Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

RenataOslo

Dziubala
Wczoraj udało się kupić buciki dla Maciusia i sandały dla Adasia. Przy okazji przekonałam się, że Maciuś ma wysokie podbicie i niełatwo dobrać buciki.

Jakie kupiłaś butki dla Maciusia??

Takie na bez określonego numeru, tylko z "hasłem" 12-18 m-cy. Fajne, nieusztywniane, z miękkiej skórki, granatowe buciko-kapcioszki :)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Ja dawno temu jak byłam młoda i nosiłam rozmiar ubrania 36 (:Kiepsko:)czytaj: szczupła ;) też z moim chopem się wspinałam, on profesjonalnie a ja tak dla przyjemności w jurze krakowsko-częstochowskiej

Dawno temu (już kilkanaście lat minęło ;)) też wspinałam się, dla przyjemności ;). Ale miałam coś w rodzaju lęku wysokości połączonego z lękiem przestrzennym, poza tym mam chyba słabe ręce więc się poddałam ;). Ale wspomnienia z tamtego okresu mam piękne, no i mnóstwo fajnych osób, które wtedy poznałam... To były czasy... ;)

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja mam elefanteny Polusi,ale ona w nich krotko chodzila takie trzewiki:) 18 rozmiar,ale jeszcze za duze torche. A do siedzenia w wozku mam takie ala adidaski:)

Ja po Adasiu nie licząc tych szmacianych bucików, które wczoraj poszły już do kosza, to najmniejszy rozmiar mam 21 więc Maciek jeszcze trochę poczeka ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
asia78
Ja mam elefanteny Polusi,ale ona w nich krotko chodzila takie trzewiki:) 18 rozmiar,ale jeszcze za duze torche. A do siedzenia w wozku mam takie ala adidaski:)

18 i za duże??
qrcze, Mikołaj teraz ma też takie miekkie botki 20, ale może rozmiar rozmiarowi nie jest równy

Dziubalaa jaki Ty rozmiar kupiłaś dla Maciusia?

Pisałam wczesniej ;)

Dziubala

Takie na bez określonego numeru, tylko z "hasłem" 12-18 m-cy. Fajne, nieusztywniane, z miękkiej skórki, granatowe buciko-kapcioszki :)

Jakbym miała kupować to "19", bo "18" byłaby taka w sam raz.
Twój Miko jest duży na tle naszych dzieci więc i nie dziwne, że stópkę ma też większą ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
asia78
Ja mam elefanteny Polusi,ale ona w nich krotko chodzila takie trzewiki:) 18 rozmiar,ale jeszcze za duze torche. A do siedzenia w wozku mam takie ala adidaski:)

18 i za duże??
qrcze, Mikołaj teraz ma też takie miekkie botki 20, ale może rozmiar rozmiarowi nie jest równy

Dziubalaa jaki Ty rozmiar kupiłaś dla Maciusia?

Pisałam wczesniej ;)

Dziubala

Takie na bez określonego numeru, tylko z "hasłem" 12-18 m-cy. Fajne, nieusztywniane, z miękkiej skórki, granatowe buciko-kapcioszki :)

Jakbym miała kupować to "19", bo "18" byłaby taka w sam raz.
Twój Miko jest duży na tle naszych dzieci więc i nie dziwne, że stópkę ma też większą ;)

Dziubala sorry, czytałam Z WIELKIM ZROZUMIENIEM hahaha.

Głowa mnie boli, czekam na faceta od kompów, bo mój łączy się z zewnętrznymi sieciami bezprzewodowymi i musze jakies blokady powstawic, korzystam z net banku i dopiero by sie narobiło ;)
a poza tym to nie chodzi jak powinien... a jak laik komputerowy
i tak sobie myślę ile mnie gość skasuje..
aż się boję myśleć :Stop:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala
Renia - oby nie skasował dużo! Jak zobaczy, że się nie znasz, to może policzyć każdą sumkę, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie uczciwy.

stawka jest "za godzinę", ale grzebac bez sensu też może by nabić czas

No może grzebać dla nabicia godzin, ale jak będzie to za długo trwało, to możesz np. powiedzieć, że zaraz przyjdzie mąż to przynajmniej pomoże albo coś podobnego :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
Dziubala
Renia - oby nie skasował dużo! Jak zobaczy, że się nie znasz, to może policzyć każdą sumkę, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie uczciwy.

stawka jest "za godzinę", ale grzebac bez sensu też może by nabić czas

No może grzebać dla nabicia godzin, ale jak będzie to za długo trwało, to możesz np. powiedzieć, że zaraz przyjdzie mąż to przynajmniej pomoże albo coś podobnego :Śmiech:

ano, tylko mąż w Polsce haha

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam ze spacerku i oglądałam pożar kamienicy na naszym podwórku, matko tragedia jakaś kobieta szulała swojego dziecka z tego płonącego budynku, do tej pory to takie rzeczy tylko w telewizji widziałam. Az łzy staja w oczach jak ludzie w jednej chwili traca wszystko

Marta, Lipcówka 2007
Mama Aniołka 6.2.2006 i Kubusia 15.07.2007
http://www.suwaczek.pl/cache/8ec35bf903.png%22%3E%3C/a

http://nasza-klasa.pl/profile/10836862

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...