Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

dziubalko on jedna zjadl o polnocu,wstal o 4 zjadl cycusia,ale caly czas tak pomialkiwal i marudzil. W sumie to sama nie wiedzialam o chodzi:Męki: potem jeszcze sie przysysyal 2x,ale co to mozna sie najesc jednym cyckiem:( No i drzemal w miedzyczasie wybudzajac sie co chwilke. A ze on nie chce spac a nami to go wynosilam pare razy

Ale nieskladnie napisalam

Odnośnik do komentarza

asia78
babeczqa
Czy wasze skarby jedza same???
piją same z butli??
Przekąski jedza same??

tak,moj je sam nozem i widelcem
nożem i widelcem?? tos erio czyjakis zart??;/

Oliwia tylko potrafi trzymac sama butle i z niejpic ale zadkoto robi, :)
Sama je rozne zeczy , bula, chrupki, ciastka itp.
Obiadki podajemy my jej , sama niewiem czy umie bo jej niedawalam jeszcze

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

asia78
dziubalko on jedna zjadl o polnocu,wstal o 4 zjadl cycusia,ale caly czas tak pomialkiwal i marudzil. W sumie to sama nie wiedzialam o chodzi:Męki: potem jeszcze sie przysysyal 2x,ale co to mozna sie najesc jednym cyckiem:( No i drzemal w miedzyczasie wybudzajac sie co chwilke. A ze on nie chce spac a nami to go wynosilam pare razy

Ale nieskladnie napisalam

Zrozumiałam ;)
A może pić mu się chciało ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa
Czy wasze skarby jedza same???
piją same z butli??
Przekąski jedza same??

Ad. 1. Nie (i nawet nie próbuję naciskać)
Ad. 2. Tak/Nie (jak już jest połowa butli mleka to sam trzyma, pełnej nie da rady, bo chyba za ciężka, picie sam trzyma)
Ad. 3. Nie
ad1. rączkami wszystko co stałe, to co łyżeczką to nie, jadza raczkami, nei probowałam dawac sztucców.

ad2. Wsumie nei probowałam nigdy.... Moze czas zeby nauczyc;)
ad3. tak, zawsze.

Odnośnik do komentarza

Sinka
Dzięki kobietki.
Z Kuba nie jest tak źle, to opóźnienie nie ma podłoża neurologicznego, dostał jakiś preparat na wspomożenie ruchowe i za 6 tygodni mamy byc na kontroli.
Mam jeszcze zrobić mu krew pod kątem wysokości zelaza i czy mięśnie dobrze sie rozwjaja oraz usg przeciemiączkowe. Uff kamień z serca.
Dzieki za dobre słowa i kciuki. Ide do Kuby padam z nóg.

trzymam cały czas kciukasy !! wszystko będzie dobrze :) cieszymy się, że to nie takie groźne jest to Kubusiowe opóxnienie

aida77
asia78
Aida a po ile zebow maja dziewczynki? po Stefan tylko 2 w calosci, 2 ledwo ledwo

Asiu no po 2...chyba juz pisałam., Karolinka tez miała baaardzo późno ząbki, aj zresztą tez;) moze to genetyczne..

swoja droga tym sobie tłumaczylam ze jest niejadkiem...ale to nie to, male bezzebne a jedza ze szok;)

teraz bidulki chore, woec brak apetytu...nao co jedz ostatnio spedzilam 1 h 15 minut nad 1/4 zupki natalki :Szok: Karolinka zjadla 1/3 obiadki i tez godzina łazenia ugryz, zjedz, wex do buzi..Dominika z pol h i gdzies polowa normalnej porcji...Ale suma :Padnięty:wymiekam, i powiem Ci Isa, ze bynajmniej jak chore, sterta lekow i doszl; antybiotyki to nie bardzo sie wyrabiam...

chociaz 2 h odpoczelam :Uśmiech: Teraz jeszcze z pol h moze sobie pogram, o ile trafie w klawisze, po polnocy pobodka bliźnaiczki antybiotyk a o 4 karolinka antybiotyk a potem male o osmej :Histeria: Masakra, trzymajcie kciuki.... Ja sie chyba kuruje, lepij mi dzis blo, moze wyjde sama z tegoi.

no i jutro jarek do kraka wiec caly dzien sama.Wczesniej niby tez, ale lepiej sie czuje wiedzac ze w chwili kryzysu jkest blisko...

zdrówka zdrówka i jeszcze raz buziaki !!

