Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor!!

kurcze laski nie chcecie mi chyba powiedziec ze mam 16 stron do przeczytania??????:brawo::surprised::surprised:takiego numeru to juz dawno u nas nie bylo fajnie fajnie

bylam dzisiaj na tym Mumio,ale albo ja za stara albo mam zepsute myslenie abstrakcyjne bo polowy albo wiecej nie zrozumialam. Dobrze ze zostalismy zaproszeni,bo kasy szkoda

Stefana zostawilam spiacego a Pole usypiajaca prze tv,jak wrocilam do 2h oboje wariowali. Ale juz po zasneli w 10 min

Wybaczcie ze nie poodpowiadam,ale padam na pyszczek:( Nie odmowie sobie przeczytania do poduszki,bom z lapikem w lozku juz:D

Odnośnik do komentarza

kasik
Witam wieczorowo.

Kwiaciarka ty pisałaś kiedys o grze żabki hop hop.Napisz mi na czym ona polega i czy taki 3 latek będzie w to umiał grać.Bo widziałam to dzisiaj w sklepie za 99 zł :surprised:
ale skoro mówisz ze warto?

Dziewczyny dajcie juz spokój.Kwiatek to pisała w przenośni że nie widziała teściów na oczy.Tak to rozumie.
A z opłatkiem to zgadzam sie ze trochę dowaliłaś do pieca.

Miłej nocki idę jakieś Karmi sie napić.

Dziewczyny bylam w zeszly weekend w Carefour i tam wszystkie zabwki igry planszowe byly duzo tansze niz w tesco np. Akurat to kupowalam,wiec bylam na biezaco

Odnośnik do komentarza

Dziubala
A tak w ogóle to był niesamowity wieczór! Moja bratowa w końcu usłyszała, że jest w ciąży! Jak wszystko będzie ok, to zostanie wrześniówką 2008 :)
Po prawie 10 latach starań musieli mieć in vitro i udało im się za pierwszym razem :yipi:. Tak się cieszę :yipi::yipi:. Teraz bratowa musi leżeć, mam nadzieję, że się uda jej donosić!

Dziubaa nie jak tylko BEDZIE DOBRZE!!! pogratuluj im ode mnie:Dkurcze jak ja lubie takie widomosci:)

Odnośnik do komentarza

Witam się niedzielnie :)

Zimno dzisiaj u nas na Śląsku i nic tylko pod kołderkę zmykać.
Jesteśmy już po obiedzie i myślałam, że z Alką na godzinkę wyjdziemy z A. żeby się przewietrzyła, ale jak otworzyłam okno to z miejsca zrezygnowałam. Niby nie jest wietrznie, ale mroźne powietrze jest i jak dla Ali uważam za mroźne więc zamiat najedzoną, śpiącą Alkę wpakować do kombinezonu i do śpiwora to zapakowałam ją do łózka i opatuliłam. Śpi mój Aniołeczek kochany tak słodko, że aż mi serce się smieje :) A. poszedł do sklepu po wody dla Ali i dla nas i przyjdzie obładowany jak zawsze ;)

Dzisiaj finał Big Brothera :smieszne: Muszę koniecznie oglądać :) Ciekawe czy wygra moja faworytka... świrnięta Jola i jej KOŃ :sofunny:

Życzę Wam Lipcófffki miłego popołudnia :)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Zobaczcie licytowalam toto wczoraj i przegralam, a dziewczyn adala 81zeta!!! :duren:czy to nie kosztouje nowe 100?kwiaciarko??

Asia ale co?
Nie dalas linka :)

Asia masz jakiegos iglaka ( choinke) na ogrodzie??
Kupilismy wczoraj ta jodłe kaukaska, teraz czytam ze ona rosnie do 30 m :smieszne:
heheh ale sobie drzewko fundnelismy heh.
Ale sliczna jest, sliczna! :smieszne:

Super !! A niech ma i 50 m ;) hehe jak ładna to niech rosnie i cieszy oczy !! :) Ja też chciałabym drzewko, ale na blokach to nie wiem gdzie bym je trzymała ;)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
Heloł:)

Asia co licytowałaś??

