Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Sposoby na przesuszoną skórę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kukuleczkajanka

~kukuleczkajanka

Jeśli nie emolienty to dermokosmetyki, które są w stanie głębiej w skórę wniknąć i lepiej ją nawilżają. Ja bardzo lubię np. enilome.

~edytka234

~edytka234

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy! Mam ogromny problem z cellulitem. Jakich kosmetyków używacie na co dzień. Bardzo proszę o rady !!!

~julitka312

~julitka312

edytka234! Świetnym preparatem na cellulit jest Coffe Miracle z Efektimy. To mój numer jeden! Wygładza, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Efekty widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-) wypróbuj na prawdę warto

~Kerdelke

~Kerdelke

Polecam zabieg mezoterapii
nawilża
ujędrnia
poprawia wygląd skóry
Zabieg mezoterapii wykonywany jest głównie w gabinetach medycyny estetycznej przez lekarzy. Wato zaznaczyć, że kuracja obejmuje kilka zabiegów, którego koszt wynosi około 300-400 zł. Cena zależna jest od zastosowanego preparatu, a także od stopnia zaawansowania leczenia.
I co najważniejsze efekty są o wiele lepsze niż w przypadku stosowania kremów na skórę http://skawina24.com/wydarzenia/mezoterapia_ig_owa_skuteczny_spos_b_na_pi_kn_sk_r_.html

~milena134

~milena134

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc ! Na początek wypróbuję preparat z Efektimy, może kiedyś zbiorę się na zabieg.. kto wie ;-) dziękuję pięknie jeszcze raz

~lucjusz454

~lucjusz454

Dziewczyny!!! Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś lekkiego fluidu, który będzie dobrze nawilżał. Co polecacie??