Uczniowie, Nastolatki

Atakowanie dziecka przez opcych rodziców w szkole

~Gonia34

~Gonia34

Mój syn chodzi do pierwszej klasy i nie jest akceptowany przez dzieci w klasie przez zachowanie rodziców dzieci na początku było ok w klasie jest jeden chłopiec który ma ataki agresji gdy pani wyszła z klasy zaatakował mojego syna i go bardzo mocno podrapał pani poinformował rodziców dzieci o całej sytuacj następnego dnia babcia chłopca zaatakowała mojego syna w szatni krzyczała na niego chociaż to mój syn został poszkodowany poszłam do wychowawcy porozmawiać o całej sytulacj ale pani wychowawczyni nic nie zrobiła od tamtej pory kilka razy inni rodzice tez podchodzili do mojego syna z pretensjami dziś zaatakował mnie matka dziecka twierdząc ze mój syn kopna jej dziecko gdy powiedział żeby zgłosiła to do wychowawcy zaczęła mi i dziecku ubliżać na korytarzu w szkole powiedział ze mam wracać z kad przyjechałam przy innych dzieciach i rodzicach my jesteśmy tutaj obcy nie dawno się tu przeprowadziliśmy i moje dziecko nie jest akceptowane w poprzedniej szkole nie miała z nim żadnych problemów nie rozumiem czemu rodzice tak się zachowują po tej sytuacj czy można podejść do obcego dziecka w szkole i atakować go krzyczeć na niego co można zrobić z takim zachowanie rodziców jak rodzic daje taki przykład to jak dziecko ma się zachowywać w stosunku do innego dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Czy zgłosiłaś sprawę dyrektorowi szkoły? I w ogóle jak to możliwe, że jakaś obca kobieta krzyczy na twoje dziecko w szatni? Dziecko tam było samo? Szkoła ma obowiązek zapewnic dziecku bezpieczeństwo na swoim terenie. Koniecznie zgłoś sprawę wychowawczyni i dyrekcji. Jeśli sytuacja się nie poprawi i te kobiety będą was wyzywać itp. to zgłosiłabym nękanie na policję.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...