Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kobietki!

Przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam, ale cały czas w biegu.
Co u lekarza?. Dzieci maja znowu pasożyty. Nie wiem skąd te lambie.
Maja nie miała 3 miesiące temu, ale teraz Miki zadazył ja zarazić. Od dzisiaj kuracja antybiotykowa.
Dodatkowo wyszła dzieciom alergia na roztocza kurzu i mączne. Od razu wczoraj to odczulalismy. Na nastepna wizytę za 5 tygodni mamy zabrać łyżkę ziemi z kwiatka i kurz z domu :Szok:
Lekarka twierdzi, że te nawracające infekcje moga mieć podłoże w obecnosci pasozytów w organizmie.
Z leków uodparniających kazała kupić echinecea comp.
Kiedy dzwoniłam wczoraj do pediatry i powiedziałam, że po dwóch dniach przerwy Maja znowu ma katar ( co prawda biały i przezroczysty), ta kazała zrobic nam morfologie z rozmazem, płytki, CRP, żelazo i IGE plus mocz. Wczoraj juz miałam takiego nerwa że nic mi nie szło...

Miłego dnia Wam życzę i mniej kłopotów niż u mnie!

Odnośnik do komentarza

wybaczcie ze skopiuje ale sil mi brak

po kolacji Natanek zaczal biegac po domu i tak niezdarnie pobiegl ze sie przewrocil i rozwalil glowe, tuz nad nosem miedzy oczami, pomiedzy brwiami... widok koszmarny, rana otwarta na maxa, krew w calym domu...
dobrze ze Noas jeszcze nie spal, w jednej chwili spakowalismy wszystkich i do szpitala, pal licho ze bez prawa jazdy, jakby jakis dupek nie zrozumial ze to sila wyzsza to bym chyba zabila...
uspili go, zszyli, 7 szwow ma, za 10 dni do sciagniecia, po pobudce biedaczyna zwymiotowal pierwszy raz w zyciu, zostalismy godzine i dopiero teraz wrocilismy....

teraz nocne czuwanie nas czeka, ja jeszcze do siebie nie wrocilam, w takich sytuacjach jestem jakby kims innym, doskonale wszystko potrafie ogarnac, podjac dobre i szybkie decyzje ale jakbym stala obok siebie i patrzyla na kogos innnego. wiec wolniutko wracam do zmyslow...
dobrej nocy wszystkim, zdrowka potrzebujacym

Odnośnik do komentarza

Monia lekarka twierdzi, ze Miki miał ich tyle, że jednorazowa kuracja nie pomogła...zdążył pozarażać i nas i Majeczkę :lup::lup::lup:
Miałam być dzisiaj na pobraniu krwi, ale niestety w luxmedzie w głównej siedzibie nie było pielęgniarki od dzieci :Szok:
zatem badania w poniedziałek i wyniki nie wiem kiedy chyba we wtorek...za to trafiła nam się fajna lekarka na dyżurze...Pani Ewelina wypisała nam skierowania na wszystko o co poprosiłam i jeszcze więcej nawet... Zleciła morfologie z rozmazem automat i manual, żelazo, aspat, alat, płytki krwi, moczniki, kreatynina, CRP, OB, IgE, mocz ogólne...
Pani dr co było dla nas nowościa, znalazła u moich dzieci płyn w uszach zatem 9 października mamy jeszcze kontrolę u laryngologa :lup:.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...