Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł Panieneczki ;)

Dziubala
Kajoszka – Maciuś też miewał lakierowane policzki. To jedna z oznak skazy białkowej. Oby Ala polubiła Pepti, bo to nie smakuje dobrze, zresztą jak Nutramigen, który jest jeszcze gorszy w smaku.
A smak ryby, czosnku czy cebuli pomaga w pewnym stopniu zniwelować zjedzenia jabłka i/lub marchewki ;)
Za rehabilitację trzymam dziś kciuki, czekaj dzielenie za drzwiami ;)

czekałam dzielnie ;)

RenataOslo
Kasik pisała do mnie sms.
Pozdrawia Wszystkich serdecznie, czasu brakuje na forum, bo ma dużo obowiązków i zmartwień...
3 miesiące temu zmarła Jej Mama
  • [*][*]


  • Sinka
    No to sie meldujemy po wekeendzie.
    Beatko no to ciężka noc, mi Kubus dałpospać od wczoraj od 21.30 do dzis do 7.45 także sie wyspałam.
    No to tak. Rowej dla chrześnicy małża kupiony dzis ide jeszcze do znajomej do kwiaciarni zeby mi taka duża kokarde splotła. Do tegoo dokupilismy Pismo Świete i pamiatke, chyba wystarczy ok 1000 zł poszło a jeszcze kwiaty , matko to co bedzie jak za mąż bedzie szła?
    U nas niedziela spokojnie. Bylismy w parku na spaerku, nigdzie nie jechalismy bo ukrop straszny. Dzis mam juz 27 stopni na termometrze szkoda ze nie mam balkonu..... hmmm moze dosztukuje z jeden.....

    wszystkie zdjęcia bobasa cudowne !!!

    asia78
    Stefan ma znowu zab:Śmiech:ida w zastraszajcym tempeie ten jest 4 a tu jeszce widze 2 pod wierzchem:) A wczoraj o polnocy wciagnal 250 kaszy mannej/manny?? :Niespodzianka: ale pospal potem do 6:)

    :brawo: a dla Polusi zdrówka !! dużo dużo !!

    Lema
    Weekend nam minal bardzo milo:) Tylko jak zwykle za szybko...

    A ja mam dzis taki nastroj, ze gdyby nie to, ze @ mi sie konczy to pomyslalabym, ze jestem w ciazy. Od samego rana bylam rozdrazniona, a teraz plakac mi sie chce. Kosmos. Niby wiem dlaczego bylam zdenerwowana- znow nie spimy, nie dosc , ze milion pobudek w nocy to jeszcze zaczynamy dzien od 5:Kiepsko: Bylo juz naprawde dobrze, nocki ok, nie wspominajac o tym, ze trwaly do 8, 8.30. Dlaczego taka zmiana, o co chodzi? Wkurza mnie to, ze Franek jest tak rozregulowany ze spaniem- czasem w ciagu dnia prawie nie spi, czase potrafi 4 h przespac itp, itd. Mam prace, studia, caly dom na glowie, bo maz zajumje sie budowa no i przede wszystkim Franka. A dwie ostatnie noce bez snu... Cyborgiem nie jestem przeciez...

    Czasem wieczorem jak Franio zasnie rozgladam sie po moich 50 m, na ktorych po calym dniu jest po prostu pobojowisko i zastanawiam sie jak sobie poradze ze 160 m i na przyklad trojka dzieci, bo tyle chcialabym miec....

    znam ten ból - cyborg heh fajnie to ujęłaś ;)

    Lema
    Najlepsze zyczenia dla Aluni na 10 miesiecy od Frania i jego mamy:Święto::Święto::Święto:

    asia78
    Dla Alicji najlepsze zyczenia z okazji skonczenia 10 miesiecy!!!

    Dla Wki 100 lat z okazji skonczenia 10 miesiecy!!!

