Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kajoszka – Maciuś też miewał lakierowane policzki. To jedna z oznak skazy białkowej. Oby Ala polubiła Pepti, bo to nie smakuje dobrze, zresztą jak Nutramigen, który jest jeszcze gorszy w smaku.
A smak ryby, czosnku czy cebuli pomaga w pewnym stopniu zniwelować zjedzenia jabłka i/lub marchewki ;)
Za rehabilitację trzymam dziś kciuki, czekaj dzielenie za drzwiami ;)

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Witam,
u nas nocka bardzo spokojna, Mikołaj na drzemce, ja zaraz obiadek podszykuję i zbieramy się do ogrodu botanicznego oglądać kwiatki :), pogodę mamy piękną, korzystamy, bo jak zacznie padać to bedzie lało 3 tygodnie :Oczko:
Miłego dzionka!:Całus:

Fajna wycieczka do takiego ogrodu. W Krakowie też jest piękny ogród botaniczny. Planuję się wybrać, mam nadzieję, że zdążę przed jesienią :Śmiech:
U Was ma lać 3 tygodnie? :Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Boziu, jestem teraz taka głodna, a nie mogę jeść, bo jutro idę na usg brzucha. Zresztą od wczoraj powinnam być na diecie, ale dopiero dziś sobie przypomniałam, że jutro mam to badanie. Wypiłam już 2 litry wody i brzuch mam jak balon :Szok:. Ciekawe co wyjdzie na usg, a jeszcze będę robić rtg kolan. Może coś się dowiem o stanie mojego zdrowia :Histeria::Oczko:

I jak badanie?

Wyniki rtg będą w piątek. A z usg dostałam od razu. Nie są jednoznaczne. Muszę zrobić jeszcze badanie usg u ginki, za miesiąc powtórzyć badanie usg brzucha, jak się potwierdzi to samo, to mam potem zrobić tomografię.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
aida77
Dominika ma tez "dziwne " policzki..wszystko ok, a te policzki zawsze mi sie dziwne wydaja..moze tez jakas nietolerancja? Ale nie wydaja mi się lakierowane..raczej taka tyci drobna kaszka...nie sa idealnei gladkei i zawsze rumiane..

Warto sprawdzić te policzki, bo to nie jest zdrowy objaw.

No ja caly czas wszystkim lekarzom zwracam na to uwage, ale oni patrza..EEE ok, taka uroda :Męki: I te z patologii noworodka i normalnei u pediatry, wiec juz nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!.

:Męki:
Ale dzisiaj miałysmy z Oliwa tragiczna nocke, cała totalnie nieprzespana, Oliwka niemogla zrobic qpki;./bardzo ja brzuszek bolał, bardzos ie napinała, zasnąc niemogla, czopek gliserynowy dopiero dzisiaj rano pomogl....boshe ile dziecko sie nameczylo, nad ranem o 6.00 pospala do 8.30 a pozniej od 11.do 12 i juz wiecej niechciala...teraz padla o 19...:Aniołek::Męki:

ahhh:Kiepsko:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...