Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
iguana00

Fotoprezenty hit czy kicz??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwazam, że takie prezenciki ze zdjęciem sa świetnym pomysłem. Pamiątka na długie długie lata. ja mam kubeczki. Piotruś jak był mały i teraz zamówiłam dla Kasi.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a1ajgklrb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkp07wo8ng32r5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość puszek

kiedyś mój mąż dostał na dzień ojca kubek ze zdjęciem Paolki

w tamtym roku ze zdjęć zrobiliśmy obrazy i daliśmy dziadkom
a w tym roku chrzestna dostanie kubek termiczny z laserowo wypalonym zdjęciem Julisi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się sporo wykonawców, więc można przebierać. Polecam okazje z groupona - zamówiłam fotoksiążkę i zdjęcie ślubne na płótnie za 1/4 ceny.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy prezent według mnie to ramka cyfrowa. Wgracie 2000 zdjęć swojej pociechy i prezent dla dziadków super.

Całymi godzinami wpatrują się w swoje wnuczęta - polecam a można kupić naprawdę jakąś chińska podróbkę w przystępnej cenie i dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anet00

fotoprezenty to bardzo fajne i sentymentalne pomysły na prezenty dla naszych rodzin :) zwłaszcza dziadków czy babć :D jest zdjecie ich wnuczków czyli moich dzieci - bardzo się ucieszyli.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Premighty

Jak dla mnie hit, szczególnie dla osób, które są sentymentalne. Ja mam w domu kilka fotoobrazów z kserkopu, fotoalbumy zdarzało mi się zamawiać na prezent i nikt nie marudził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byle nie kubki ze zdjęciami, bo one akurat wyglądają kiczowato ;) Ale jest wiele rzeczy, które mogą się sprawdzić, trzeba tylko wybrać ładne zdjęcie w dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubki ze zdjęciami kiczowate? Dla kogo? Moi zdaniem są super jako prezent, choć nie dla każdego, wiadomo ;). Moi rodzice i teściowa kochają kubki ze zdjęciami wnuków :). To ich najulubieńsze kubki :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulasparka

Mi osobiście fotoprezenty bardzo się podobają :D nawet mam kilka fotokubków w swojej kolekcji. Rodzicom ostatnio na [reklama usunięta] zamówilam fotopuzzle z wnukami [reklama usunięta]. Ich radość była ogromna więc nie mógł to być zły prezent ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...