    Dziubala
    Serdeczności dla 10-miesięcznej Alicji i Wiktorii!! :Całus::Całus:

    isa32
    Dziubala
    Serdeczności dla 10-miesięcznej Alicji i Wiktorii!! :Całus::Całus:

    Do życzeń dołącza się Ala z mamusią :)

    kwiaciarka
    DLA ALI I WIKI SERDECZNIE ZYCZENIA Z OKAZJI WCZORAJSZEGO SWIETA :)

    RenataOslo
    kwiaciarka
    DLA ALI I WIKI SERDECZNIE ZYCZENIA Z OKAZJI WCZORAJSZEGO SWIETA :)

    I my się dołaczamy!!!

    za wszystkie życzonka dla Alusi bardzo dziękujemy !!! to cudne, że pamiętacie !! jest nam bardzo miło :yes:

    http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

    http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

    Odnośnik do komentarza

    Aido calineczki prześliczne, jak zawsze zresztą ;) pozdrawiamy Was i buziole ślemy !!

    Lemo achh jak fajowo, że Rehabilitacje Frania za niedługo się skończą :yes: ja wiedziełam, że Franio dzielny jest i że sobie poradzi !!

    A u nas ? REWELKA !

    Poniedziałek zaowocował tak, że sama się nie spodzierwałam. Byłyśmy z Alką i A. w Jastrzębiu na kontroli u lekarza z rehabilitacji i co ? koniec z ćwiczeniami !! Alka zaczęła przed lekarzem raczkować !! Jestem mega szczęściwa !! Ludzie jak dobrze, że to się kończy ten koszmar ! Bo i dla mnie i dla Alki było to wszystko męczące a Alusia raczkuje, zapitala jak mały motorek i normalnie jest fajniusio !! KONIEC Z REHABILITACJAMI !! Niby lekarz powiedział, że do lipca bo potem na kontrolę, ale myślę, że to już koniec na dobre :yes: Jeszcze tylko Alka zacznie chodzić i będzie git :lol:

    Wczoraj wydałam na siebie sporo kasy, zapłaciłam za baleyage 150zł i jestem ZADOWOLONA na maksa !! Byłam oczywiście u swojej fryzjerki i było jak zawsze rewelacyjnie :)

    Elusi, Oliwce najserdeczniejsze życzonka z okazji skończenia 10 miesiączka śle Kajoszka z Alusią !

    http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

    http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

    Odnośnik do komentarza

    Kajocha to super , ze koniec z rechabilitacjami:) U nas to tylko kwestia mega wyprawy byla ;) Teraz latwiej bo z samymi malymi jeździmy. Natalia przypuszczalnie koniec niedlugo, z Dominką się okaże. Póki co Natalia ma wszystko, żeby chodzila- wszystkie umiejetnosci tak rech i lekarka od rech powiedzieli...ale musi się odważyć. Jak sie zagapi to się pusci, ael widac że generalnie ma cykora, a niby u nas rech jak zaczną chodzic będzie. Dominika ma dodatkową rech prywatnie - u tej samej kobiety co cwicza państwow, jest przesympatyczna, male ją lubią. No i niech goni siostrę :) z podparciami wszelkimi chodzi, ale bez, to samo, Natalia na pewno jest pewniejsza w tym co robi, ale juz niewiele od Dominiki odstaje.

    Odnośnik do komentarza

    Witam.

    Dzisiaj 10 miesieczkow:)Oliwii weszla w 11 i niemoge uwierzyc ze czas tak szybko leci....:Oczko::Niewiniątko:

    Wczoraj dostala takie autko chodzik....pokaze wam na fotkach pozniej jak Oliwia zasnie to bede miała chwile czasu zeby wstawic:):Spoko::Spoko:
    Super w tym sie porusza ale troche sie boi sama..i szuka naszych raczek.

