Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba w tym cyklu będę mierzyć sobie dodatkowo temperature, tylko muszę budzik nastawić na 7:00 bo pamiętam że o 7:30 temperatura ciała jest wyższa, tjby przekłamana, nie wiem jak to napisać:-P ciekawe co mi apki pokażą, ale zobaczę bo raczej późno chodzę spać a do 8ej lubię pognić w łóżku bo na 10ta do pracy;-)

Odnośnik do komentarza

Nadia wiem trzy dni to dużo dla faceta. Mój też w poprzednim cyklu już trzeciego dnia to już mniej miał siły.
Dokładnie jak pisze Rysia Tarmoś :D
Ale spokojnie. Ważne, że były już staranka:)
No to Rysia nie ma zmiłuj też musisz niedługo brać się do roboty :)
Niech rosną i pękają. Ja w tym cyklu do gina nie idę. Gin powiedział, że nie ma sensu. Aczkolwiek chyba byłabym spokojniejsza wiedzieć jak wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Zbadałam sobie krzepliwość krwi (gin.mi kazał zwgl.na poronienia), jeszcze przeciwciała kardiolipowe ale to po wypłacie bo 150zł
INR norma 0,91-1,20 a ja mam 1,06 więc super! uffff biorę nadal taką samą dawkę Acard 150mg;-) a i TSH wyczytałam że regularne jedzenie wyrównuje wynik, i prawda, miałam za niskie, zaczęłam jeść w miarę systematycznie, było 2, a teraz 1,52 więc super! może też pomogła wit, B6,B12 brałam 2mies, chyba dokupie.
Iwa od ciebie się nauczyłam-tarmoś;-)
Jak będziesz bez monitoringu to będzie spokojny cykl, bez stresu, może lepiej
Teraz to połowa wątku podobnie, @ sie kończą więc będzie się działo w przyszłym tygodniu dziewczyny!
a narazie Nadia i Ciekawska serduszkują, która czeka na @? Kokoo przyszła @?co ucb?

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska666

No my już po, jednak po nockach to ciężka sprawa :D jak się marzy tylko o tym żeby pójść spać ;) teraz dluuugie dwa tygodnie czekania. I nie bolało mnie nic, a mówił że powinno. Prócz mrowienia dwa dni miałam takie w środku ale nie wiem czy to to, czy po prostu tak mnie wymaglowal na fotelu lekarz i przez to :D

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do dziewczyn, które robią testy owulacyjne - jak to jest z tymi testami pozytywnymi? Bo ja to czasami mam wręcz problem żeby określić kiedy one są pozytywne a kiedy nie.. ciężko to określić - przynajmniej mi (chyba tego nie ogarniam). U mnie dzisiaj 17dc ale testy robię dalej :)

Odnośnik do komentarza

Ann w moim przypadku to zależy jakie miałam testy. Jak używałam droższych czyli z rossmana albo tych aptecznych to druga kreska pokazywała się już wcześniej, ale pozytywny dopiero jak była mocna taka jak pierwsza albo i mocniejsza.
Jak używałam takich z internetu (horien jakoś tak się nazywały) to pozytywny wynik było już jak dość mocna była kreska. Zaraz Ci wrzucę zdjęcia z mojego poprzedniego cyklu. Porównanie horien i rosmanowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...