Skocz do zawartości
Forum

Dzień dobry wszaystkim ;))


kasienka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!
Jestem mamą (prawie) 7 miesięcznego Filipka. Jest cudownym mężczyzną. Wesoły, energiczny,kontaktowym, bardzo lubiącym poznawać nowe panie :)) Troszkę leniwym bo nie chce mu się leżeć na brzuszku - szybko się denerwuje- przez co wogóle nie chce się podnosić tzn do raczkowania. Ale może potrzebuje więcej czasu.
Mam inny problem który mnie tu sprowadza. Mianowicie bardzo męczące noce. Praktycznie nie śpi. Wierci się, kręci z boku na bok, plecy, brzuch - i wtedy jest problem z odwrotem na plecki.Podciąga nóżki, potem się odgina do tyłu, po paru chwilach takiego kręcenia zaczyna "kwękać" i płakać. Jak go wezmę na ręce, albo dam pierś to po chwili sie uspokaja. Czasami to wszystko dzieje się na śpiocha. Także zdarza się że zaczyna bardzo płakać przez sen jakby mu się coś śniło. Już nie wiem co robić trwa to już 3 miesiąc.
wcześniej od 2 tyg do 2 miesiąca miał kolke i wzdęcia ale nawet wtedy przesypiał prawie całą noc. Potem jak usypiał ok 20 to budzil się na jedzenie ok 5-6 i czasami dalej szedl spac. Jednak pod koniec sierpnia wszystko się znieniło. W pierwszym tyg myślałam że może coś zjadłam ale przeszłam na lekkostrawną diete, w dodatku bezmleczna- lekarz zalecił. ale to wszystko się utrzymuje do tej pory.
czy któraś z Was miała albo ma podobny problem? Proszę o pomoc bo już nie daje rady i on chyba także bo z tego nie wysypiania się w dzień jest bardzo marudny.
proszę o pomoc. z góry dziękuję i pozdrawiam.,
Kasia

http://www.suwaczek.pl/cache/deed1a1fb5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...