Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Ból kolan i barku

barbaraaaaa

barbaraaaaa wpis edytowany

Od jakiegoś czasu męczy mnie ból kolana i barku oba z prawej strony, uczucie jakby kości się psuły, dziwnie to brzmi ale tak to odczuwam, potrafi obudzić mnie to w nocy, ból nie jest stały , nasilony przy np zgiętym kolanie, pomaga rozprostowanie, rozmasowanie, nierozruszane barku, czasem powoduje to takie jakby pyknięcie, przesunięcie kości, zmagał sie ktoś z was z czymś podobnym? na początku roku miałam ten problem aby z kolanem lekarz rodzinny dał skierowanie do ortopedy ale zanim sie dostałam ból sam zniknął i z braku czasu na wizyte nie poszłam.

2515 barbaraaaaa Kobieta, 29 lat, Lubelskie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Emilia1

~Emilia1

Na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty. Akurat ja wolę od razu udać się do specjalisty jesli coś się dzieje. Ostatnio np byłam na rehabilitacji i rezonansie w Krakowie bo tam mają stosunkowo tanio i dobrych specjalistów. Rejestrujesz sie tutaj http://www.rehabilitacje.org na takie wizyty. Jest szybko i dokładnie. Teraz przechodzę skuteczną rehabilitację i jest ok.

~pinezka88

~pinezka88

Nie pójście na wizyte bylo błędem. Takich bóli nie nalezy lekcewazyc bo to ze teraz nie boli nie znaczy ze przy wiekszym napieciu bol nie powroci.. Ja tak mialam z kolanami. Powodem okazla sie ciezka praca fizyczna wiec musialam ją zmienic jesli nie chcialam dorobic sie zmian zwyrodnieniowych stawow. A dodatkowo by ulzyc sobie w cierpieniu chodzilam sobie do kapsuly floatingowej na sesyjki ( w Jura floating w Częstochowie) by tam cialo sie na spokojnie zregenerowalo i odprezylo. To pomoglo mi szybciej wrocic do pelnego zdrowia