Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje??? Pomocy!!!pilna pomoc


Gość Łukaszenka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukaszenka

Witam. Mój problem jest bardzo złożony i pomocy dostałam niewiele a na następna wizytę muszę czekać.
Od 6 do 12 czerwca miałam dni płodne a 14 współżylam bez zabezpieczenia. Wszystko było ok ale miesiączka się nie pojawiła zamiast tego dwa razy miałam brązowe plamienia. Po 5 dniach spóźnienia miesiączka nadeszła ale inna niż zwykle. Była mniej obfita a że miesiączki zawsze nam bardzo bolesne to tym razem ból był całkiem inny mocny ale po prostu inny. Po miesiączce znowu 1 dzień plamienia. W połowie okresu i do tej pory bolą mnie piersi. Zmienił mi się smak z łagodnego na ostry a teraz nagle brak apetytu ,schudłam już 2 kilo a i tak jestem chuda. Do tego dziś złapały mnie bóle miesiaczkowe takie prawdzie a okres mam dostać dopiero za 22 dni! Dodam też że odczuwam swędzenie przy wejściu do pochwy. A ginekolog parę dni wcześniej nawet mnie nie zbadała tylko powiedziała że mogłam poronic Ale nie wiadomo bo nie miała czasu. (Kolejka była taka że już nie chciała mnie przyjąć )
Liczę na wasze doświadczenie i pomoc bo nie wiem czy mam jechać na izbę przyjęć żeby było szybciej czy czekać na wizytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...