Uczniowie, Nastolatki

Plamienia

Dominika07

Dominika07

Witam dwa miesiace temu miałam miesiaczke i po tygodniu miałam tak jakby plamienia tylko jak na końcu miesiączki czyli takie czyszczenie się. Teraz też tak mam skończył mi się okres ponad tydzień temu i znowu zaczęły się plamienia . Czytałam że to mogą być jakieś choroby . Trochę się boję. Czy któraś z Was miała podobnie ? Nie byłam z tym u lekarza . Iść?

66251 dominika07 Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Oczywiście, że iść. Zawsze warto poddać się badaniu, by sprawdzić co się dzieje.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Zosizz

~Zosizz

zakażenie na bank, ale do lekarza musisz pójść bo nie wiadomo jakiego pochodzenia, poza tym pomyśl nad może inna anty jeśli w ogóle stosujesz jakąś, bo to może wynikać np z podrażnienia lateksem z prezerwatyw, ja z chłopakiem współżyje dopiero 2 lata (mam 18) i uczę się wielu rzeczy, ale dobra anty to podstawa [reklama usunięta].

~Pekla

~Pekla

Idź do lekarza bo takiego typu rzeczy to może być początek czegoś groźnego albo rośnie ci torbiel, mięśniak etc. no ale lekarz zleci badania i dowiesz się co i jak, a jeśli współżyjesz bez anty. to również o to zapytaj może to infekcja, no i możesz w domu monitorować sobie dni płodne ja mam taki wielokrotnego użytku tester ze śliny