Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziubala ja myje wszystko wlacznie z deskami i nozami. Mam tylko jeden talerz taki na owoce, ktory jest z plastiku i oblkejony folia i ten myje recznie. Miala nowiutki serwis walsnie z paskami i tez poszedl do zmywarki. Szczerze moiwac to pierwsze slysze o tym, ze nie mozna myc z paskami w zmywarce. Ze w mikro to ok slyszalam:yes:

Nie chodzi o same paski tylko o sposób w jaki je wykonano. Głównie chodzi o te ręcznie malowane. Inne pewnie też, ale to już trzeba czytać uwagi producenta :yes:
Ja myję w zmywarce wszystko poza plastikowymi kubkami chłopaków i ulubionym kubkiem K, bo ma naklejki (KS Wisła :Oczko:) i one ciutkę zeszły :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Lema

Niecodziennie, ale jesli sie ubrudza- zmieniam. Franek tez sie nie brudzi przy jedzeniu kolacji, ale zdarzyc sie zawsze cos moze, prawda?

Oczywiście, ale dla mnie nie ma znaczenia czy ubrudzi się wieczorem czy rano :Oczko:, a z Twojego postu wynikało, że wolisz by rano się ubrudził :Oczko:
Wiesz, każda z nas robi tak jak uważa za słuszne i jak jej i dzieciom wygodnie. Jakby moje dzieci jadły dużą kolację, to na pewno nie byłoby to tuż przed spaniem, bo to niezdrowo :Oczko:. Jedzą małe, zawsze przy stole, nie pozwalam jeść przy TV ani w łóżku, zresztą to oni sami też wiedzą. Takie mamy u nas zwyczaje :). Zobaczymy jak to będzie wyglądać np. za parę lat :Oczko:


Dziubalko
, ja rozumiem, ze macie takie zwyczjej, kazdy dom ma jakies swoje, wlasne. I dla mnie to u Was jest kwestia zwyczaju, bo chyba po zjedzeniu serka mozna sie kapac, chyba nie o to chodzi tylko o to, ze u Was tak sie przyjelo.

Ja nigdy nie jadam kolacji w pizamie, bo tak wynika z mojego trybu zycia i ogolnie z trybu zycia w naszym domu. Kolacje jemy razem, dopiero po niej sie myjemy i idzemy spac. My sie myjemy za trzy godz czy cztery po kolacji, Franek za 15 min., ale kolejnosc jest taka sama dla wszystkich- kolacja, kapiel, spanie. Nie mam okazji, zeby jesc w pizamie. Natomiast sniadanie tak, bo w weekendowy, wolny poranek zazwyczaj tak u nas sie toczy zycie, ze z rana dlugo sie bawimy w lozku, pozniej my lub ja sama poleguje jeszcze, a Franek sie bawi gdzies u siebie (niedlugo po obudzeniu pije mleko, wiec sniadanie, takie wspolne jest dosc pozno), ja wstaje na osatatnia chcwile, zeby je zrobic, jemy i zaraz po ubieramy sie. Naturalne dla mnie wiec jest, ze jesli pizama sie ubrudzi to ja zmienaim, nie ":aburza" mi to niczego- tak i tak ja zdejmujemy, bo sie ubieramy (a tak w ogole to w sobote i tak idzie pizamka do prania, a z kolei w niedziele bardzo czesto tez, bo jak Francik przez godzine bawi sie w niej na podlodze to jakos mi nie pasuje zostawic ja do wieczora, do spania). Natomiast wieczorem docelowo Franek jest ubrany w pizamke i nie mam zamiaru jej zmieniac, wiec ewentualna wpadka z ubrudzenie jej byla drobnym, ale jednak kolopotem, wiec jesli tak to rozpatrujemy to faktycznie wole, zeby sie ubrudzil rano.
Nie wiem dlaczego tak bardzo rozsmieszylo Ciebie to, ze kolajci nie jadam w pizamie, a snaidanie tak:Oczko:
Ale generalnie sprawa pizamki jest drugorzedna, z wyzej wymienionych powodow kolacje jemy przed kapiela.

A jak Franek byl mlodszy i pil jeszcze mleko wieczorem to pil po kapaniu, ale wyrosl z tego.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
Dziubala, ja pierwszy raz widze i slysze slowo dżdżyście :oops::oops:

A ja znam:yes:
asia78
Dziubala ja myje wszystko wlacznie z deskami i nozami. Mam tylko jeden talerz taki na owoce, ktory jest z plastiku i oblkejony folia i ten myje recznie. Miala nowiutki serwis walsnie z paskami i tez poszedl do zmywarki. Szczerze moiwac to pierwsze slysze o tym, ze nie mozna myc z paskami w zmywarce. Ze w mikro to ok slyszalam:yes:

Ja tez myje z paskami, deski mam plastikowe, wiec tez do zmywarki, kieliszkow do wina nie myje w zmywarce, bo mi sie kiedys zbily dwa razy z rzedu. Ale slyszalam o tym, ze wzory moga sie zmywac.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala

I dla mnie to u Was jest kwestia zwyczaju, bo chyba po zjedzeniu serka mozna sie kapac, chyba nie o to chodzi tylko o to, ze u Was tak sie przyjelo.

Tak, u nas to kwestia "zwyczaju" :yes:, tak się przyjęło i nas razie każdemu to pasuje :)

Lema

Nie wiem dlaczego tak bardzo rozsmieszylo Ciebie to, ze kolajci nie jadam w pizamie, a snaidanie tak:Oczko:
Bo dla mnie to zabawnie zabrzmiało :Oczko:. Skojarzenie miałam, że kolacja to świętość i nie można się ubrudzić :Oczko:. Takie żarty :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko, a jakie Macius ma tory z Tomka i przyjaciol?

Nad ta gra sie zastanawiam,wydaje sie fajna:yes:

Też się zastanawiam nad tą grą :)

A tory z Tomka i Przyjaciół mają takie

LC Thomas Tomek i Przyjaciele Zestaw �semka (1310518515) - Aukcje internetowe Allegro
Coś podobnego do tego ale bez tego placu przed stacją TOMEK I PRZYJACIELE --------------- STACJA TOMKA (1314309113) - Aukcje internetowe Allegro

A z klocków Lego mają ten zestaw 5544 - Lego Duplo Thomas & Friends - Stacja Załadunkowa, THOMAS & FRIENDS Sklep z zabawkami,hurtownia zabawek oferuje lego,klocki lego, playmobil,zabawki,zabawki dla dzieci,akcesoria dla dzieci Kraków ale Maciuś używa teraz tylko torów, ciufci i wagoników :Oczko:

To nie tory ale Zrzędę Maciek też lubi :)
Tomek i przyjaciele Cranky zabawa w port Tomy (1319768726) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Dziubalko, odnosnie tej gry znalazlam na naszym forum jedna opinie na jej temat:

serduszko12
Mój synek dostał na trzecie urodziny, które miał w październiku fajną grę TOMEK I PRZYJACIELE firmy Ravensburger. