Skocz do zawartości
Forum

Co na krosty u nastolatka?


Gość Anonimka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arielka121

Mi bardzo pomogło stosowanie żelu punktowego [reklama usunięta], który dzięki odpowiednio dobranym składnikom uratował moja buzię od krost. Myślę, że to bardzo wygodna forma zwalczania uciążliwego trądziku u nastolatka. Dzięki dozownikowi żel jest tylko na krostach a nie na całej twarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Sasanka99

~Arielka121
Mi bardzo pomogło stosowanie żelu punktowego mediqskin, który dzięki odpowiednio dobranym składnikom uratował moja buzię od krost. Myślę, że to bardzo wygodna forma zwalczania uciążliwego trądziku u nastolatka. Dzięki dozownikowi żel jest tylko na krostach a nie na całej twarzy.

Kupiłam i będę stosować przez najbliższe tygodnia. Chciałabym ładniej wyglądać na sylwestra i pozbyć się choć części krost z twarzy.
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny poratujcie swoim doświadczeniem :) Od jakiś 3 miesięcy bardzo nasiliły mi się pryszcze na twarzy. Mam 18 lat i pryszcze w niewielkiej ilości miałam zawsze ale teraz to już masakra. Stosowałam różne naturalne sposoby ale nic to nie daje, zmieniłam dietę i nic. W styczniu studniówka a ja wyglądam tak że strach w lustro spojrzeć. Dostać się do dermatologa też nie jest takie proste, wizytę mam wyznaczoną 20. grudnia. Pomóżcie proszę :)

Odnośnik do komentarza

Graziax jeżeli trądzik naprawdę tak bardzo Ci się nasilił to lepiej idź do dermatologa, może spróbuj na prywatną wizytę, zapłacisz ale zaczniesz leczeni i może na studniówkę już będzie lepiej. Każda cera jest inna i dla każdej z nas inne leki będa skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Gość sarenkaZosia
23 godziny temu, Gość matkawariatka napisał:

a jest szansa wyleczyc tradzik samodzielnie u dziecka? w senie bez biegania po dermatologach?

pewnie tak ale to zalezy od tego jak bardzo zaawansowany jest problem, dermatolog nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/7/2021 o 10:56 PM, Gość matkawariatka napisał:

no problem nie jest wielki ale na dermatologa nas poprostu teraz nie stac 😞

da się wyleczyć, ale kwestia czy to zwykłe wągry, pryszcze, czy też duże stany zapalne. trądzik może mieć różne nasilenie i są jego różne rodzaje np. trądzik bakteryjny, grzybiczy (w obu przypadkach przyda się antybiotyk, może być przepisany przez lekarza rodzinnego), trądzik ze względu na nadprodukcję sebum (tu przydadzą się kosmetyki). zawsze pozostaje się zapisanie do lekarza na nfz, do dermatologów nie ma takich dużych kolejek

Odnośnik do komentarza

Dużo od siebie wymagam, a to co się zaczęło dziać z cerą było już totalnie po za moją kontrolą. Mimo, że problem trwa długo, bo aż 10 lat, to to co się wydarzyło przez ostatnie 2 miesiące, nawet 3 to był najcięższy czas w ciągu tych 10 lat. Śmieszne? Dla mnie straszne. Dla dziewczyny, kobiety, cios. Dziś dokładnie dziś po wielu przepłakanych nocach, niekiedy stanach depresyjnych stwierdzam, że to się dzieje, dzieje się po coś. Instagram i inne portale pokazują jacy powinniśmy być idealni, jakie to szczupłe ciała są super, szczerze ja je mam i nie jest super. Przyszło nie samo, wiele godzin na treningu wiele potu. To tylko opakowanie. Co do cery, mimo, że pielęgnacja u mnie jest na 6 to jest ona niestety małym dodatkiem, ale bardzo ważnym. To że się odżywiam dobrze, i nie wpływa to w ogólne na stan mojej cery to też tylko dodatek. Od lat poszukiwałam dla siebie odpowiedniego leczenia i jest – Axotret. Dzisiaj jest 31 dzień mojego leczenia i różnicę widać gołym okiem a to początek mojej przemiany 😉 #Axotret #Dziś będzie dobry dzień 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...