Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam dziewczynki, że piszecie o tym castagnusie i oleju z wiesiołka i pomyślałam że jak w tym cyklu się nie uda to może w przyszłym zacznę dodatkowo to brać :-)
Trzeba brać od 1dc? I cały czas czy jakieś przerwy się robi? Ahhh i wiesiolek to takie zwykłe tabletki np. Oeparol czy jakoś tak? :-D
Mnie już tydzień boli okropnie podbrzusze i jajniki na zmianę... momentami mam ochotę wyć z bólu.... już zaczęłam się nakręcać że coś jest nie tak, a do gin nie pójdę narazie bo się nie dostanę a we wtorek lecę za granicę na tydzień... co z czuje że w tym cyklu ciąży nie będzie hehe

Odnośnik do komentarza

Madzia- ja wcześniej brałam wiesolke oeparol bodajże 4 tabsy dziennie...teraz kupiłam z GALA i biorę 6x. castagnus niby bierze się od początku cyklu, Ja zaczęłam brać jakoś w połowie, nic się nie działo. Co do wiesiolka to bierzesz od początku cyklu tylko do owulacji, to bardzo ważne żeby nie brać podczas owulacji i po, wiesiolek wywołuje skurcze macicy i jeśli byłaby ciaza to niekorzystnie wpływa na zarodek... Później znów zaczynasz brać w pierwszym dniu cyklu.

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś 10dc i czuje już jajniki... Pracują po tym cactagnusie na pełnych obrotach... Ciekawe co będzie w sama owulacje,bo do tej pory właśnie w owulacje czułam ból jajnikow (oczywiście nie co miesiąc) teraz Mi je rozsadzi chyba :D

Odnośnik do komentarza

Iwa pamiętasz jak pisałam o mojej szwagierce z endometiozą?... dziś jest po laparoskopii, prawy jajnik nieaktywny a w lewym zrosty które usunęli, wcześniej gastroskopia, kolanoskopia i USG brzucha, macicy, wykryto endo właśnie w prawym jajniku, i taki dzień kobiet w nerwach... aż płakać się chce, a ja narzekam jak zdrowa owulacja i się denerwuje że przyszła @ głupol że mnie chyba....jak tu tak kobiety cierpią żeby zajść w upragnioną ciąże
Przepraszam że zamuliłam ale musiałam się wygadać...

Odnośnik do komentarza

Tak tak Rysia pamiętam.
Rysia ja przed laparoskopia miałam zawsze, w lewym jajniku owulacja. A teraz jest w prawym. Więc nie wiem o co chodzi.
Niestety endo to podłe. Wylaczylam, na fb na grupach co jestem od endo, aby nie pokazywaly sie komentarzye bo mnie już nerwica wzięła. Jak kobitki pisaly że ileś lat się starają i in vitro i ze nic. Endo podłe niestety. Czasem się boję że nigdy się nie uda. Staram się tak nie myśleć Ale czasem mam doła że ta choroba mi nie pozwoli zostać mama. Moja bratowa też ma. Ma córkę. Lewego jajnika już prawie nie ma bo miała dwa razy usuwana torbiel. Po drugiej operacji lekarz jej powiedział że niech się cieszy że ma jedno dziecko.

Rysia żaden głupol z Ciebie. Każda z nas to odczuwa. I jest zawiedziona jak się okazuje że znowu to samo. Ja Jak się teraz nie uda to jeszcze poprobuje 2 Max 3 miesiące. Na tyle mam clo. I zostaje klinika leczenia niepłodności..

Odnośnik do komentarza

Iwa to faktycznie zaskakujące! teraz musi sie udać i mam nadzieję że żadna klinika leczenia niepłodności nie będzie nam potrzebna;-* jak piszesz z endo można mieć dziecko więc głowa do góry, aaaaa ja już na pewno nie pozwolę ci się poddać hihi też będę próbować na Clo, też nic narazie nie przeczuwam

Odnośnik do komentarza

Iwa ja też dziękuję za wsparcie... jesteś bardzo opanowana;-)
Iwa ja też mam po @ pojedyncze pryszczyki nawet na plecach, więc może to działanie Clo? hormonów
Iwa też masz taką długą szyjkę po Luteinie?ja tak, aż się zdziwiłam przy kąpieli (chociaz bardziej sugeruje się 21,22dc jaka jest, jak "krótka" to nici) wczoraj czułam kłucie macicy że usiadłam z bólu (wątpię żeby to był dobry znak) i ten jajnik ovu delikatnie ćmi, dbaj o siebie i nie przeforsuj się żeby wiesz;-) ok czekamy, teraz tak wolno płynie do @
:iD

Odnośnik do komentarza

Ann dobrze że masz takie podejście;-)
ciąża to najpiękniejszy scenariusz, ale wiesz jak jest... ciężko ehh
Wysypało mnie na maksa przez weekend, a z drugiej strony czuje palące sutki, brałam ten Ovitrelle i tj. ganotropina kosmówkowa więc ani nie będę testować ani się doszukiwać symptomów bo to bez sensu w tym cyklu, czekam za @ 20go a dziś 19dc więc luzik a co u was dziewczyny?nowe plany na ten cykl?

Odnośnik do komentarza

Madzia - w takim razie udanego wypoczynku życzę :) czasami trzeba się trochę wyluzować :)
Ja sobie zamówiłam tym razem dwa różne rodzaje testów owulacyjnych to będę sobie robić porównanie..
Według aplikacji mój kalendarzyk owulacje miałam w 18 dc - może i by się zgadzało bo wtedy miałam też skok temperatury bo 17 dc miałam 36.54 a 18 dc było już 36.85 a @ przyszła pod koniec 31 dc ale liczenie zaczęłam od 32 dnia

Odnośnik do komentarza

Hej przepraszam byłam jakoś zajęta ostatnio!
Fajnie że tak dużo ludzie tu teraz pisze :)
U mnie bez zmian, biorę inofem i vitex i teraz mam cd 12. Zobaczymy co będzie.
Wy macie takie dobre temperatury z tego co czytałam. Moja standardowa to 35.8.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadia123

Hej dziewczyny. Przepraszam Was za tak długa nieobecność, obiecuję ze to tylko jednorazowa sytuacja. Niestety @ przyszła, ale sporo spóźniona. . Obstawiam ze to przez duży stres w tym cyklu. No ale zalamałam się przez to dlatego też tutaj nie wchodziłam i nic nie pisalam. Teraz juz jest lepiej. Ale coraz bardziej się doluje że kolejny cykl nie udany..

Odnośnik do komentarza

Madzia dobry plan z tym Castagnus i wiesiołek, miłego urlopowania się
Ann N3ss powodzenia w starankach, N3ss fajnie że jesteś z nami, Nadia to jednak @ który dc ucb? Przykro mi że nerwy, u mnie też się udzielają i to bardzo....też tym że mój jedzie w pon.rano w te Niemcy, wraca sob,niedz i tak w kółko, postanowione, ciężej będzie że staraniami jak coś...
Iwa jak przeczucia?zaobserwowałaś coś innego niż zwykle?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...