Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Kosmetyki z Vichy?

gwiazdka0

gwiazdka0

Co sądzicie o kosmetykach z Vichy ? Czy są dobre :) Co z tej marki byście polecili dla kobiety w wieku 40 lat>?

40353 gwiazdka0 Kobieta, 36 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Urszula Rogalska

Urszula Rogalska

Odpowiedź eksperta

Ja osobiście lubiłam tą firmę ale nie ukrywam że ma drogie kosmetyki.

28505 urszula-rogalska Kobieta, 38 lat, śląsk
gwiazdka0

gwiazdka0

A co używałaś z tej firmy jeśli można wiedzieć? Bo zastanawiam się nad kupnem prezentu dla mamy:) I myślałam o kremie przeciwzmarszczkowym Vichy Liftactiv Supreme:) Ale nie wiem jeszcze się zastanawiam;/ Ogólnie mama lubi kosmetyki z tej marki:) Co sądzicie o tym?

~olica

~olica

To jest bardzo dobry krem, ja go używam i mi służy. Cena do niskich nie należy, ale widać, że działa, no i jest też bardzo wydajny. Mama na pewno będzie zadowolona :)

gwiazdka0

gwiazdka0

Też tak myślę że będzie z niego zadowolona:). Tylko mam nadzieje że efekt też będzie dobry taki jak tu piszą skóra świeża, ujędrniona i wypoczęta, a zmarszczki wygładzone :). Zobaczymy wszystko się okaże w praktyce. Właśnie dzisiaj go zamawiam :):):)

~olica

~olica

popatrz jeszcze na ceny w aptekach, ja tam kupuję, u nas akurat jest nawet tańszy niż w drogeriach

gwiazdka0

gwiazdka0

.... ooooo nawet nie pomyślałam aby zajrzeć do apteki. Ale Krem jest już i tak zamówiony, tylko czekam na przesyłkę:)

gwiazdka0

gwiazdka0

Przyszedł właśnie dzisiaj teraz tylko czekamy na efekty:) I ładnie pachnie:)

~Tusia87

~Tusia87

gwiazdka0 to czekamy na Twoje spostrzeżenia. Ja krem mam już ponad miesiąc. Bardzo jestem z niego zadowolona - z efektu liftingu i matowienia najbardziej. Ale fajnie że się szybko wchłania i można nałożyć makijaż.

gwiazdka0

gwiazdka0

oki dam zna jak będą już widoczne jakieś efekty... na razie mama jest nim zachwycona:) Tusia87: A po jakim czasze były one widoczne u ciebie?