Kwiaciarka chata wystrojona?? Koniecznie pokaż fotki:)

Kajocha ja też oglądam BB. Od samego początku nie lubię Kaśki L. Jolkę lubię ale czasem mnie wkurza. Wolałabym żeby wygrał Adrian chociaż stawiałam na Marco i byłam w wielkim szoku jak odpadł:surprised:

No ja korzystając z przerwy finałowego programu BB się sprysznicowałam i lukam, ale widzę, że tylko Monika odwiedziła forum ;) KL to jakaś dziwna jest, AN całkiem ok chłopak i jak dla mnie to może nawet być gejem i lesbiją ;) nie przeszkadza mi to, ale Jolka i jej KOŃ :sofunny: hehe ta to jest naprawdę pokręcona ;)

No nic uciekam do wyrka bo Ali i puszczam małża do kompa :)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

gosia211
kajocha
ojoj... a co jest przyczyną tego ? wiesz ja poszłam z Alą i Pani psycholog stwierdziła, że Ala jest bardzo dobrze rozwijającą się dziewczynką a powiem Ci, że bałam sie tej wizyty... Jak już dziecko jest chore i trzeba się nim zająć (rehabilitacja) to potem się bojisz czy aby coś jeszcze mu nie dolega. Ja trzymam za Danielka kciuki. On najwyraźniej potrzebuje więcej czasu... urodził się za wcześnie i może musi jeszcze dojrzeć do różnych rzeczy. Ja myślę, że powolutku zacznie się otwierać. Mów do niego, staraj się pokazać mu różne różniaste zabawki i myślę, że zobaczysz za jakiś czas oczekiwane reakcje :) A ta Pani psycholog co opiekuje się Danielkiem zaleciła coś specjalnego dla pielęgnacji jego stanu psychicznego ??

dopiero bede z nim szła na pierwsza wizyte. cwicze z nim duzo, pokazuje mu zabawki, bawie sie z nim, pokazuje mu nowe miejsca, ale boje sie ze moze ja robie cos nie tak, moze za mało....i jeszcze chyba popadam w depresje, naprawde nic mi sie nie chce, cały czas mam zły nastrój, jestem senna i pesymistyczna. no i to niskie cisnienie (po wypiciu mocnej kawy z dwóch czubatych łyzeczek- 97/53 p.123, i za cholere nie moge go podniesc)
a wracajac do rehabilitacji, to według rehabilitantki Daniel rozwojowo wygląda na 3,5 mies dziecko...na brzuszku nie chce podnosic główki, za słabo wodzi oczami, główkę bardzo mało odwraca na rózne strony, nie chwyta zabawek, w pozycji siedzącej nie łapie równowagi (tzn. główka mu sie kiwa na prawo i lewo)

Umknął mi gdzieś ten Twój post i nie odpisałam, ale znalazłam :) i odpisuję !!
Gosiu nawet nie mysl, że jesteś zła matką, albo że coś robisz nie tak ! Jesteś dzilną mamuśką :) Jestem głęboko przekonana, że kochasz Danielka najmocniej na świecie igdybyś mogła to dałabyś mu gwiazdkę z nieba !! Danielek urodził się za wsześnie i to dlatego potrzebuje więcej czasu do zaklimatyzowania się i podjęcia walki z wielkim światem jaki go otacza ;) (zabawki i cała reszta). Ty próbuj, lekarzy słuchaj i kochaj synka :) :) Nie obejrzysz się nawet kiedy jak Danielek będzie figlował i szalał na całego i zapomnisz te smutne chwile :) Ściskam Was mocno !! Buziaki !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Zobaczcie licytowalam toto wczoraj i przegralam, a dziewczyn adala 81zeta!!! :duren:czy to nie kosztouje nowe 100?kwiaciarko??

Alez ja jestem madra linku nie dalam:duren: chodzilo mi o te zabawke co ty masz i kwiatek,taka z chicco

A zobzczcie na to dzisiaj!! czy ci ludzie poglupieli do reszty?? zapalcic 88 za uzywane jak nowe kosztuje 99!!

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Zobaczcie licytowalam toto wczoraj i przegralam, a dziewczyn adala 81zeta!!! :duren:czy to nie kosztouje nowe 100?kwiaciarko??

