Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Mąż i jego problemy z erekcją

~zuza3245

~zuza3245

Czy to możliwe,ze mąż w wieku 33 lat ma problemy z erekcją? ;/ Co robić i jak mu pomóc? Nie chce ze mna o tym rozmawiac i tylko bardzo się denerwuje jak wspominam,że jednak coś wypadałoby z tym zrobić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~matkakureczka

~matkakureczka

A czemu niby może nie mieć? W kazdym wieku takie problemy mogą się pojawić. Szczególnie,ze mężczyzna to nie robot ale żywa osoba i również moze mieć lepsze i gorsze chwile. Moj maż również jakiś czas temu miał tego typu kłopoty. Na poczaktu nie chciał sie oczywiście przyznać i nie uprawialiśmy seksu, poza tym trochę go przycisnęłam i przyznał się ,ze jest to stres. Może u Twojego też tak jest? Jak z jego pracą? Czy na przyklad nie znosi problemow z pracy do domu? No i czy nie zastanawialiście się nad jakims suplementem?

~Gosia Janszek

~Gosia Janszek

Zgadzam się, niestety to się zdarza w każdym wieku. Na pocieszenie, jeśli winny jest stres czy przemęczenie to zapewne jest to problem przejściowy. Można się wspomagać lekami [reklama usunięta]. Mój mąż zamawia nawet online, bo wstydzi się iść do apteki i osobiście kupić. No ale grunt, że to działa :)

~arystek

~arystek

w dzisiejszych czasach problemy z erekcją mogą się przytrafić każdemu mężczyźnie, ja przez stres i napięcie w pracy też miałem problemy, do lekarza nie uśmiechało mi się pójść więc poszedłem do apteki, bo partnerka powoli zaczęła dostrzegać ze mam problemy w łóżku, nie chciałem żeby wiedziała, więc stwierdziłem że pójście do apteki [reklama usunięta], odkąd też w pracy mam mniej stresu też po niego rzadziej sięgam ale w najtrudniejszych chwilach mi pomógł.

~hanowsa

~hanowsa

mój ma 37 lat i kupiłam mu [reklama usunięta], bo już jestem załamana brakiem seksu lub tym, że jest on po prodtu kiepski. to wspaniały facet ale kurczę, mam 31 lat i nie chcę być wiecznie niezadowolona z tego co się dzieje w łóźku. poczytałam jeszcze trochę książek i artykułów i w dużej mierze mogą te probvlemy wynikać z przemęczenia i stresu, złej diety, tego, że większość dnia siedziw pracy, ze ma dużo stresu, nerwów i 'ciężkich dni', woięc zaczęłam o niego dbać tak na maxa, zaciągnęłam go na siłowinę, rzuciliśmy papierosy i jest o niebo lepiej!

~anatol

~anatol

to prawda wiek akurat nie ma żadnego znaczenia, u mnie tez się pojawiły problemy z erekcja i to w okolicach 30 roku życia, więc moim zdaniem bardzo wcześnie, ale u mnie problemem był styl życia, zero ruchu a do tego kiepskiej jakości jedzenie, no i to wszystko odbiło się na relacjach w łóżku [reklama usunięta].

Eliza Płoć

Eliza Płoć

Moi drodzy. Wiele par ma obecnie z tym problem. Nie będę się powtarzała, co jest powodem takiego stanu rzeczy. Najprościej mówiąc stres i styl życia, ot co choroba cywilizacyjna. Pracuję w aptece i wiem, że są obecnie skuteczne leki stosowane w walce z zaburzeniami erekcji, głównie oparte na substancji syldenafil. Nie chcę reklamować tutaj konkretnych leków, więc powiem tylko, że substancja ta stosowana jest w popularnej Viagrze, a także w lekach intensywnie reklamowanych w mediach np. Mensil czy Maxon Active.

61165 eliza-ploc Kobieta, 35 lat, Tarnowo Podgórne