W oczekiwaniu na bociana

Czy to może być ciąża?

Pepcia2009

Pepcia2009

Hej, kochałam się z chłopakiem 17-stego bez zabezpieczeń, skończył w środku. 19 stego zaczęłam krwawic, ale nie wyglądało to jak okres, nawet mnie nie bolały plecy, czy brzuch,tak jak zwykle, ale nie mogło to być krwawienie implantacyjne, bo to za wcześnie. Wieczorem tego samego dnia miałam jakby takie małe skurcze w dole brzucha. A dzisiaj mam zapalenie pęcherza, bo obydwoje mieliśmy. Okres ma mi się zacząć 22-go, ale ja już mam krwawienie jakies właśnie od wczoraj. Czy to może być poronienie związane z zapaleniem pęcherza? A może ciąża? Niestety do lekarza że względu na święta będę mogła zacząć się starać iść 23-go, a teraz trochę się niepokoje i szukam pomocy w necie. Czy to są po prostu moje kolejne urojenia związane z ciąża, bo raz już miałam objawy, które się potwierdziły, ale wzięłam tabletkę. Już wiele razy powtórzył mi się identyczny ból jak wtedy i dostaje już paranoi.

64046 pepcia2009 Kobieta, 19 lat, Olsztyn

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorota400

~Dorota400

Każde współżycie bez zabezpieczenia z finałem w środku to potencjalne staranie się o dziecko. Jednak w praktyce bywa różne. Dlatego by zwiększyć szansę i skrócić czas, warto jest kontrolować dni płodne, ja to robiłam za pomocą komputera cyklu, który po ciążach przydaje mi się jako naturalna antykoncepcja. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

~Eliza30

~Eliza30

Pamiętaj,że na forum nikt Ci nie powie,czy jesteś w ciąży, wykonaj test ciążowy, jak masz wątpliwości. Warto skonsultować nieregularne krwawienia z ginekologiem. Polecam do sprawdzania płodnych dni tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, warto wiedzieć, jakie jest ryzyko w danym dniu stosunku.