Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piątkowo :)

Nocka ok (Maciuś wstał o 7.35!), ja jestem wyspana, Maciuś w dobrym humorze, jego krostki suszą się :Oczko:. Fajnie, że już weekend tuż tuż, jutro będziemy mieć gości więc będzie superowo :)

U nas w przedszkolu dzieci mają śniadanie o 8.40, II śniadanie o 10.30, obiad o 12.00, podwieczorek o 14.30.
TV nie widziałam do tej pory, ale pewnie gdzieś jest, ale dzieci nie oglądają bajek.

Renia - zdrówka dla Mikołajka! Oby to nic poważnego nie było.

Isa – u nas w przedszkolu przez choroby jest tak mało dzieci, że łączą grupy. Adaś wczoraj ubolewał, że połączyli ich z niefajną grupą :Oczko:
A skoro u Ali obiad jest tak późno, to dzieci mają podwieczorek?

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Lema
U nas nie ma II sniadania, ale ok. 10 dzieci jedza jakies owoce zawsze:yes:

U nas też są to owoce :). I to jest II śniadanie :Oczko:

:Śmiech: To sie dogadalysmy::):
Ja mialam to na mysli, ze na jadlospisie nie ma umieszczonego jako takiego drugiego sniadania- jest sniadanie, obaid i podwieczorek:yes:

U nas tak samo :Śmiech:. Ale jak są o 10.00 podawane owocki to panie mówią, że jest drugie śniadanie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Czesc Dziewczyny!

U mnie dzisiaj -14 :oops:

Mikolajek zwracal całą noc, na końcu juz sama śliną, potem nad ranem przez sen mowil, ze go brzuszek boli.
Teraz wstał i leży, bajkę ogląda.
Zjadł wczoraj po przedszkolu śliwkę, może ona mu zaszkodziła.
Pije tylko herbatke miętową, nic nie chce jeść.

:Całus: dla Mikołajka - niech szybko wraca do zdrowia.

Lema
A o ktorej jest obiad? Bo u nas o 11.30, a o 12 ida na odpoczywanie.

U na o 9 śniadanie, o 12 obiad i o 14 podwieczorek.

Po obiedzie jest leżakowanie :Oczko:

babeczqa
W przedszkolach tv zazwyczaja sa w jakis wyjatkowych sytuacjach wlaczane, aby obejrzec np. jakas impreze, czy wlaczyc bajki tak jak wlasnie mowisz, gdy trzeba szybko dzieci przebrac zeby niebiegaly ..i naczyms sie skupiły.

Telewizora u nas w przedszkolu nie ma z czego się osobiście bardzo cieszę :Oczko:

Dziubalko - dobrze że u Maciusia już z górki ::): Kto was w weekend odwiedza?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Lema – tylko raz byłam z Adasiem w kinie, bo niestety się zaraził. Bardzo się przestraszył reklamy „Opowieści z Narni”. Nie wiem co za idiota ją dał przed taką bajeczką dla maluchów :Zły:. Sama się też wtedy wystraszyłam. Od tamtej pory (minęły chyba 2 lata) Adaś nie chce iść do kina. A Maciuś powiedział, że pójdzie z Adasiem, a skoro brat nie chce iść to on też nie. My nie naciskamy, nic na siłę. Ale jak będzie Zygzak w kinie to czuję, że wtedy Adaś się skusi na kino :)
A bajki dzieci oglądają w domu :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Lema – tylko raz byłam z Adasiem w kinie, bo niestety się zaraził. Bardzo się przestraszył reklamy „Opowieści z Narni”. Nie wiem co za idiota ją dał przed taką bajeczką dla maluchów :Zły:. Sama się też wtedy wystraszyłam. Od tamtej pory (minęły chyba 2 lata) Adaś nie chce iść do kina. A Maciuś powiedział, że pójdzie z Adasiem, a skoro brat nie chce iść to on też nie. My nie naciskamy, nic na siłę. Ale jak będzie Zygzak w kinie to czuję, że wtedy Adaś się skusi na kino :)
A bajki dzieci oglądają w domu :)

No wiesz co, bez wyobrazni ludzie sa:Zły:
Pewnie, ze nic na sile, gdybyscie nie chodzili nie majac powodu zadnego tez byloby ok, ja tylko pytalam z ciekawosci:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Nie była ze względu na swoją wrażliwość - myślę, że mogłoby być z nią jak z Adasiem - wolę poczekać. Ale na jakieś fajne przedstawienie dla maluchów bym ją zabrała, bo kukiełki kocha i codziennie coś wymyśla i zmusza mamę do występów :Oczko:

D. stwierdził, że Ala marudna była przy wychodzeniu w domu, bo ciągle jej coś nie pasowało, buty mama lepiej zakłada, a czapkę to tak i nie tak szalik :sofunny:
chyba czas żeby częściej się nią zajmował, mamunia wyrosta na guru :Oczko: słodkie to jest, ale niekoniecznie "zdrowe"

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...