Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

ale mały ruch teraz u nas::(: Ja znowu wiadomo gdzie jestem. Wlasnie piszemy cwiczenia, ale ja juz wiekszosc zrobilam, wiec mam czas dla Was

babeczko dzielna dziewczyna z Oliwki!!

Pola ma zapalenie pluc i oskrzeli, ale juz sie konczy. Kaszle juz ladnie mokro. No ale zabieg musi byc przelozony, bo dziecko musi byc miesiac po chorobie takiej. Wiec nastepny termin mamy na 26:takwyszlo: I tyle czasu bedzie siedziec w domu:Padnięty:

Dziewczyny widzialyscie, ze mozna kupic smyczke parentingowa?

Odnośnik do komentarza

Lema
Franus od tesciowej dostal prezent na walentynki, mowie do niego: jaki piekny prezent dostales od babci, a Franus na to: mamo, Ty jestes moim najpiekniejszym prezentem:Podziw:

:Podziw:

isa32
Ala wczoraj też do mnie: wiesz mamuniu jak tak patrzę na Ciebie to tak się cieszę, że Cię mam :Podziw:

:Podziw:

Maciuś w Walentynki mnie rozbroił bo wymieniał kogo kocha: "kocham mamusię, kocham tatusia, kocham Adasia i... kocham... kiciusia" patrząc chochlikowymi oczkami na swoją ukochaną maskotkę. Kotek musiał być dumny, że ma takiego kochanego właściciela :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Asia, zdrowka dla Poli:Całus: Franek tez w domu trzeci tydzien, zdrowy, regeneruje sie,ma do konca ferii byc w domu, ale zastanawiam sie czy nie puscic go w przyszlym tygodniu- babcia go strasznie rozpuszcza::(: Okropnie sie zachowuje:yes:

Kwiaciarko, ciesze sie, ze u Was spokojniej:Całus:

Dziubalko, heheheh, usmialam sie z Macka:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalko, koncert byl piekny, wzruszajacy::): Ja jestem ogromna milosniczka tworczosci Ossieckiej, uwielbiam ja, a Soyka ma kilka nowych zupelnie, nieznanych piosenek, cudnych po prostu. Wzruszalam sie:yes:

A sam S. Soyka- cieply, przesympatyczny:yes:

Tu sa zdjecia z koncertu::):

Galeria zdjęć - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta - Koncert: Soyka Kwintet+ (12.02.2011)

Znajdziecie Lemki?:Oczko: Podpowiedz- na ostatnim zdjeciu:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

isa32
kwiaciarka
o, a ja Soyki nie lubie

Ja lubię, może nie uwielbiam, ale lubię. Choć "Życie nie tylko po to jest by brać" po prostu kocham :yes:

Ja Soykę też lubię (i mam do niego sentyment :Oczko:), a uwielbienie zostawiam np. Grechucie, Turnauowi, Niemenowi (...) :Oczko:. I też kocham "Życie nie tylko po to jest by brać" :yes:, mam ciarki jak tego słucham :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...