Dziubala
Pokażę Wam butki Maciusia, na żywo lepiej wyglądają ;)
http://img238.imageshack.us/img238/9973/bucikimaciusiarh9.jpg

butki są bardzo ładne :)

Dziubala
Wczoraj Maciuś pierwszy raz pił z kubeczka, tak mu się to spodobało, że nie mogłam się nadziwić :Śmiech:. A był to przypadek, bo siedział u mnie na kolanach jak piłam sok z wodą, patrzył na kubek jak sęp i buziaka otwierał :Śmiech:. Szło mu super :Śmiech:

Pani psycholog stwierdziła, że dziecko 10-miesięczne powinno już umieć pic samo z kubeczka :Szok: - jak dla mnie trochę smieszne, ale cóż jak lekarzem nie jestem ;) Alka sama tylko z niekapka pije. :brawo: dla Maciusia!!

RenataOslo
babeczqa
ale za tym na boso tez raczej nie bardzo jestem. gdyz od stopek wsyztsko sie zaczyna...

wiadomo,że po gołym betonie nie biega;)

pewnie są różne szkoły u każdego pediatry jak z wszystkim innym

ja jestem zdania, że w skarpetkach lub na boso

a to co Dziubala wkleiła utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze, że mój leniuszek jeszcze nie chodzi, przyjdzie na to czas jak będzie sam gotowy :Śmiech:

póki co podnosi się w kojcu, sam stoi przy sofie ale nie może załapać, że trzeba kroczki stawiać ;)

no pewnie, że ma czas :yes:

babeczqa
Czy wasze skarby jedza same???
piją same z butli??
Przekąski jedza same??

chrupeczki sama wcina, pije z butli z niekapka

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala mam 2 pytania a jedno to wlasciwie tez do Lemy:
1. wzieliscie sniadania w Jastrzebiej?
2. Jak Adas je na wyjazdach? albo w jakis knajpkach? bo Pola fatalnie,jeszcze jak w jakims pensjonacie to ok,ale w restauracji to meka:Męki:

Asiu, śniadania są nieobowiązkowe, ale na początek weźmiemy je i sprawdzimy czy są dobre ;)
Adaś jada nam wszędzie pięknie, mam nadzieję, że teraz też tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
babeczqa
Czy wasze skarby jedza same???
piją same z butli??
Przekąski jedza same??

Ad. 1. Nie (i nawet nie próbuję naciskać)
Ad. 2. Tak/Nie (jak już jest połowa butli mleka to sam trzyma, pełnej nie da rady, bo chyba za ciężka, picie sam trzyma)
Ad. 3. Nie

Ad.3. jest "nie", bo nie daję Maćkowi żadnych przekąsek ;)

Odnośnik do komentarza

kajocha

Pani psycholog stwierdziła, że dziecko 10-miesięczne powinno już umieć pic samo z kubeczka :Szok: - jak dla mnie trochę smieszne, ale cóż jak lekarzem nie jestem ;)

Dla mnie też śmieszne, bo dziecko w tym wieku jeszcze nie trzyma pewnie takich rzeczy w rączce.
Co innego pić, tyle że z czyjąś pomocą, bo przecież jakby piło samo to więcej by rozlało niż wypiło ;)
Chyba, że Kajoszko, pani miała na myśli picie np. z kubka niekapka, to co innego.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kajocha

Pani psycholog stwierdziła, że dziecko 10-miesięczne powinno już umieć pic samo z kubeczka :Szok: - jak dla mnie trochę smieszne, ale cóż jak lekarzem nie jestem ;)

Dla mnie też śmieszne, bo dziecko w tym wieku jeszcze nie trzyma pewnie takich rzeczy w rączce.
Co innego pić, tyle że z czyjąś pomocą, bo przecież jakby piło samo to więcej by rozlało niż wypiło ;)
Chyba, że Kajoszko, pani miała na myśli picie np. z kubka niekapka, to co innego.

Mi sie tez wydaje ze chodzilo jej o niekapek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...