Asia ale co?
Nie dalas linka :)

Asia masz jakiegos iglaka ( choinke) na ogrodzie??
Kupilismy wczoraj ta jodłe kaukaska, teraz czytam ze ona rosnie do 30 m :smieszne:
heheh ale sobie drzewko fundnelismy heh.
Ale sliczna jest, sliczna! :smieszne:

mam w donicy ,bo ja wlasciwie mam taki taras na garazach,gdzie jest tylko 30cm ziemi. Jedyne iglaki to zwykle tujki, teraz mam tez tujke w donicy,ale cos za bardzo zbrazowiala:(i chyba za bardzo

Odnośnik do komentarza

kajocha
Witam się niedzielnie :)

dla Ali i dla nas i przyjdzie obładowany jak zawsze ;)

Dzisiaj finał Big Brothera :smieszne: Muszę koniecznie oglądać :) Ciekawe czy wygra moja faworytka... świrnięta Jola i jej KOŃ :sofunny:

A powiedz mi jak to sie stalo,ze ja wyp... i znowu wrocila?? ja to ogladam z doskoku,ale to cos czyli Jola zwroaila moja uwage

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie

Jestem niewyspana i zmęczona. Ale muszę wytrzymać do 23.00, bo wtedy mam obudzić K, który chce popracować, a jak się wtedy położę i mam nadzieję, że szybko zasnę!
Przedostatniej nocy nie spałam, ostatniej już trochę się udało pospać, ale kiepsko. Znów nie był to dobry pomysł, by chłopaków dać razem do pokoju. Maciej ostatnio je 2 razy nocy i do tego gdzieś tam się po drodze wybudza się i płacze więc trzeba go uspakajać żeby Adasia nie obudził. A jak Adaś budzi się z krzykiem czy płaczem to trzeba szybko reagować żeby Maciusia nie zbudził. Ostatnio K wziął Maciusia do drugiego pokoju. Myśleliśmy, że może dziś będzie lepiej, ale niestety po godzinie Maciej zaczął płakać i znów trzeba go było zabrać z sypialni. Trzeba będzie pomyśleć nad tym spaniem chłopaków, tylko co zrobić :confused:

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie mieć znów Adasia w domu :Uśmiech:. Od razu dom zrobił się wesoły i pełny energii :Uśmiech:. Adaś na nowo jest zachwycony braciszkiem, uwielbia jak się Maciuś śmieje i sam do tego się chichra, a ja jak patrzę na nich obu śmiejących się to mam ubaw po pachy. Przesłodki widok :Uśmiech:

Wczoraj byliśmy na imprezie przedświątecznej zorganizowanej przez firmę współpracującą z biurem K. Organizator poza pysznym żarełkiem, Mikołajem, Elfem, Śnieżynką dla dzieci i różnymi zabawami, w prezencie znów dał choinkę, którą można było sobie wybrać z plantacji choinkowej (już stoi obok mnie i ładnie pachnie, nie zdążyliśmy jej ubrać, ale to nic straconego ;)). Adaś miał frajdę i my też zwłaszcza jak widzieliśmy jaki był zadowolony :Uśmiech:

Dziś przejechali rodzice z siostrą z prezentami od Mikołaja ;). Adaś dostał pościel z Puchatkiem (nie wiedziałam, że prześcieradła też robią z takimi motywami). Maciuś dostał matę Tiny Lowe. Chłopaki już ją przetestowały. Tak tak, Adasiowi też się podoba, nie bardzo szło mu wytłumaczyć, że to dla Maciusia :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

