Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo :)

Maciuś przeszedł do naszego łóżka k. 2.00, a Adaś k. 4.00 i jestem z deka niewyspana :Kiepsko::Oczko:
U nas dziś wiosennie :)

Lema – dobrze że Franio już mniej kaszle. Adaś jak był w jego wieku albo ciut młodszy, to też mu się zdarzały takie kaszle nocne. Podawany miał Diphergan i już po 1 dawce było widać różnicę :yes:. A co bierze Franio?
Cieszę się, że usg brzuszka ok :)

Isa – zdrówka dla Aluni, super że jest poprawa :yes:
Dobrze, że wybór agd masz już z głowy :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziubalko::):

A u nas piekna sloneczna pogoda, ale jest lekki mroz:yes:

Franio ma inhalacje- Pulmicort i Berodual i wlasnie Diphergan. Wczoraj dostal po powrocie od pediatry Diphergan i zrobil inhalacje i od razu minelo jak reka odjal- spal 4 h. Wieczorem podczas zasypiania troche pokaslal mimo lekow, ale potem spal juz jak aniolek spokojnie do rana. No i prawie na siedzaco- takie ma zalecenia, ale ciagle zjezdzal z tych poduszek.

Dzis nie podawalam mu Dipherganu, nie kaszle, ale na noc dostanie:yes: W poniedzialek idziemy na kontrole, zobaczymy czy pediatra zmieni mu leki.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Nam pediatra zalecila 3x dziennie jesli bedzie taka potrzeba, ale jesli nie bedzie kaslal w dzien- tylko na noc:yes: I tak do poniedizlaku- czyli w sumie 5 dni:yes:

Lema – dobrze wiedzieć. Czasem co lekarz to obyczaj :Oczko:, a propos - dowiedziałam się od koleżanki (prosiłam by dopytała lekarkę), że baniek nie trzeba stawiać dopiero przy kaszlu mokrym, można od razu gdy pojawi się kaszel. Przy gorączce dopiero po konsultacji z lekarzem. Zawsze się człowiek czegoś nowego dowie :)

Odnośnik do komentarza

Dziubalko, a to zdecydowanie prawda- co lekarz to inne zalecenia.
O bankach czytalam w necie i rzeczywiscie bylo zalecenie, ze przy goraczce nie powinno sie stawaic. Ale o kaszlu tez mnie zdziwila opinia lekarki. Za to bardzo dobra rada (wg mojej mamy) okazlo sie smarownaie pelckow przed postawienie baniek- duzo lepiej sie przysysaly:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Isa - nie wiem jak to zrobić. My mamy podobny "problem" z Gormitami, bo jak kupuje się je w jajku (jajo potem rozpuszcza się w wodzie i wychodzi Gormit - taki ludek/"potworek"), to można zobaczyć na opakowaniu na którego się trafi, a jak kupuje się w takim zwykłym opakowaniu foliowym to nie wiadomo, który się trafi bo wszystkie opakowania jednakowe :Zły:

Niedługo zbieram się po chłopaków, pójdziemy na lody, bo już wczoraj mieli obiecane ale spieszyliśmy się do domu, bo miała przyjechać moja przyjaciółka z synem. Ale nic straconego, dziś będziemy się delektować pysznymi rożkami :Śmiech:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Hej jeh,

a do mnie dzis wpadła Renata na kawkę i pogadalysmy troszkę o przedszkolakach, przedszkolach, róznicach miedzy PL i NO, dostałam piekne tulipany a moj Vic od e-ciotki całą pakę słodyczy - śmiałam sie ze mu na cały tydzień starczy ;)
oczywiscie nie omieszkal pokazac rogów i sie smialysmy ze wszystkie dzieci tak samo mają humory...
zostalismy zaproszeni w weekend, zeby sie Vic z Mikolajkiem pobawił :)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko, a to zdecydowanie prawda- co lekarz to inne zalecenia.
O bankach czytalam w necie i rzeczywiscie bylo zalecenie, ze przy goraczce nie powinno sie stawaic. Ale o kaszlu tez mnie zdziwila opinia lekarki. Za to bardzo dobra rada (wg mojej mamy) okazlo sie smarownaie pelckow przed postawienie baniek- duzo lepiej sie przysysaly:yes:

a czym nalezy smarowac? kremem?

asia78
Wpadlam wieczorem, mialam popisac, ale smierc abp. Zycinskiego rozwalila mnie calkowicie::(:

Bardzo smutne, mlody czlowiek [*]

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...