Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ::):
Miałam od rana kocioł w pracy i zła jestem jak nie wiem... ale jeszcze 4h i do domu - tzn. do lekarza :Oczko:
Ala poszła dzisiaj z D. do przedszkola, on też ją odbiera i to niedługo. Występy jutro, rano kichnęła... oczko ok, tzn. nie widać nic.
Wczoraj pani wymierzyła kuchnię, podpowiedziała parę rzeczy i znów mam zamęt w głowie co robić. Jaki sprzęt agd to już w ogóle nie wiem. Doradźcie jak się orientujecie.
Miałam w planie okap flamec exploit 90 - ale nie mogę znaleźć żadnych opinii, pan w sklepie zachwalał. No za tą cenę to się nie dziwię :Oczko:
Inna sprawa, że z resztą sprzętu też mam problem. :oops:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam czwartkowo

Wczoraj mnie nie było bo przed południem miałam trochę spraw do załatwienia (K siedział z dziećmi), a popołudniu przyjechała koleżanka z córką na zarażenie ospą :Śmiech:, ale chyba się spóźniła, bo u Adasia już prawie śladu nie ma po niej. Teraz czekam na ospę u Maćka :)

Idę poczytać co pisałyście :)

O tak, spoznila sie:yes:

Czesc Dziubalko::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912


Dziubalko
- jak wrażenia z wczorajszych dni otwartych? :wink:

Baaardzo pozytywne :yes:

isa32
Dziubala ciekawa jestem co zadecydujecie.
Na 99 % Adaś idzie do I klasy :)

isa32

W niedzielę na urodzinach pytałam bratową D. czy Maja pójdzie jako 6- czy 7-latka. Jako 7-latka - więc będą chodziły z Alą tak samo :Niespodzianka: aż trudno uwierzyć patrząc teraz na nie, że pierwszą klasę rozpoczną w tym samym roku :oops: Ala przy Majce wygląda jak kruszynka - jest między nimi 1,5 roku różnicy - rocznikiem rok.

Isa, a z którego rocznika jest ta kuzynka? Bo jeśli jest z 2006r, to idzie już obowiązkowo jako 6 latka do szkoły więc się z Alą nie spotkają :Oczko:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Ubylo mi 2,5 kg i tak narazie jest...ale lepiej sie czuje tylko niebardzo mi ta bialkowa wlasnie, bo nerki mnie zaczynaja bole, a i w mlodosci mialam problemy z nerkami..zobacze jeszcz edzisiaj jak bede sie czula..

Babeczqo, zrezygnuj z tej diety, ona nie jest dla Ciebie. Ona jest dla osób ze zdrowymi nerkami!

Kwiaciarko – zdrówka dla Eli, niech oczka szybko dochodzą do formy.
I fajnie, że Ela zaakceptowała leżaczki :great:

Alutka
– współczuję dyżurów, ale oby powodzi nie było!!!

Renia - niezły z Mikołajka piechur :great:

Odnośnik do komentarza

isa32
Jaki sprzęt agd to już w ogóle nie wiem. Doradźcie jak się orientujecie.
Miałam w planie okap flamec exploit 90 - ale nie mogę znaleźć żadnych opinii, pan w sklepie zachwalał. No za tą cenę to się nie dziwię :Oczko:
Inna sprawa, że z resztą sprzętu też mam problem. :oops:

My mamy okap teleskopowy z Boscha ale nie polecam, bo jest ciut za słaby, a Ty masz większą kuchnię niż ja. Dobre okapy niestety trochę kosztują :yes:, będę pamiętać na przyszłość :Oczko:
Lodówkę Electroluxa już Ci kiedyś polecałam, a pewnie mają nowsze modele. Ja ciągle jestem z niej zadowolona.
Z piekarnika, też jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę go polecić, najbardziej lubię w nim funkcję Twin Convekcion wyobraĹş sobie sztukÄ� pieczenia - BT62TDBCT - piekarniki elektryczne - Piekarniki elektryczne | SAMSUNG
Indukcję (bardzo ją polecam!!!) to mamy ten model, ale on należy już chyba do starszych modeli pĹ�yta indukcyjna do zabudowy - C61IDGNO - starsze modele - PĹ�yty grzewcze | SAMSUNG
Zmywarkę do zabudowy mamy z Boscha ten model, choć też są już nowsze i jeszcze cichsze Produkty - Zmywarki - Zmywarki do zabudowy - 60 cm - 60 cm w pełni zintegrowane - SMV40M00EU

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...