Skocz do zawartości
Forum

Bierne palenie w ciazy inaczej...


Gość Poziomka32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Poziomka32

Witam,
Prosze o porade co o tym sadzicie i jak sobie z tym poradzic.
W pracy jestem skazana siedziec w jednym pomieszczeniu z osoba ktora wprawdzie pali na zewnatrz ale czesto wraca i smierdzi od niej dymem z papierosow bo tzw.ostatnie zaciagniecie robi tuz przy wejsciu do pomieszczenia. Jak mnie nie ma w pracy to pali w tym pomieszczeniu, oczywiscie sie tego wypiera ale to zawsze czuc. Prosby nie dzialaja by tego nie robic bo to szkodzi mi i mojemu dziecku. Co mam zrobic? Czy takie bierne palenie bardzo nam szkodzi?

Odnośnik do komentarza

Tak, bierne palenie nam szkodzi. Jest nawet bardziej szkodliwe, niż "normalne" palenie.
Co do osób śmierdzących (ja zaliczam do tego też wątpliwą przyjemność odorów paszkowych w autobusach, nieprzebranych gatek starszych pań chociażby w świątyniach itp.), to niestety nic na to nie możemy poradzić. Ale co do palenia w tym samym pomieszczeniu, co jesteś, no to już mega przesada. W pracy nie można palić gdzie popadnie, podlega to przepisom. Można mimochodem zapytać w kadrach gdzie jest palarnia, bo chyba nie w Twoim pokoju ;)

Odnośnik do komentarza

Poziomka mysle ze ilość dymu który wdychasz nie jest szkodliwy dla Was ale zawsze znajdzie się jakiś idiota który myśli tylko o sobie. Najlepszym wyjściem byłoby to zgłosić do dyrekcji ale wtedy nie wiem jaka miałabyś sytuację w pracy. Jeśli zwrócenie uwagi nic nie pomoże to jak przychodzisz rano do pracy po dniu nieobecności to przewietrz porządnie pomieszczenie i może wtedy ta osoba się zastanowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...