Skocz do zawartości
Forum

pierwsze usg


Gość Dagna123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje pytanie. Ostatnia miesiaczka 15grudnia. Wczoraj robione beta z krwi 1468. Przedwczra bylam u gin. I nie widzial zarodka, swierdzil ze mam opchniety jajnik i moze byc to ciaza pozamaciczna. Czy mozliwe zeby tak bylo. Jutro odbieram drugie hcg i mam do niego aie udac. Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

A który to Tc wg miesiączki? Ja miałam podobną sytuację też lekarz ciąży nie widział. Za to torbiel na jajniku. Potem się okazało że w ciąży jednak byłam ale było już za późno. Po zabiegu laparaskopowego usunięcia torbieli poroniłam. Potem żałowałam że nie poczekałam lub nie poszłam do innego lekarza ale widocznie tak miało być. Wcześniej też wynik testu pozytywny ale pusty pęcherz płodowy.
Teraz od samego początku ścisła kontrola od samego początku od 5 Tc. W 7 pięknie już serduszko biło.

Odnośnik do komentarza

[quote="twinsy"]U mnie w 5 tc w jednym był żółtko a w drugim pusto - teraz jest dwóch chłopców ;) Poczekaj -daj im się rozwinąć :-D [/quote

Ale wiesz jak lekarza cie nastraszyl.... To różne opcje Przychodza do głowy. Z drugim jak miałaś pusto w macicy to też byłam w 5tyg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...