    Jest tak wygadana ze jak zacznie nadawac, to ja wole skonczyc konwersacje bo mam wrazenie ze corka na mnie krzyczy haha:Śmiech::Śmiech:

    Nocka moze byc, o 1.00 dostala herbatke a o 4.30 mleko bo glodna nieziemsko...:Święto:

    Mam nadzieje ze popoludniu bedzie ladna pogoda to spacerek gwarantowany, teraz chlodno i zimno..brrr w sloneczku wmiare wmiare:):smieszne::smieszne:

    http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

    Odnośnik do komentarza

    Ja to coraz bardziej sie denerwuję bo od czwartku zaczynamy rehabilitację i mam secre na ramieniu:Szok::Smutny:Mam nadzieje że bedzie ok.

    Marta, Lipcówka 2007
    Mama Aniołka 6.2.2006 i Kubusia 15.07.2007
    http://www.suwaczek.pl/cache/8ec35bf903.png%22%3E%3C/a

    http://nasza-klasa.pl/profile/10836862

    Odnośnik do komentarza

    Witam środowo

    U nas nocka ok, Maciuś obudził się k. 3.00 na herbatkę i dospał potem do 6.00. Zawsze to lepiej niż 5.10 :Oczko:
    A wczoraj od innej mamy ze żłobka dowiedziałam się, że jej córka kocha się w Adasiu i to na zabój :Śmiech:. Mówi o nim od rana do wieczora :Śmiech:, a mój Adaś kocha się niestety w... innej dziewczynce :Oczko:

    Odnośnik do komentarza

    Sinka
    Ja to coraz bardziej sie denerwuję bo od czwartku zaczynamy rehabilitację i mam secre na ramieniu:Szok::Smutny:Mam nadzieje że bedzie ok.

    Będzie dobrze. Sama zobacz jak Franuś, Alusia czy bliźniaczki Aidy skorzystały na rehabilitacji. Głowa do góry, nie denerwuj się, bo udzieli się to Kubusiowi. A Synek jest dzielny i na pewno sobie poradzi! :Całus:

    Odnośnik do komentarza

    asia78
    Dziubala
    Lema
    Napisz co chcesz na bodziaku dla dzieciaka/86 ! (363314924) - Aukcje internetowe Allegro

    Cos takiego mialam na mysli:)

    Super, ale nie mam jak zamówić na Allegro żeby K miał niespodziankę. Zobaczę czy w sklepach czegoś takiego nie będzie.

    Co za problem ja Ci zamowi i przywioze do Jastrzebiej:):Całus:
    Asia, a Ty zamawiasz tego bodziaka? Jaki rozmiar?

    Odnośnik do komentarza

    kajocha
    A u nas ? REWELKA !

    Poniedziałek zaowocował tak, że sama się nie spodzierwałam. Byłyśmy z Alką i A. w Jastrzębiu na kontroli u lekarza z rehabilitacji i co ? koniec z ćwiczeniami !! Alka zaczęła przed lekarzem raczkować !! Jestem mega szczęściwa !! Ludzie jak dobrze, że to się kończy ten koszmar ! Bo i dla mnie i dla Alki było to wszystko męczące a Alusia raczkuje, zapitala jak mały motorek i normalnie jest fajniusio !! KONIEC Z REHABILITACJAMI !! Niby lekarz powiedział, że do lipca bo potem na kontrolę, ale myślę, że to już koniec na dobre :yes: Jeszcze tylko Alka zacznie chodzić i będzie git :lol:

    SUPER :brawo:

    Odnośnik do komentarza

    Sinka
    Ja to coraz bardziej sie denerwuję bo od czwartku zaczynamy rehabilitację i mam secre na ramieniu:Szok::Smutny:Mam nadzieje że bedzie ok.

    wszystko będzie ok! trzymam kciuki!

    Dziubala
    A wczoraj od innej mamy ze żłobka dowiedziałam się, że jej córka kocha się w Adasiu i to na zabój :Śmiech:. Mówi o nim od rana do wieczora :Śmiech:, a mój Adaś kocha się niestety w... innej dziewczynce :Oczko:

    ehhh ta miłość :Oczko:

    http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...