowane, wolałabym oczywiście coś tańszego niż droższego.. moje pytanie jakie Wy macie doświadczenia z tymi urządzeniami? Zależy mi na dość dużym zasięgu, mam starsze dziecko z którym być może będę przebywać na ogródku, maleństwo będzie spało na piętrze.

Odnośnik do komentarza

My mamy Philips Avent, modelu nie pamietam, zreszta nie wiem czy nadal produkują, bo kupowany ponad 5 lat temu. Dwoje dzieci przeżył i nadal działa. Ma dość duży zasięg (jak będziesz patrzeć na zasięg, to pamiętaj, że producenci podają zasięg w otwartej przestrzeni - trzeba wziąć poprawkę na to, że między pkojem dziecka, a tym pomieszczeniem, w którym ty będziesz czy ogrodem są ściany), regulacje głośności, funkcje walkie-talkie (po wcisnięciu odpowiedniego przycisku mogłam zagadać do dziecka - czasem się przydawało, ale nie jest to niezbędna funkcja moim zdaniem). Niania była dość czuła na dźwieki z pokoju dziecka, a bateria w sluchawce dość długo trzymała. Zwróć uwagę, żeby niania była cyfrowa, a nie analogowa, bo analogowe trzeszczą i nim się przyzwyczaisz, że to tylko trzaski ze słuchawki to będziesz latać do pokoju dziecka co dwie minuty - w sumie nie wiem czy analogowe jeszcze produkują.
Są też nianie z podglądem, ale nie wyobrażam sobie biegania za starszym dzieckiem po ogródku z telewizorkiem pod pachą :D
Ta nasza niania moim zdaniem jest niezniszczalna, więc śmiało możesz rozejrzeć się za używaną.

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony mogę polecić Ci nianię elektroniczną Xblitz Kinder, ma wbudowane 8 kołysane i zasięg do 260 metrów. Dostałam ją na pępkowe i powiem że używam jej dość często, przy moim maluchu jest bardzo potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...