Uczniowie, Nastolatki

Jaki prezent dla 8-latki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Martaee

~Martaee

Fajnym prezentem bylby taki robocik Photon, dzieci uczą się programowania, zabawka której szybko na pewno nie rzuci w kąt. Można go nawet wygrać o tutaj -->

image

iza.bella81

iza.bella81

Ja też jestem za planszówkami. Do tego można znaleźć fajne zestawy eksperymentów za 30-40 zł, do tego jakiś wafelek i prezent gotowy ;)

58657 iza-bella81 Kobieta, 38 lat, Poznań
elkawik

elkawik

Może coś praktycznego? Żadnych zabawek, ale coś z motywem który dziewczynka lubi. Np. pudełko śniadaniowe, poduszka, piórnik a może pościel? Fajne są też plecaki dla dziewczynek: [reklama usunięta]. Jako rodzic uważam to za lepsze rozwiązanie niz zabawki, ktore zaraz lądują w kącie

59079 elkawik Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Karolina Wiśniewska

~Karolina Wiśniewska

Od 19 grudnia w Biedronce będą super pomysły na prezenty. Tutaj podsyłam Ci katalog, bo jest w nim tak fajnie wszystko opisane i podzielone na kategorie: Gazetka Biedronki. Możesz tam znaleźć Lego dla małej pani architekt, naturalne rzeczy z drewna, zabawki dla małej księżniczki i oczywiście mnóstwo pluszaków. Ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła kupić kilka cudeniek dla moich dzieciaków.

domara

domara

Moim zdaniem każdy prezent powinien być przemyślany i przynosić wymierne korzyści obdarowanemu. Dla dzieci moim zdaniem najlepsze są prezenty edukujące je. To może być coś związane ze sportem dzięki czemu dziecko rozwija się fizycznie, albo jakaś gra logiczna. Ja na przykład swojemu synowi na miniona gwiazdkę kupiłam keyboard edukacyjny [reklama usunięta]. Dziecko zamiast siedzieć przed komputerem i grać w jakieś brutalne gry rozwija swoje zdolności muzyczne. I wcale nie musi być muzykiem, ale obcowanie z muzyką bardzo korzystnie wpływa na rozwój dzieci.

61878 domara Kobieta, 34 lata, Olsztyn
Meegi

Meegi

Gry planszowe to super pomysł - rozwijają dziecko, a przy okazji angażują do zabawy całą rodzinę. Zajrzyj sobie na dzieciprzyplanszy.pl, to fajna stronka z recenzjami gier, zobaczysz, co będzie najlepsze. Ja też jestem fanką książek na prezent, ale to zależy bardzo mocno od dziecka. Może coś z serii "Magiczne drzewo"?

62624 meegi Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz