Skocz do zawartości
Forum

Ruchy i kopnięcia dziecka w 35 tygodniu


Gość magdamm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Pisze do Was z takim zapytaniem:jak czesto powinny być odczuwane ruchy i kopnięcia dziecka?Czasem bywa dzień, ze nie odczuwam nic,moze lekkie "wiercenie"w dole brzucha. Nie wiem czy jest to powód do zmartwień?
Pozdrawiam i z gory dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja pod koniec 37 tygodnia miałam dzień że praktycznie nie czułam ruchów,wieczorem pojechałam do szpitala,zrobili mi ktg,tętno malucha było "płaskie",zrobiono mi test oksytocynowy i okazało się że mam niewydolność maciczno-łożyskową i nastepnego dnia wywołano mi poród.Ja liczyłam ruchy od 28 tygodnia 3 razy dziennie blog.zapytajpolozna.pl/ciaza/o-liczeniu-ruchow-dziecka/.
W tak zaawansowanej ciąży jak Twoja trzeba być czujnym,daleka jestem od straszenia ale nawet nie chcę myśleć co mogłoby się stać z moim maleństwem gdybym nie była czujna.

Mama Tymona(lipec 2013),oczekująca na drugiego szkraba(5 sierpnia 2014).
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgikluwdgv.png

Odnośnik do komentarza

mój do 22 tc się wiercił, niemal skakał... pozniej wszystko ucichło, czułam ruchy ale juz spokojniejsze, tylko kopnięcia od czasu do czasu - bez uczucia przemieszczania się malucha... w 26 tc niestety maluch sie urodził - prawie w domu - dopiero skurcze parte zaczely strasznie bolec - wczesniej bolalo, ale dalo sie wytrzymac i maly po swojemu kopal - tzn jak puknelam w brzuch maly odpukiwal...

urudzil sie z 2 wezlami na pepowinie - mocno zacisnietymi - lekarze powiedzieli ze od dluzszego czasu - kilka tyg dostawal anorektyczne dawki... niestety nie mial szans ani w srodku, ani na zewnatrz...

uwazajcie na siebie dziewczyny - straty dziecka nie zycze zadnej matce (wiem co to znaczy)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...