Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiaciarka najciekawsze jest to że nigdzie się nie podziewałam. Jakoś mało zorganizowana jestem ostatnio i na wszystko czasu brakuje.

Co do jedzenia nocnego to ja już Filipowi nie daję. Jak zje około 21 butle to się budzi 6-7 i wtedy daję Mu mleko. Czasem ( co się rzadko zdarza) jak się przebudzi około 3 w nocy to dostaje herbatkę ale pociągnie może 2 razy i nie chce.
Ps. Zakończyliśmy karmirnie cycem:D Fajnie bo poszło bezproblemowo:)

Zmykam do spania.
Pa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze karmie i pewnie trudno mi sie bedzie zdecydowac na odstawienie. Stefan je 3 x w nocy a teraz przez te zeby to ciagle z nim latam,nawt 7-8x,bo on nie chce spac z nami,wiec Go wynosze a za pol godziny przynosze:oops:teraz mu dalam troszke panadolu moze bedzie lepiej. Myslalam ze pojde to alergolozki,ale ona bedzie dopiero po dlugim weekndzie:(

kwiaciarko ja kupilam Funiowi czapke z daszkiem bez zadnych nausznikow:)wiele mam mysli ze uszy musza byc zakryte zeby dzieci na nie chotowaly,ale nie ma to zadnego znaczenia

Ide juz spac,no moze jeszcze sie herbatki napije:)

Odnośnik do komentarza

Mamy skerowanie na rehabilitacje i na patologie noworodka. Sprawa tyczy sie ciemiączka i nóżek Kuba jest opóźniony w rozwoju. Zobaczymy co zdziałaja.
A i jeszcze neurolog dziecięcy.

Ciemiączko na ok. 3 palce takie samo, a nawet ciut wieksze niz przy urodzeniu podaje mu sopowrotem vigantol 2 krople. Sam tylko siedzi. jak na dziecko które zaczęło 10 miesiąc neurolog stwierdził że jest opóźniony w rozwoju psychomotorycznym. Zobaczymy co bedzie po badaniach i rehabilitacji.
Lekarzem Kuby jest pani doktor z patologii noworodka, zrobiła tez spacjalizacje pediatryczną i i dlatego ja wybrałam na lekarza dla Kuby. po badaniu stwierdziła opóźnienie wiec to nie tam taki sobie zwykły lekarz ogólny. Konsultowała też Kuby zachowanie i postępy z neurologiem dziecięcym i ti własnie neurolog kazał jej skierować Kube na rehabilitacje i na patologie noworodka. Czeka nas badanie z krwi moczu i usg przezciemiączkowe. Na codzień ma do czynienia z róznymi typami dzieci. Dlatego jej ufam.

A tym czasem zapraszam na kawkę.

Marta, Lipcówka 2007
Mama Aniołka 6.2.2006 i Kubusia 15.07.2007
http://www.suwaczek.pl/cache/8ec35bf903.png%22%3E%3C/a

http://nasza-klasa.pl/profile/10836862

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)

U nas nocka super, dawno takiej dobrej nie bylo:) Franus obudzil sie o 2, ale tylko jeknal i spal ladnie do 5, possal cycusia i spal jeszcze do 7:) Miod malina:)

A poprzedniej nocy jak sie obudzil o 2 to wrzeszczal, bo inaczej tego nie nazwe do 4, z malymi przerwami, kiedy zasypial wykonczony mi na rekach. No i po takiej nocy nasililo sie to jego machanie glowka:(

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

nuchna
Witam Wieczorkowo ;)

Dziś imieniny B , ale goście już drugi dzionek:Szok:Adaś znów daje popalić szczególnie nie chcąć w dzień spać i jeść a w nocy domagając się mleka:Padnięty::Padnięty::Padnięty:bo wychodzi nam druga jedynka górna :Śpiący::Śpiący::Śpiący:

Frankowi to ja juz nie wiem od kiedy wylazi gorna jedynka, dziaslo spuchniete, on jeczy w dzien i w nocy- przez kilka nie spi, potem znow spokoj. Strasznie dlugo zabkuje, pierwszy zabek tez mu tak wychodzil- lekarka mowila, ze zabek tuz, tuz, a to jeszcze miesiac trwalo. Teraz tak samo- kilka tygodnie temu wydawalo mi sie, ze lada chwila bedzie po sprawie a tu nic do tej pory... A apetytu tez ostatnio nie ma.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
wow, ale dzien mialam....
znow pojechalismy i wrocilismy z niczym, jedyne co kupilam to kapelusik dla Eli z nausznikami, ale sie takiego naszukalam, wow. wszedzie bez uszek. Taki to jej kupie juz na samo lato.
Kurtki na Kube nie bylo :(

Monia witaj, a Ty gdzie sie podziewalas????
babeczka hahah fajnie,ze z malzem oki :)

pytanie do butelkowych mamus... a do cycowych tez moze byc :)
czy wasze dzieci jedza w nocy? czy dostaja wieczorem jesc i koniec do rana?
Bo ja Ele wlasnie oduaczam jedzenia nocnego cyca, i jak mi o 19 butle wydoi i sie budzi o 24 to zamiast cyca dostaje herbatke i spi ladnie do 3 lub 4 i wtedy daje cyca. Nie wiem czy moge dac jej o tej 3 czy 4 tez herbatke? czy powinnam mleko? oglupialam.....

