Wakacje

Tanie podróżowanie?

~penioo

~penioo

hej, szukam porad odnośnie taniego podrozowania: samoloty, wspolne przejazdy, tanie busy. jak szukac? na co uwazać? Czego się wystrzegać? No i jak najtaniej podróżować? parę porad tutaj znalazlem na jakims blogu. macie cos jeszcze? Interesuje mnie głównie południowa Europa: włochy, bałkany, hiszpania

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Penioo, fajny wątek :)
Nic więcej mi do głowy nie przychodzi ponad to co napisane :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
malutka1

malutka1

Tanio podróżować często można z biurem podróży. Fajne i tanie wycieczki ma często logostour! Ostatnio na ich stronie widziałem, ciekawą wycieczkę do Hiszpanii: http://logostour.pl/wycieczki-hiszpania w sumie jak będzie regularnie śledzić ich stronę to na pewno znajdziecie dobrą ofertę dla siebie.

35505 malutka1 Kobieta, 41 lat, Rzeszów
~Podróżnik

~Podróżnik wpis edytowany

Tanie podróżowanie w formacie, o którym piszesz polega najczęściej na wyszukiwaniu dobrych okazji. Możliwości jest tyle, że ciężko trzymać rękę na pulsie, ale jest wiele miejsc, które mogą w tym pomóc.

Polecam śledzić blogi podróżnicze - blogerzy, często wyszukują ciekawych i niedrogich sposobów na niedrogie podróżowanie.

Podróżować niedrogo samochodem można wykorzystując na przykład Bla Bla Car: Bla Bla Car albo inne serwisy carpoolingowe

Jeśli chodzi o autokary, to super promocje możesz znaleźć w Polskim Busie lub Lux Expres (polecam szczególnie ten drugi: na każdym fotelu tablet z dobrym wyborem gier i filmów)

Samoloty: tu trzeba trzymać rękę na pulsie. Warto śledzić np. Sky4Fly gdzie często publikowane są dobre okazje. Szukając niedrogich połączeń, warto zwracać uwagę na dojazd do lotniska. Tanie linie lotnicze często lądują na lotniskach sporo oddalonych od centrum i dojazd może okazać się droższy od biletu lotniczego.

Dziubala

Dziubala

Podróżnik, fajne i cenne wskazówki :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
roscisl

roscisl

niestety podróżowanie z dziećmi, szczególnie małymi zazwyczaj nie jest tanie, ani przyjemne :) dlatego ja z mężem w tym roku zdecydowaliśmy się, że zostaniemy w domu i tu po odpoczywamy, kupiliśmy dzieciakom basen, ze strony: http://s-mumo.pl oni mieli świetną zabawę a i my mogliśmy spokojnie po odpoczywać na naszej działce :) polecam naprawdę wszystkim taką formę relaksu, szczególnie wtedy gdy dopisuje pogoda tak jak w tym roku :) gdy dzieci się spokojnie bawią to i rodzic może sobie wypocząć :)

48149 roscisl Kobieta, 30 lat, Wrocław
~dynamical

~dynamical

Moim zdaniem warto również szukać po ofertach biur podróży, bo czasem potrafią być bardzo tanie, szczególnie jeśli to też tur operator. My zawsze korzystamy z tego biura http://www.rego-bis.pl bo mają fajne oferty, wiemy kiedy szukać i jeździmy za małe pieniądze na fantastyczne wakacje. No i jest to wygodne, bo nie przejmujemy się organizacją ani tym, że coś może pójść nie tak :)

elektrycznapomarancza

elektrycznapomarancza

Blablacar jest jedną z lepszych opcji taniego podróżowania. Jest tania i bezpieczna. Kierowcy oszczędzają na paliwie, a ja oszczędzam na kosztach podróży, jakie musiałabym ponieść wybierając tradycyjny środek lokomocji :) Jakie jest Wasze zdanie w sprawie blabla?

48253 elektrycznapomarancza Mężczyzna, 37 lat, neverland
Dziubala

Dziubala

elektrycznapomarancza, fajna opcja, jak ktoś z takich rzeczy korzysta i się nie boi ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
scooby

scooby

Ja zawsze wcześniej czegoś szukam na ebookingu. Wtedy można trafić lepsze oferty niż jak się rezerwuje na ostatnią chwilę.

40171 scooby Mężczyzna, 40 lat, Katowice