Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :)

zajmana jestem to fakt, ale u was najtrudniej nadrobic, tyle piszecie... jak siedzialam z malym w domku i nic konkretnego nie robilam, to bylam na biezaco, teraz praca nie przy kompie tonawet ne ma jak zajrzec, wiec nie codziennie zagladam na P nawet, i wtedy juz nie ma szans nadrobic...

Wczoraj Vic miał rano luźną kupkę, dałam smecte, kolejna byla ok, poszedl do przedszkola, o 14ej (ja na konferencji dla pan przedsiebiorczyń) tel z przedszkola, ze Vic zwymiotowal, ze stan podgorączkowy, ze pewnie wirus, babcia go odebrala jak bylo umowione w krotkim czasie, i czekala z nim w domku u mnie az wroce, dziecko owszem, szklane oczy mialo i rumience, ale tempki niet, a dzis rano jak mlody Bóg wstał, ale nie dalam go do przedszkola, obserwacja, nic mu nie jest...
Ciekawe czy to juz lampa dziala na tyle, ze tak sobie organizm pieknie poradzil - bo nie przypuszczam by sie czyms struł, moze to byla jakas wirusówka, ale jednodniowa?

Wasze zdrowie!!! bayleysikiem zasładzam gębę ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

U nas piekna zimowa aura, mama nadzieje, ze jutro tez tak bedzie- poszaleje z aparatem fotograficznym::):

Francik w tym tyg. ma ogromne problemy ze wstawaniem rano, nie mozemy go obudzic przed 7. Szkoda mi go::(: Ale jutro juz pewnie nie bedzie mi szkoda, bo jak znam zycie to gagatek obudzi sie o 6. U nas to jest regula- w weekend czy inny wolny dzien Franek budzi sie wczesniej:Zły:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo :)

Nie wiem co się ze mną dzieje ale mam ochotę tylko spaaaać. A o tyle to dziwne, że wczoraj już o... 20.05 byłam w łóżku. Chciałam poczytać ze 2-3 h, ale nie dałam rady i szybko padłam jak kawka. Rano jak chłopaki wyszli to… poszłam dalej spać. I nie czuję się wyspana. Albo coś z ciśnieniem niehalo albo za dużo spałam w nocy.

W Krakowie wczoraj był niemal szokujący widok dla kierowców i nie tylko, bo miasto było prawie w ogóle nie zakorkowane!!! Zupełnie jak by to była np. niedziela przedpołudniem, a nie dzień powszedni gdzie popołudniu jest najbardziej nasilony ruch. Fajnie jakby tak było codziennie. Widać akcja bezpłatnych przejazdów MPK przyniosła skutek :)

Kochana Kwiaciarko, najlepsze życzenia urodzinowe! Zawsze dopisującego zdrowia, nieustającego szczęścia, powodzenia w życiu rodzinnym i w pracy oraz zadowolenia z życia! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...