Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Dziubalko.....wiesz co ja za scenke odstawilam jak niechcialam danego auta...
bylam w 7 miesiacu ciazy z poznania do grudziadza jechalismy wtedy po samochd- badziewie jak nic ale K chcial...wiec sie zamieilismy na samochody bo taka byla umowa kupno sprzedaz ale w dwie strony....
ale K zapomnial da codkumentow naszym kupcom...no i tak sobie pojechalismy akwalek, jak nawrzeszczalam ze tego auta niechce, ze chce spowrotem tamto, ze niepojade do pozania to K zaczal mysle no i zorientowal sie ze nie dal im dokumentow..:)noi sie chlopaki wrocili a K tak zagadal ze oddali nam auto i niebylo sparwy teraz mamy mercedesa 190 i na razie jestem zadowolona...ale K niepozwala mi jexdzic..wiec jak bede pracowac sama sekupie autko a podobaja mi sie nowe VW takiegarbusie;)

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqa - mój K jest rozsądny i zanim coś kupi, to bardzo dokładnie to sprawdzi itd. Ale chciałam żeby ostateczną decyzję podjął ze mną, a nie sam. Cały czas nie mogę uwierzyć, że kupił ten samochód, bo to do niego nie podobne :arf:
K chciał mi kupić auto, takie małe, żeby można było na szybko przemieszczać się po mieście z dziećmi i nie tylko. Ale na razie wolę za tę kasę nadpłacić kredyt ;)

Odnośnik do komentarza

No czesc Renia:) W koncu tu zawitalas:) Dawaj fotki w nowej fryzurze, i w ogole dawaj fotki:) Co u Maciusia?

Babeczqa- wspolczuje nocnych przezyc. Sciskam.

Dziubalko- brawa dla Maciusia:) Drzyjcie kaloryfery od dzis!;)

A jesli chodzi o 7 rocznice to nie wiesz, ze czas na kryzys?;) Wszystko idzie zgodnie z planem, tak ma byc i tyle;) A tak powaznie- rozumiem, tez bym sie nie ucieszyla, gdyby maz podjal taka decyzje beze mnie. Tak to z nimi bywa, czasem trzeba sie pozloscic...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Asia – fajny fotelik ma Pola, ile kosztował?
Mamy Ramatti, jeździ w nim jeszcze Adaś, ale potem dostanie go Maciuś, jak wyrośnie z obecnego fotelika to trzeba będzie pomyśleć co dla Adasia?

Cybex kosztowal 479 na all jest tego pelno,ale mu kupilismy u nas,bo mielismy taniej:)

Witam wszystkiech!!!

Strasznie zarobiona jestem,porzadkowalam dzis szafe,taras a teraz jeszcze mi zostalo praowanie:grrrrrr:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka
buciki jednak za duze, bedziecie kupowac teraz dla dzieci buciki zeby mogly "pochodzic" po dworze? :)

Do chodzenia po dworze jeszcze daleka droga ;). Ale nie planuję kupować (przynajmniej tak teraz mi się wydaje), bo wykorzystam butki po Adasiu.

No ja mam butki po siostrznicy, ale jeszcze za duze, dobre beda pewnie za jakies 2mce, a ja mysle sobie w czym teraz ewentualnie by miala chodzic, jesli by chciala potuptac po chodniku.
Szkoda mi kupowac troche, bo buciki drogie sa ....

Wydaje mi sie ze nasze maliuchy jeszcze sa za male na tuptanie po chodniku:wink:

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubala
Witam poniedziałkowo

Idziemy dziś Maciusiem do alergologa, mam nadzieję, że nie zapomnę, bo wizyta jest popołudniu. Musimy wyjść sporo wcześniej bo nie dość, że dojazd jest z przesiadkami, to jeszcze na miejscu trzeba być wcześniej by wypełnić ankietę.

Powodzenia :) Maciuś będzie miał robione badania? Napisz proszę po, jak wygląda wizyta u alergologa u takich maluszków, bo mnie chyba też nie ominie :(

Mnie tez ,wiec chetnie poczytam. Wiem tylko tyle ze Funio bedzie mial robione testy z krwi

Odnośnik do komentarza

Lema
Mam pytanie do dziewczyn karmiacych piersia- ile razy w ciagu dnia karmicie? A w nocy? Ja mam ostatnio wrazenie, ze Franio traktuje piers jako przytulanke, tak do possania na chwilke. Poza tym wydaje mi sie, ze mam malo mleka i zastanawiam sie, czy nie powinnam mu podawac mleka dodatkowo. W koncu takie maluchy chyba powinny ciagle przede wszystkim mleczna diete miec. Jak to jest?

