Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Krem przeciwzmarszczkowy jako prezent dla teściowej?

gwiazdka0

gwiazdka0

Co sądzicie o kremie przeciwzmarszczkowym jako prezent na urodziny dla teściowej?Strasznie narzeka na swoją cerę? A ona lubi takie rzeczy jak kosmetyki itp. :) Ostatnio słyszałam o nowym kremie Garnier Miracle, i można stosować go już po 40. Krem zapewnia natychmiastowy efekt i długotrwałą przemianę. Więc myślę że teściowej prezent by się podobał. A co wy o tym sadzicie?

40353 gwiazdka0 Kobieta, 36 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aagnieszkaa1

aagnieszkaa1

Obrazić? Wszystko zależy z jaką teściową mamy do czynienia. Ja tam bym się nie wahała... Dobry krem= dobry prezent.

35070 aagnieszkaa1 Kobieta, 29 lat, Kańczuga
dreamer44

dreamer44

To może lepiej jakiś zabieg usuwania zmarszczek na przykład? Kremy raczej nie pomogą :)

39813 dreamer44 Kobieta, 30 lat, Opole
~miu

~miu

z sensilis, moja mama ma i się sprawdza. nie uczula, efekt jest, cena wysoka, więc musisz lubić teściową :)

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Teściowa na pewno będzie bardziej zadowolona z kremu przeciwzmarszczkowego niż z kosmetyku wyłącznie nawilżającego. A jeśli nie chcesz ryzykować, a wiesz że osoba ta kocha kosmetyki, możesz zawsze pomyśleć o zakupie preparatów do pielęgnacji ciała ;)

27554 joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa
~broksa

~broksa

dobry krem z pewnością jej nie urazi. ze wspomnianego sensilis to upgrade jest przeznaczony do cery dojrzałej.

madrax

madrax

Ja bym unikała zakup kosmetyków dla teściowych. Zwłaszcza kosmetyków!

43448 madrax Kobieta, 29 lat, Warszawa
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Chyba, że teściowa jest miłośniczką kosmetyków - wtedy na pewno by się ucieszyła z takiego prezentu ;). Gorzej, jeśli jest to osoba, która zazwyczaj nie stosuje kremów i zwyczajnie taki prezent może być dla niej mało przydatny.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa