Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo

W piątek nie miałam internetu, bo UPC miała prace modernizacyjne :Zły:. Jakoś tak łyso było nie być w ciągu dnia na Parentingu :Śmiech:. Miałam sporo czasu więc przesadziłam ze sprzątaniem i wieczorem cierpiałam przez plecy :Kiepsko:
Weekend super, mieliśmy gości w sobotę a niedziela była rodzinna i saneczkowa :Śmiech:

Lema

Kupilyscie sanki w Biedronce? L. mowi, ze srednie i nie kupil.

K kupił 2 szt. tych sanek w Biedronce. Chłopaki zachwycone :yes:, uwielbiają na nich zjeżdżać :yes:. Jabłuszka i drewniane sanki poszły w odstawkę :Śmiech:

kwiaciarka
my mamy 1sanki a przydalyby sie 2 szt
Nie wiem czy moge Ele zabrac juz na sanki, chyba jezcze nie, jeszcze cos tam z katarku zostalo ... jak myslicie?

Poszłyście? Ja bym poszła jeśli to nie jest lejący się katar i nie towarzyszy mu np. złe samopoczucie czy gorączka. Nawet zaleca się spacery, bo świeże powietrze obkurcza śluzówkę i powoduje lepsze oddychanie.
A jak dziś czuje się Ela, poszła do przedszkola?

asia78
Lema a co ten krasnal je?

Wczoraj mi się wydawało, że to kukurydza :Oczko:

Renia – podróż pewnie udana, to miłego pobytu w Polsce :)

Asia
- zdrówka dla Stefanka!

Babeczqa - u nas też +1 st. Ciekawe jak później będzie.

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

U nas weekend dobrze, ospy Franek nadal nie ma.
Frank podczas tankowania dostal na Lotosie kilkanascie magnesow z Madagaskaru i caly czas powtarzal, ze to dla wszystkich dzieci z przedszkola bedzie, ze on chce dac dzieciom z przedszkola::): Na nasze tlumaczenia, ze magnesow za malo, mowil: to nic, Aleksio nie dosatnie, bo on niegrzeczny:Śmiech: Lechu wzial dzis te magnesy, jesli nadal bedzie tak malo dzieci w rpzedskzolu jak w piatek (bylo 10) to Francik rozda magnesy::):

Mam nadzieje, ze dotarlo do niego to, co mowilismy o Aleksiu i ze nie bedzie jakiejs akcji, bo Franek nie bedzie chcial mu dac:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...