W oczekiwaniu na bociana

Ciąża, a może nie?

~Basiabasienka

~Basiabasienka

Witam dziewczyny :)
Może któraś z was wie jak mi pomoc.. moja sytuacja wyglada następująco: od 3 tygodni bolą mnie piersi, są nadwrażliwe i o wiele większe niż normalnie. Do tego doszedł mi apetyt, wahania nastroju. Byłam pewna, ze jestem w ciąży dlatego, dlatego, ze z chłopakiem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, a nawet kilka razy skończył we mnie. Czekałam z niecierpliwością na termin, w którym miałam dostać okres, aby wykonać test, a tu pojawiła się miesiączka. Krew jest nieco jaśniejsza i rzadsza niż zwykle i towarzyszy jej ból brzucha i pleców (tak jak to zwykle mam przy normalnej miesiączce). Wydawało mi się, ze mam normalne objawy ciąży a teraz ta miesiączka... tym bardziej ze z chłopkiem nie przejmowaliśmy sie zabezpieczeniem.. robiłam dziś test ale wyszedł negatywny. Myślicie, ze moge być w ciąży czy raczej to wykluczyć? Mogłabym udać się do ginekologa, ale jakie badania może mic zrobić podczas gdy mam krwawienie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dzelaaa12

Dzelaaa12

Być może jest za wcześnie na test, więc lekarz też nic nie zauważy

63706 dzelaaa12 Kobieta, 22 lata, Wielen
~Basiabasienka

~Basiabasienka

Tyle, ze pierwsze objawy- tak jak wspomniałam o piersiach były już 3 tygodnie temu... myślisz, ze to za wczesnie na test? Sama nie wiem...

Dziubala

Dziubala

Basiabasienka, a test robiłaś w dniu spodziewanej @? Może było za wcześnie. Krwawienia mogą być z różnych powodów. Nawet będąc w ciąży się zdarzają.
Aby rozwiać wątpliwości najlepiej zrób test z krwi beta hcg. Wynik będziesz miała jeszcze w tym samym dniu.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Basiabasienka

~Basiabasienka

Dziubala okres dostałam jakimś cudem wczoraj, a mialam go w terminie dostać dzisiaj. Zrobiłam test dzisiaj i... negatywny. „Krwawienie” mam identyczne jak każdy mój okres. A na te badanie idzie się normalnie do rodzinnego lekarza, do przychodni tak? Mówię wtedy na co konkretnie chce te badanie? Mieszkam za granica ale myśle ze podobnie to wyglada jak w Polsce. Próbowałam się dziś dodzwonić do ginekologa ale nikt nie odbiera... jutro będę próbować dalej, tylko nie wiem czy jest sens umawiać się do lekarza w czasie krwawienia.

Dziubala

Dziubala

Jak dostałaś normalną @, to małe szanse byś była w ciąży.
Badanie z krwi beta hcg u nas robi się prywatnie w laboratorium.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Basiabasienka

~Basiabasienka

No coz, szkoda.. myślałam, ze może jakaś szansa jest na dzidziusia. Trzeba próbować dalej :)

~Franciszka11

~Franciszka11

Hmm, a sprawdzasz płodne ? polecę Tobie tester wielokrotnego użytku afrodytę ze śliny, bo ja się tych jednorazowych badziewi nakupowałam całe reklamówki ;o wylatywały mi z szafki w łazience. Lawina testów ;D