Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Największy obciach, jaki zrobiło ci dziecko - Starsze dziecko (5-12) - Mam dziecko - Onet.pl Dziecko

:sofunny:
Super :sofunny:

To mi się Lemuś z Tobą skojarzyło. Pisałaś kiedyś o Franiu i alkoholu w sklepie :Oczko::sofunny:
Mama stoi przy kasie w supermarkecie. Młodsze dziecko w wózku, starsze obok wózka wykłada z mamą z koszyka na taśmę. Nagle mama patrzy, nie wzięła cukru. Mówi:

- Synek, czekaj tu, tylko wezmę cukier.

Idzie, wraca, Młody już ją widzi i nagle drze się przez pół sklepu:

- Maaamaaaaa!!!!! I jeszcze piwo dla taty weź!!!

A najbardziej uśmiałam się z tego:
Rodzice z córką poszli do kancelarii parafialnej, żeby omówić planowany chrzest młodszego dziecka. Ksiądz chcąc upewnić się, czy dzieci są wychowywane po katolicku, zapytał rodziców, czy chodzą z dziećmi do kościoła i mówią im o Bogu. Rodzice kiwają głowami „ależ oczywiście, no jasne!”. Kilkuletnia córka spojrzała na szafę, na której stała figurka Matki Boskiej i głośno zapytała:

- Mamo, a co to jest ta Pani w niebieskim ręczniku na głowie?
:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Czesc!!!

Niech ten kurs juz sie skonczy, bo nie wyrabiam sie z niczym w ogole. A forum to juz w ogole lezy::(:

Z przedszkolem to ja juz od zeszlego roku place na "godziny". Pierwsze 5h jest bezplatne a za reszte placi sie w zaleznosci od ilosci zadeklarowanych godzin. Ja place ok 90zeta za 8h ( czyli za 3 de facto). Mam zadeklarowane dzieci od 8 do 16. Do tych 90 jeszcze 4,6 dodatkowo za posilek

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ok 12 zadzwonila Babcia, ze Pola jest ciepla, poklada sie, ma mega katar. Zabralam ja do domu gdzie 4x zwymiotowala::(: Przespala sie 4h i wstala jak nowonarodzona:takwyszlo:Odwolalam zabieg a dzisiaj idziemy do pulmunologa, bo tak kaszle caly czas. Moze rtg jej zrobi:takwyszlo:

Jak tak dalej pojdzie to ona juz w tym roku do przedszkola nie pojdzie:takwyszlo:

Odnośnik do komentarza

asia78
Wczoraj ok 12 zadzwonila Babcia, ze Pola jest ciepla, poklada sie, ma mega katar. Zabralam ja do domu gdzie 4x zwymiotowala::(: Przespala sie 4h i wstala jak nowonarodzona:takwyszlo:Odwolalam zabieg a dzisiaj idziemy do pulmunologa, bo tak kaszle caly czas. Moze rtg jej zrobi:takwyszlo:

Jak tak dalej pojdzie to ona juz w tym roku do przedszkola nie pojdzie:takwyszlo:

ja bym nalegala na przeswietlenie

zdroweczka dla Poli! :Całus:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

czesc
u nas wiosennie

Ela po tych feriach bez przedszkola teraz chodzi do przedszkola z lekkimi lezkami. Mowi ,ze bedzie tesknic za tatusiem i mamunia i ze na lezaki nie chce bo mamuni nie ma. Nie jest to jakas wielka rozpacz, ale takie lekkie lezki. Z przedszkola przychodzi taka jakas zmeczona, obolala ... wczoraj mowi, ze pani ich wziela na za dlugi spacer, bo nozki ja bardzo bolaly. Przesilenie wiosenne moze jej sie daje troche we znaki. Pozniej jak wrocimy do domu to juz dostaje energi, wczoraj do 21 grala z P. i Kuba w pilke ( w domu haha), rano ciezej jej wstac niz to bylo w zimie.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Ta dieta Frania moze jemu wyjdzie na zdrowie, ale mi to chyba bokiem:sofunny: Wczoraj wrocilam z pracy, pobawilam sie godzinke z Franiem, zrobilam kopytka, a potem upieklam wagon ciasteczek dla Franka::): A wszystko z jego pomoca, czyli dwa razy dluzje niz gdybym sama robila (i dwa razy wiecej sprzatania):Oczko:
Jak sprzatnelam kuchnie to myslalam, ze padne na miejscu, taka bylam zmeczona:Padnięty:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...