Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Monika-kr
Właśnie kiedy zmieniacie dzieciakom foteliki??
Filip jeszcze ma spoko i wydaje mi się ze troszkę pojeździ:)

Adaś też jeszcze trochę pojeździ, choć z drugiej strony planowaliśmy, że jak Maciek wyrośnie z obecnego fotelika to przejdzie w Adasiowy, a Adaś dostanie nowy fotelik, znaczy podkładkę, ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Spac juz polazly a?;)

Nie wszystkie :Oczko:

Zaglądałam w południe to prawie puściutko było, a tu wieczorkiem się akcja rozkręciła :Uśmiech:

Chłopaki dawno śpią, ja czuwam przy Maciusiu, który śpi (budząc się co kilkanaście minut :Kiepsko:) w foteliku na huśtawce. Ciężko mu się oddycha, ale nie ma duszności. Ulał dziś kilka razy po jedzeniu. Jutro muszę iść z nim do pediatry sprawdzić co się dzieje :Smutny:

Ojej no lec jutro i napisz co sie dzieje,ale moze nic.

Tak myslalam ze wpadniesz jeszcze:):yes:

Odnośnik do komentarza

No i wpadlam mi stronka:D:D

Za wszystkie odchudzaczki i pogrubiaczki!!!!!!

Dziubala
Asia – fotelik fajny, ale ja bym różowego nie kupiła, nawet dla dziewczynki :Oczko:
My dla Adasia póki co, chcemy kupić tylko podkładkę, ale jeszcze nie jestem tego pewna, bo Adaś w podróży śpi, a na takiej podkładce to nie ma gdzie główki oprzeć :arf:
W siostry aucie jest podkładka dla Adasia, ale to tylko na krótkie przejazdy (ze żłobka do domu). Zobaczymy jeszcze co kupimy.

A to nie za wczesnie na sama podkladke?

Odnośnik do komentarza

Dziubalko a masz jakis zel do dziaselek? sprobuj posmarowac,moze to cos da?

Ja dzis ostatecznie rozprawilam sie z Hippem Stefan nie chce teo jesc,dzis dalam dynie z ziemniakiem. Smierdzialo okropnie jak tran,chociaz w smaku bylo slodkie. Plul na wszystkie strony. Mam jeszcze dwie zupki bezmiesne a potem juz mieso bedzie jadl,,jutro dam ziemniaka z maselkiem:)

Odnośnik do komentarza

asia78

Dziubala
Asia – fotelik fajny, ale ja bym różowego nie kupiła, nawet dla dziewczynki :Oczko:
My dla Adasia póki co, chcemy kupić tylko podkładkę, ale jeszcze nie jestem tego pewna, bo Adaś w podróży śpi, a na takiej podkładce to nie ma gdzie główki oprzeć :arf:
W siostry aucie jest podkładka dla Adasia, ale to tylko na krótkie przejazdy (ze żłobka do domu). Zobaczymy jeszcze co kupimy.

A to nie za wczesnie na sama podkladke?

Podkładka jest od 15 kg, a Adaś waży ok. 14 kg.

Odnośnik do komentarza

http://static.caption.it/bgpreview/latte.jpg

heloł :)
U nas nocka taka sobie, Ela co 2h sie budzila jak w zegarku, zjadla i spala mocnym snem znow 2h.
A rano zaczela juz od jakiejs 6 krecis sie co pol godziny, no i ja padnieta bylam, a ona o 8 chciala wstawac na dobre, wiec pomyslalam a raczej sie pomodlilam = Panie Boze blagam Cie daj mi jeszcze choc pol godziny mocnego snu :)
I co? i Ela spala jak zabita jeszcze godzine :smieszne:
Wiec teraz wstalysmy, zjadlysmy, napalilysmy w kominku i teraz sie bawimy i pijemy kawke :smieszne:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)

Wczoraj wieczorem zaczelam myslec o powrocie do pracy, nie moglam pozniej w nocy spac, to takie trudne... Nie wiem jak sobie dam rade, to juz za trzy tygodnie. W kazdym razie im blizej tym bardziej nie chce zostawiac Franka i tym bardziej sie boje. Chyba zwariuje przez te 7 godzin bez niego. Jak tylko o tym pomysle to lzy naplywaja mi do oczu...

Poza tym przeziebilam sie i fatalnie sie czuje. Ale to nic, grunt, ze Franulek na razie nie zlapal niczego ode mnie i oby tak dalej:)

Dziubalko jak noc i jak dzis Macius?

Zdrowka dla wszystkich chorych maluszkow:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Dobrze, że chłopakom zgrały się drzemki bo mogę złapać chwilę oddechu :Szok:
Nocka była trochę lepsza od poprzedniej ale też zaliczyć ją należy do kiepskich. Od północy K pilnował Maciusia a ja od 4.30. Do wyspanych nie należę :Kiepsko:
Wezwałam lekarza do domu (coś nie mam szczęścia bo co wzywam lekarza to nigdy nie mogę trafić na swoją pediatrę a nie chciałam czekać kolejnego dnia na nią), Adaś jest zdrowy a Maciuś jest niestety chory :Smutny:. Ma nieżyt gardła i trochę duszności. Jak w ciągu 48h nie będzie poprawy to mamy jechać do szpitala :Smutny:. Coś Maćka uczuliło, tylko co :confused:. Nic nowego mu nie wprowadzałam, w domu też nic nowego się nie pojawiło. Maciuś ma przepisane zastrzyki od dziś. Chcę wezwać jeszcze prywatnie lekarkę, którą wszystkim polecam a sama nie miałam jeszcze je okazji poznać (poleciła ją moja przyjaciółka), bo nie chcę by Maciek niepotrzebnie brał zastrzyki, jak to się już kiedyś zdarzyło. Zobaczymy co ona powie.

Odnośnik do komentarza

Lema
Mam pytanie- jak dlugo zamierzacie uzywac proszku do prania dla niemowlat?

Używam teraz drugie opakowanie Jelpa, jak się skończy to zacznę już prać Maćka rzeczy w "dorosłym" proszku.
Adasiowi przestałam prać w Jelpie jak miał 10 m-cy. Od tamtej pory używamy proszku Persil Sensitive i płyn do płukania np. Silan Sensitive i jest ok. Nie wiem jak będzie z Maćkiem, bo jest alergikiem ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Monika-kr
Czy tutaj na forum jest taka opcja jak na N że wyświetla mi tematy w których się udzielałam????????

Chodzi Ci o powiadomienia?
Jeśli tak, to wejdź w "Ustawienia", potem "Edytuj opcje" i zaznacz sobie, by przychodziły Ci powiadomienia :)
nie o powiadomienia;)
chodzi mi o to ze na N wchodziłam w "zobacz swoje posty" i nie musiałam całego forum przeglądac. Czy tu jest taka opcja zeby mi wyswietliło w jakich tematach sie udzielam:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...