W oczekiwaniu na bociana

Ciąża, a może nie?

~Basiabasienka

~Basiabasienka

Witam dziewczyny :)
Może któraś z was wie jak mi pomoc.. moja sytuacja wyglada następująco: od 3 tygodni bolą mnie piersi, są nadwrażliwe i o wiele większe niż normalnie. Do tego doszedł mi apetyt, wahania nastroju. Byłam pewna, ze jestem w ciąży dlatego, dlatego, ze z chłopakiem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, a nawet kilka razy skończył we mnie. Czekałam z niecierpliwością na termin, w którym miałam dostać okres, aby wykonać test, a tu pojawiła się miesiączka. Krew jest nieco jaśniejsza i rzadsza niż zwykle i towarzyszy jej ból brzucha i pleców (tak jak to zwykle mam przy normalnej miesiączce). Wydawało mi się, ze mam normalne objawy ciąży a teraz ta miesiączka... tym bardziej ze z chłopkiem nie przejmowaliśmy sie zabezpieczeniem.. robiłam dziś test ale wyszedł negatywny. Myślicie, ze moge być w ciąży czy raczej to wykluczyć? Mogłabym udać się do ginekologa, ale jakie badania może mic zrobić podczas gdy mam krwawienie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Basiabasienka

~Basiabasienka

Tyle, ze pierwsze objawy- tak jak wspomniałam o piersiach były już 3 tygodnie temu... myślisz, ze to za wczesnie na test? Sama nie wiem...

Dziubala

Dziubala

Basiabasienka, a test robiłaś w dniu spodziewanej @? Może było za wcześnie. Krwawienia mogą być z różnych powodów. Nawet będąc w ciąży się zdarzają.
Aby rozwiać wątpliwości najlepiej zrób test z krwi beta hcg. Wynik będziesz miała jeszcze w tym samym dniu.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Basiabasienka

~Basiabasienka

Dziubala okres dostałam jakimś cudem wczoraj, a mialam go w terminie dostać dzisiaj. Zrobiłam test dzisiaj i... negatywny. „Krwawienie” mam identyczne jak każdy mój okres. A na te badanie idzie się normalnie do rodzinnego lekarza, do przychodni tak? Mówię wtedy na co konkretnie chce te badanie? Mieszkam za granica ale myśle ze podobnie to wyglada jak w Polsce. Próbowałam się dziś dodzwonić do ginekologa ale nikt nie odbiera... jutro będę próbować dalej, tylko nie wiem czy jest sens umawiać się do lekarza w czasie krwawienia.

Dziubala

Dziubala

Jak dostałaś normalną @, to małe szanse byś była w ciąży.
Badanie z krwi beta hcg u nas robi się prywatnie w laboratorium.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Basiabasienka

~Basiabasienka

No coz, szkoda.. myślałam, ze może jakaś szansa jest na dzidziusia. Trzeba próbować dalej :)