Ja jestem ostatnio strasznie niewydolna zakupowo... Na nic nie moge sie zdecydowac, sama nie wiem czego chce, co mi potrzebne... A potrzebne to na pewno, bo wszytsko na mnie wisi. Niby waze tyle co przed ciaza, ale jakby wymiarowo sie zmniejszylam. Fuj, taka jakas jestem bezksztaltna:(

A jesli chodzi o jedzenie nocne to Franek je o 20 butle mleka z kaszka, potem dostaje cyca ok. 3-4. Ale od tego schematu jest mnostwo odstepstw, jak sie budzi wczesniej daje mu wode, czasem nie daje sie nia zalac i musze go cycem zapchac. Tak calkiem odejsc od nocnego karmienia zamierzam jak skoncze z cycowaniem, tylko sama nie wiem kiedy to nastapi. Aha, no i ostatnio z ta butla mleka jest problem, bo malo wypija, ok 100 ml.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
Kwiaciarka najciekawsze jest to że nigdzie się nie podziewałam. Jakoś mało zorganizowana jestem ostatnio i na wszystko czasu brakuje.

Co do jedzenia nocnego to ja już Filipowi nie daję. Jak zje około 21 butle to się budzi 6-7 i wtedy daję Mu mleko. Czasem ( co się rzadko zdarza) jak się przebudzi około 3 w nocy to dostaje herbatkę ale pociągnie może 2 razy i nie chce.
Ps. Zakończyliśmy karmirnie cycem:D Fajnie bo poszło bezproblemowo:)

Zmykam do spania.
Pa

Gratuluje:) I niekarmienia nocnego i gladkiego odstawienia od piersi:) Dlaczego odstawilas Filiipka- chcialas czy mleczka malo czy jakies inne powody? Ja sama nie wiem jak dlugo karmic- czasem juz bym chciala skonczyc, potem mysle, ze bede tego zalowac, ze bedzie mi brakowac tego... I tak nam sie zejdzie do 18-tki Franka, bo jak zwykle bardzo zdecydowana jestem;)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja jeszcze karmie i pewnie trudno mi sie bedzie zdecydowac na odstawienie. Stefan je 3 x w nocy a teraz przez te zeby to ciagle z nim latam,nawt 7-8x,bo on nie chce spac z nami,wiec Go wynosze a za pol godziny przynosze:oops:teraz mu dalam troszke panadolu moze bedzie lepiej. Myslalam ze pojde to alergolozki,ale ona bedzie dopiero po dlugim weekndzie:(

kwiaciarko ja kupilam Funiowi czapke z daszkiem bez zadnych nausznikow:)wiele mam mysli ze uszy musza byc zakryte zeby dzieci na nie chotowaly,ale nie ma to zadnego znaczenia

Ide juz spac,no moze jeszcze sie herbatki napije:)

U nas ciagle uszy byly na wierzchu, nie moglam znalezc dobrej czapki chyba, bo co sie Franek poruszal to mu jakies ucho wylazlo. Mam na mysli spanie, bo on cala zime sypial na balkonie. Jak zasnal ja go ulozylam, przykrylam, przychpodze za jakis czas a ten lezy z uchem odkrytym, bo sie pokrecil i czapka sie zsunela. Poki co nie bylo zadnych problemow:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Sinka
Mamy skerowanie na rehabilitacje i na patologie noworodka. Sprawa tyczy sie ciemiączka i nóżek Kuba jest opóźniony w rozwoju. Zobaczymy co zdziałaja.
A i jeszcze neurolog dziecięcy.

Ciemiączko na ok. 3 palce takie samo, a nawet ciut wieksze niz przy urodzeniu podaje mu sopowrotem vigantol 2 krople. Sam tylko siedzi. jak na dziecko które zaczęło 10 miesiąc neurolog stwierdził że jest opóźniony w rozwoju psychomotorycznym. Zobaczymy co bedzie po badaniach i rehabilitacji.
Lekarzem Kuby jest pani doktor z patologii noworodka, zrobiła tez spacjalizacje pediatryczną i i dlatego ja wybrałam na lekarza dla Kuby. po badaniu stwierdziła opóźnienie wiec to nie tam taki sobie zwykły lekarz ogólny. Konsultowała też Kuby zachowanie i postępy z neurologiem dziecięcym i ti własnie neurolog kazał jej skierować Kube na rehabilitacje i na patologie noworodka. Czeka nas badanie z krwi moczu i usg przezciemiączkowe. Na codzień ma do czynienia z róznymi typami dzieci. Dlatego jej ufam.

