Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziubala
Lema
Je jestem swiadoma, ale niestety moj maz jest bardziej swiadomy tego:) Ale zadne EUROmi nie straszne jak zlocik sie zapowiada:great::yes:


Ja K powiedziałam, że nie ma problemu i może oglądać mecze (na szczęście nie wszystkie), bo zostawimy im wtedy dzieci, a same pójdziemy np. na lody :lol:

Bo pokoj zabaw jest polaczony z telewizyjnym:lol::lol:dobrze dziubalko ze jedziesz bedzie miala sie Pola z kim bawic:yes:a to dla Ciebie
Krakow - Jastrzebia Gora - Zumi.pl Lokalizator internetowy

Dzięki Tobie wiedziałam, że mam pokoju nie brać na I piętrze ;)
Adaś też się ucieszy, że będzie miał towarzystwo do zabawy. Mam nadzieję, że Pola lubi autka :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Lema

Franek tez przybija piatke, to byla pierwsza rzecz, jakiej sie nauczyl. Potem przyszlo papa, brawo i jestem taki duzy:) W ogole to gwiazdor mi rosnie, uwielbia prezentowac wszystkie swoje umiejetnosci- pokazuje jakis jest duzy i tylko czeka, kiedy powiem brawo Franiu:) Slodziak maly:)

I umie pokazac, gdzie jest Bozia, i tik tak, i Kubus Puchatek i kotek (to taka ksiazeczka do kapieli z kotkiem), a najlepsze hjest to, ze na macie edukacyjnej bawil sie wiewiorka, ktora jest schowana w dziupil i zawsze mowilam pobawimy sie z wiewiorka w akuku. I wczoraj maz oglada nagrany filmik, jak wlasnie mowi tak do Franka, a ten to uslyszal i poszedl na ta mate do wiewiorki i smieje sie do niej i zaglada:surprised: Myslalam, ze sie rozplyne ze szczescia i spuchne z dumy:)

Cudnie :Uśmiech:. W takich momentach można się rozpłynąć :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Lema

Fajnie:) Zaraz, zaraz, wczesniej czytalam cos o zmianie terminu wyjazdu, o co chodzi?

Ja zmieniłam termin wyjazdu z 16.06. na 15.06. K woli jechać w niedzielę, bo wtedy jest mniejszy ruch aniżeli w poniedziałek ;)
Tym samy będziemy do 26.06. (czwartek), bo w piątki zaczyna się zwiększony ruch weekendowy.

To jedziecie tylko na 10 dni?
11 :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

A teraz bede sie chwalic Kuba:)
Wczoraj sie poryczalam ze szczescia ,ze mam takie dziecko i sie zastanawialam czy na nie zasluguje i oczywista mialam przed oczyma kazde spiecie swoje z kuba, kazde krzykniecie na niego i mialam sssstraszne wyrzuty sumienia, wiec wycie ze szczescia przeszlo w wycie ze jestem taka wredna.

A wszystko to przez taka sytuacje:
kuba przylazi i mowi kocham cie mamusiu ( jak co wieczor, wiec w tym nic szczegolnego) , ja na to, ja tez ciebie super mocno kocham. Po tym zawsze zycze mu milych snow, buziaczek i leci spac. Ale wczoraj pociagnal gadke i mowi - a ja ciebie bardziej kocham :)
A ja do niego, a ja ciebie kocham tak, ze zycie bym za ciebie oddala.
A kuba za to dalsza licytacja :) a za ciebie dusze bym oddal ( noooo, przechytrzyl mnie, fakt - dusza wazniejsza niz zycie ;)).
Mowie wiec, a ja ciebie mialam w brzuchu a ty mnie nie hahah
a on pyta = no i co z tego?
wiec mowie, ze kocham go juz odkad w brzuchu byl, ze jak sie nosi w brzuchu dziecko to milosc taka sie zaczyna, ze juz nigdy nie gasnie.
A on do mnie na to - a ja za to mam ciebie nagraną w sercu :)

( skad to moje dziecko bierze takie teksty..)

no i poryczalam sie wczoraj jak male dziecko :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Lema
asia78
Lema

Franek tez przybija piatke, to byla pierwsza rzecz, jakiej sie nauczyl. Potem przyszlo papa, brawo i jestem taki duzy:) W ogole to gwiazdor mi rosnie, uwielbia prezentowac wszystkie swoje umiejetnosci- pokazuje jakis jest duzy i tylko czeka, kiedy powiem brawo Franiu:) Slodziak maly:)

I umie pokazac, gdzie jest Bozia, i tik tak, i Kubus Puchatek i kotek (to taka ksiazeczka do kapieli z kotkiem), a najlepsze hjest to, ze na macie edukacyjnej bawil sie wiewiorka, ktora jest schowana w dziupil i zawsze mowilam pobawimy sie z wiewiorka w akuku. I wczoraj maz oglada nagrany filmik, jak wlasnie mowi tak do Franka, a ten to uslyszal i poszedl na ta mate do wiewiorki i smieje sie do niej i zaglada:surprised: Myslalam, ze sie rozplyne ze szczescia i spuchne z dumy:)

:shocked::shocked::shocked: blagam Cie nie doluj mnie chyba do czerwca nie zdarze go tego nauczyc;)

:sofunny:

