Uczniowie, Nastolatki

Szafki szkolne?

Marysia37

Marysia37

W szkole w jakiej pracuje, szef wreszcie wyraził zgodę na montaż nowych szafek szkolnych. Teraz mam bardzo ważne zadanie i muszę wybrać najkorzystniejszą ofertę, aby zakupić jak najlepsze szafki ubraniowe.
Wyszukuję w internecie i nie mogę podjąć decyzji, myślałam że to proste zadanie natomiast w mgnieniu oka załapałam, że to nie łatwa sprawa. Nawet szafki powinny spełniać jakieś normy. W sumie natrafiłam na jedną bardzo ciekawą ofertę http://www.szafki-szkolne.com.pl i myślę że z niej powinna skorzystać moja szkoła, ale przed wyborem, chce zasięgną waszej opinii na temat metalowych szafek szkolnych.

40685 marysia37 Kobieta, 44 lata, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

metalowe szafki dobre są w szatni i na korytarzach dla młodzieży - przy młodszych się nei sprawdzają

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
amandzia1987

amandzia1987

Ja osobiście nie widzę problemu by szafki szkolne były z metalu, byle by nie miały ostrych kantów. Ogólnie tradycja szkolnych szafek powinna zostać utrzymana by dzieci sobie nie robiły garba.

29943 amandzia1987 Kobieta, 38 lat, Konin
Ulla

Ulla

dokładnie ale fajnie jak jeszcze jest praktycznie i ładnie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Lorri

Lorri

Też uważam, że szafki są świetnym rozwiązaniem szkoda tylko, że dzieciaki i tak mają zawsze zadanie domowe i muszą nosić książki itp.

45435 lorri Kobieta, 31 lat, Kraków
Andrea

Andrea

Fajnie, że w Polsce wreszcie montowane są takie szafki. Już myślałam, że nie doczekam tych czasów. Ale jeszcze pewnie trochę minie, zanim pojawią się we wszystkich szkołach.

47420 andrea Kobieta, 34 lata, Wrocław
~oleska23

~oleska23

Tzn mówicie o szafkach szkolnych na ubrania? Coś takiego? www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-szkolne-szafki-szkolne u nas w szkole już dawno takie są metalowe, solidne.

~Marcelina35

~Marcelina35

Szafki szkolne są świetnym rozwiązaniem! Teraz dzieci mają tyle rzeczy do noszenia, że to jest aż straszne. W szkole mojej córki jest coś takiego: http://meblestalowe.pl/Meble_szkolne_-_realizacje.html i chyba wszyscy rodzice są zadowoleni, że ich dzieci mogą zostawić chociaż część rzeczy żeby nie obciążać kręgosłupa od najmłodszych lat. Myślę, że takie szafki powinny być w każdej szkole.

~terkisss

~terkisss

Można na stronie limesto.pl znaleźć dużo metalowych mebli. Tutaj kupowaliśmy swego czasu biurka metalowe i też szafy kartotekowe. Dobra jakość, wygodny mechanizm, także szafy się swobodnie zamyka/otwiera. Cała realizacja zamówienia raczej poszła gładko bez jakiś opóźnień, wodzenia za nos i przeciągania wysyłki w czasie, także pod tym kątem też okej.

Weronix

Weronix

Ja też myślę, że szafki w szkołach to super rozwiązanie :) dzieciaki nie beda musiały tachać tych grubych książek, których nie potrzebują w domu!

52009 weronix Kobieta, 30 lat, warszawa