A tym czasem zapraszam na kawkę.

Kochana, czy to chodzi tylko o to, ze siedzi i nic wiecej? Mi sie wydaje, ze kazde dziecko ma swoj czas, Franek mial taki zastoj, ze majac 7- m-cy nie umial sam siedziec, a pozniej jak ruszyl do przodu to w ciagu trzech tygodni nauczyl sie i siedziec i siadac i raczkowac i sstawac. Ale prawda jest taka, ze w tym czasie zaczelismy chodzic na rehabilitacje i pewnie ona pomogla, bo jak mowi nasza rehabilitantka czasem jest tak, ze dziecku sie cos pokaze i ono blyskawicznie lapie o co chodzi. I pewnie u nas tak sie stalo, wiec pocwiczycie i bedzie dobrze:)

O co chodzi z nozkami? I jakie moga byc przyczyny niezarastania ciemiaczka?

Kurcze, my tez sie borykamy caly czas z roznymi problemami, wiec wiem jak to jest. Sciskam mocno:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Niezly slowotok mi sie wlaczyl:) Jak mam dobry humor to i gadane lepsze, po wczorajszej nocy bylam tak zdolowana, ze nic mi sie nie chcialo. A dzis mimo, ze nadal czuje sie fatalnie humor mam wysmienity:) Rozlozylo mnie to przeziebnienie na maksa, oby nic gorszego sie nie wyklulo z tego...

Biore sie za robote i bede Was tu podgladac, jesli tylko sie pojawicie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

no ja zabieram sie za pisanie pracy licencjackiej.

Jutro do gastrologa na 14 .15 mamy wizyte mam nadzieje ze niezapomne, sumie juz niewiem po co tam chodze skoro Oliwia i tak je wiecej i roznosci co do tego co ta p``` baba gada...no ale jak nie pojdziemy to pozniej znowu by trza bylo miec skierowanie bo nas nieprzyjma...
..no i zalega nam nadal szczepienie ostatnie..ale cos codziennie jest tos pik to kaszel...moze w czwartek albo piatek sie wybierzemy:Nauka:

...a kwiaciarka ja kupilam kapelusik z uszkami Oliwii i taki bez uczek czapeczke tez ma..tylko jej sie zsuwa i czasem mi sie wydaje ze ja uszka przewieje wiatr.

...a o i prasowanie mnie czekaaaaaaaaaaaaa:Padnięty:

aha...ZACZYNAM DIETE OD JUTRA WYGLADAM JAK HIPOPOTAM:Śpiący:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Wczoraj już nie zaglądałam, bo jak już miałam wieczorem czas, to K pilnie potrzebował powysyłać maile, a ja nie czekałam, bo trochę by to trwało tylko poszłam spać :Oczko:
A tak w ogóle to wczoraj był zakręcony dzień. Rano byliśmy z Maćkiem u endokrynologa. Przyjęcia miały być w godz. 9.00-11.00, i jeszcze się ucieszyłam jak pani w rejestracji powiedziała, że maluszki mają wejście od razu. Ale to było tylko gadanie, bo weszliśmy normalnie w kolejności (jako ósma osoba!) i to nie przed 11.00 jak nas zapewniano tylko ok. 13.30 :Wściekły:. Dobrze, że przezornie wzięłam jedzenie dla Maćka, bo już dawno by płakał z głodu.
W drodze powrotnej do domu zahaczyłam u naszą pediatrę, chciałam żeby obejrzała profilaktycznie Maćka, ale jest ok :Uśmiech:. W domu czekała już siostra z Adasiem, która zakomunikowała, że... rura od kranu w kuchni przecieka :Kiepsko:. Ale okazała się być zdolną osóbką, bo ją... naprawiła! Powymieniała rurki, przeczyściła je i jest ok (mówiła, że nie raz nie mogła się doczekać na hydraulika u siebie w klubie więc sama sobie radziła, a ile kasy zaoszczędziła :Oczko:). Dobrze wiedzieć, że ma zacięcie hydrauliczne :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
I sluchajcie, zaczelam jesc witaminy te co jadlam w ciazy, czyli falvit. Czy to mozliwe ,ze od nich jest mi nie dobrze? od kilku dni je jem i od kilku dni mnie mdlilo, P. mi podsunal mysl, ze moze od tych witamin, wiec dzis nie wzielam i ok jest. Czyzby zelazlo?a moze mam za duzo wit, B, w koncu miesem zyje ostatnio bleeeeeeeee ( na samo slowo mieso mi nie dobrze ).

Możliwe :yes:
Spróbuj innego zestawu witamin, może inna kombinacja i proporcje przyjmą się ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...