W nocy 3x a w dzien czasem raz czasem 2

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

K chciał na noc pojechać do pracy, bo potrzebował wykorzystać programy, które ma w firmie na dokończenie kilku prac. A musiał to zrobić cichaczem, bo już tam nie pracuje. Ale mu nie pozwoliłam i dobrze zrobiłam, bo dzisiejszej nocy i Adaś i Maciuś fatalnie spali. Obaj co chwilę płakali. Maciuś to chyba przez ząbki, a Adaś przez bolące kolanko. Nie wiem co jest grane, że boli go nocy a w ciągu dnia już nie. Zaraz pójdą w ruch kawy, bo pęka mi głowa.

Odnośnik do komentarza

Jadę dziś z Maciusiem na rtg klatki piersiowej. Tylko nie wiem czy jechać po jego drzemce czy przed.
Miał jechać z nami K, ale musiał pojechać do Limanowej, bo znajoma, z którą miał jechać trafiła wczoraj do szpitala, straciła dziecko w 7 mc (w maju miała rodzić) :(. Wiadomo, że ona i jej mąż nie mają teraz głowy do takich spraw więc nawet nie namawiałam K żeby z nami jechał, bo dam sobie sama radę. Ale nie mogę przestać o tym dziecku myśleć...

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam środowo

K chciał na noc pojechać do pracy, bo potrzebował wykorzystać programy, które ma w firmie na dokończenie kilku prac. A musiał to zrobić cichaczem, bo już tam nie pracuje. Ale mu nie pozwoliłam i dobrze zrobiłam, bo dzisiejszej nocy i Adaś i Maciuś fatalnie spali. Obaj co chwilę płakali. Maciuś to chyba przez ząbki, a Adaś przez bolące kolanko. Nie wiem co jest grane, że boli go nocy a w ciągu dnia już nie. Zaraz pójdą w ruch kawy, bo pęka mi głowa.
heloł :)
Dziubalo moze zrobcie mu przeswietlenie, mojej siostry mala tak miala z raczka i sie okazalo ,ze miala pekniecie. W dzien mocno sie nie uskarzala za to w nocy nie spala wcale.

O kurcze, nie posiedze, przyjde pozniej jak Ela pojdzie spac, a to za jakies pol godzinki do godzinki :)

Renata fajnie ,ze jestes!!!:) Co u Ciebie jeszczse nie wiem, nie zdazylam poczytac, wroce to poczytam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo moze zrobcie mu przeswietlenie, mojej siostry mala tak miala z raczka i sie okazalo ,ze miala pekniecie. W dzien mocno sie nie uskarzala za to w nocy nie spala wcale.

Właśnie też o tym myślałam (o prześwietleniu). Zobaczę jaka będzie ta nocka i jutro pójdziemy do pediatry, bo szkoda żeby się tak męczył. Adaś w nocy dostał syrop Ibum (przeciwbólowy), ale działał na krótką metę. Co się z tym kolankiem dzieje :confused:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Dziubalo moze zrobcie mu przeswietlenie, mojej siostry mala tak miala z raczka i sie okazalo ,ze miala pekniecie. W dzien mocno sie nie uskarzala za to w nocy nie spala wcale.

Właśnie też o tym myślałam (o prześwietleniu). Zobaczę jaka będzie ta nocka i jutro pójdziemy do pediatry, bo szkoda żeby się tak męczył. Adaś w nocy dostał syrop Ibum (przeciwbólowy), ale działał na krótką metę. Co się z tym kolankiem dzieje :confused:

A moze porozumiec sie z pediatra wczesniej i jak jedziesz z Maciusiem na rtg to od razu bys zrobila Adasiowi ( no chyba,ze nie trzeba bedzie...). A wiesz, ze tez boli kolano jak sie woda zbiera. Ja to bym dzis juz poszla z tym kolankiem, bo mysle, ze ta noc tez bedzie go bolalo skoro boli juz chyba od 2 nocy. Nie upadl ostatnio , nie uderzyl sie w kolano? Mojej siostry corka to byla na urodzinach w sali zabaw, zjezdzala ze slizgawki i uderzyla sie w reke. Pozniej sie okazalo wlasnie ,ze pekniecie bylo, niewielkie ale bylo i bolalo.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dzis jedziemy zamowic meble, okazalo sie ,ze te same co na allegro sa w sklepie u nas i mozemy sobie je ogladnac na prawo i lewo i 300zl w kieszeni zaoszczedzone na transporcie :) moj zdolny malzonek wyczail , ze te meble sa u nas :) I dywan fajny widzialam, kupimy Eli i Kubie tez nowy, bo ma taki dziadowski. Wreszcie bedzie pokoik :)

Super Kwiaciarko czasem ci nasi faceci się na coś przydają ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...