się witam.
a u nas ( odpukac i nie chwalic ;) ) już 2 noc taka,ze jak Natan zasnął ok 20.30 tak obudził sie dopiero o 7.00! :) 2 noce bez jednego kwęknięcia i bez jedzenia nocnego!
Tyle że dałam mu na noc paracetamol, bo widze ze mu dziąsła bardzo dokuczaja, cały czas pcha raczke do buzi a jak go mam na rękach to gryzie mnie w ramię z taka złością...
w dzień jeszcze jakos sobie z tym radzi, ale w nocy, i wieczorem kiedy jest zmęczony po całym dniu to jeszcze bół tych dziąseł, to juz za dużo dla niego... i teraz nie wiem, czy to nie przypadkiem dlatego tak ładnie spał bo mu te dziąsła w końcu nie dokuczały...?
W sobote bylismy na szczepieniu, ale bez kłucia, bo tylko na Rota, więc doustna...
teraz następne szczepienie dopiero jak skończy 6 mc, więc troche odpoczniemy od igieł...:)
Natanek waży 9 kg, czyli moja waga dobrze pokazuje...:)
dzieciaki starsze wyjeżdżają z dziadkami w środę na 2 tygodnie na Słowację, juz nie moga sie doczekać, a ja się znowu łudzę że może ta zmaina klimatu cos pomoże i jakims cudem będą mniej chorować...
ech, nadzieja matką głupich, nie...? ;)

dobra, uciekam...

Odnośnik do komentarza

witam sie :)
Chaty jeszcze zdjec nie pokaze, dopiero jak bedzie wszystko :)

Jestem po weekendzie wykonczona!
A Kuba w poniedzialki i czwartki przyprowadza kolegow, dzis poniedzialek, a ja na sama mysl o kolegach dostaje bialej goraczki.
Chyba dzis mu nie pozwole ich sprosic, bo nie mam sil, P. bedzie dopiero wieczorem wiec bym byla z nimi sama. Tylko zal mi Kuby, bo bedzie mu przykro, ale serio, no nie mam sil.
Wogole nie lubie jak do niego przychodza koledzy hahah, wrzeszcza, rozwalaja.
P. nakrzyczal ostatnio na jednego, bo ropirzyl Kuby roboty po calym pokoju, rozebral na czesci i kazda czesc fruwala osobno. A Kuba tak dba o te roboty, zawsze stoja ustawione ladnie, odkurzone. A ten przyszedl rozpirzyl, i jeszcze sprzatac nie chcial.
Kurcze pozwalam na odwiedziny tylko ze wzgledu na Kube, normalnie to bym pogonila heh.

Ela zasypia w lozeczku, ja ide cos zjesc.

Aaaaaaaaaaa dzis Eli wypila bebilona pepti i byla jaka szczesliwa jak pila.... cos jej sie przestawilo czy co.. :)

Dziubala, Ela tez cos niespokojnie spi ostatnio, tez mysle czy nie od zebow.
Kwiatek, nadzieja matką głupich, ale kazda matke trzeba kochac :)
Asia - znow linka nie dalas hahah no ja tez sie dziwie czesto ludziom ze kupuja uzywane a w sklepie nowe moga miec 10 zl tylko drozej. Co to 10 zl na 100wie...

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kasik
Lema

Mozna powiedziec, ze jest tylko na cycu, bo Franek udaje, ze je zupki. I trzeba stwierdzic, ze dobrym aktorem nie jest i udawanie mu nie wychodzi. Najlepiej sciemnia przy jarzynowej Gerbera, ale i tak to jest jakas 1/3 sloiczka, wiec trudno to nazwac jedzeniem. Widocznie jeszcze nie jest gotowy, ale chcialabym go uczyc powoli, ze nie samym cycem niemowlak zyje, bo za niewiele ponad miesiac wracam do pracy:(
Ja też i to już 15 stycznia i przez to nie mogę spać a rano budzę się skoro świt.Strasznie to przeżywam i do tego martwię się bo małż od 4 stycznia do nowej pracy idzie :bigboulay:

Ja tez przezywam ten powrot do pracy, znacznie bardziej niz przypuszczalam. Najchetniej zostalabym w domu z Frankiem, nie jestem po prostu gotowa, zeby go zostawic, ale nie mam wyjscia niestety. Moze to tez mi dokucza, ze nie jest to moja decyzja tylko koniecznosc... Probje sobie tlumaczyc, ze dobrze mi zrobi kontakt z ludzmi i zajecie sie czyms, ale... Nie chce wracac i koniec.

Z kim zostawiasz Maje? Franek zostaje z niania, ale na szczescie ta niania bedzie zaprzyjazniona sasiadka moich rodzicow.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...