Zorganizujemy im zajecia w podgrupach i beda sie nawzajem uczyc:) Martwie sie tylko, czy nie wyjdzie nam to bokiem jak sie wyszkola we dwoch w rozrabianiu:)

We 3 a ze bedzie tez dwojka starszakow to nie wiem czy sie to towarzystwo opanuje

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala

Ja K powiedziałam, że nie ma problemu i może oglądać mecze (na szczęście nie wszystkie), bo zostawimy im wtedy dzieci, a same pójdziemy np. na lody :lol:

Bo pokoj zabaw jest polaczony z telewizyjnym:lol::lol:dobrze dziubalko ze jedziesz bedzie miala sie Pola z kim bawic:yes:a to dla Ciebie
Krakow - Jastrzebia Gora - Zumi.pl Lokalizator internetowy

Dzięki Tobie wiedziałam, że mam pokoju nie brać na I piętrze ;)
Adaś też się ucieszy, że będzie miał towarzystwo do zabawy. Mam nadzieję, że Pola lubi autka :Śmiech:

Bardzo lubi:)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
A teraz bede sie chwalic Kuba:)
Wczoraj sie poryczalam ze szczescia ,ze mam takie dziecko i sie zastanawialam czy na nie zasluguje i oczywista mialam przed oczyma kazde spiecie swoje z kuba, kazde krzykniecie na niego i mialam sssstraszne wyrzuty sumienia, wiec wycie ze szczescia przeszlo w wycie ze jestem taka wredna.

A wszystko to przez taka sytuacje:
kuba przylazi i mowi kocham cie mamusiu ( jak co wieczor, wiec w tym nic szczegolnego) , ja na to, ja tez ciebie super mocno kocham. Po tym zawsze zycze mu milych snow, buziaczek i leci spac. Ale wczoraj pociagnal gadke i mowi - a ja ciebie bardziej kocham :)
A ja do niego, a ja ciebie kocham tak, ze zycie bym za ciebie oddala.
A kuba za to dalsza licytacja :) a za ciebie dusze bym oddal ( noooo, przechytrzyl mnie, fakt - dusza wazniejsza niz zycie ;)).
Mowie wiec, a ja ciebie mialam w brzuchu a ty mnie nie hahah
a on pyta = no i co z tego?
wiec mowie, ze kocham go juz odkad w brzuchu byl, ze jak sie nosi w brzuchu dziecko to milosc taka sie zaczyna, ze juz nigdy nie gasnie.
A on do mnie na to - a ja za to mam ciebie nagraną w sercu :)

( skad to moje dziecko bierze takie teksty..)

no i poryczalam sie wczoraj jak male dziecko :)

Ojejjj jak miło. Masz naprawdę cudownego synka !! i tak jak On zasługuje na Ciebie tak Ty zasługujesz na niego bez 2 zdań :yes:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
No tak jak wymienianka to tez napisze co OLiwka umie:
- przybijac piątke:brawo:
- robic pa pa:great:
- ze głowa ją boli to za ucho sie trzyma:mdr:
- dylac umie - tanczyc ---jest najleszpa w tym
- robic hopsa hopsa - skacze
- taaaka duuza wyciaga dwie lapki do góry:meuh:
- a qq robi jak sie chowa za scian ei tak łepkiem wygląda i się chowa
- umie pokazac gdzie jest lala
- am am - jak chce chlebka:D
- kosi kosi
- jak chce mleka to pokazuje na mikrofaluwke - niewiem skad sie jej to wzielo, a jak widzi ze sie robi mlkeo w butli to nieumiem tego opisac co robi skacze wierzga nogami usmiech nieziemski
- no i smpiewa nieziemsko w aucie jak jedziemy i K. wlacza muzyke z płyty - wyciaga wtedy dyduska i spiewa:whistle:

:brawo::brawo::brawo:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
A teraz bede sie chwalic Kuba:)
Wczoraj sie poryczalam ze szczescia ,ze mam takie dziecko i sie zastanawialam czy na nie zasluguje i oczywista mialam przed oczyma kazde spiecie swoje z kuba, kazde krzykniecie na niego i mialam sssstraszne wyrzuty sumienia, wiec wycie ze szczescia przeszlo w wycie ze jestem taka wredna.

A wszystko to przez taka sytuacje:
kuba przylazi i mowi kocham cie mamusiu ( jak co wieczor, wiec w tym nic szczegolnego) , ja na to, ja tez ciebie super mocno kocham. Po tym zawsze zycze mu milych snow, buziaczek i leci spac. Ale wczoraj pociagnal gadke i mowi - a ja ciebie bardziej kocham :)
A ja do niego, a ja ciebie kocham tak, ze zycie bym za ciebie oddala.
A kuba za to dalsza licytacja :) a za ciebie dusze bym oddal ( noooo, przechytrzyl mnie, fakt - dusza wazniejsza niz zycie ;)).
Mowie wiec, a ja ciebie mialam w brzuchu a ty mnie nie hahah
a on pyta = no i co z tego?
wiec mowie, ze kocham go juz odkad w brzuchu byl, ze jak sie nosi w brzuchu dziecko to milosc taka sie zaczyna, ze juz nigdy nie gasnie.
A on do mnie na to - a ja za to mam ciebie nagraną w sercu :)

( skad to moje dziecko bierze takie teksty..)

no i poryczalam sie wczoraj jak male dziecko :)

Piękne :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...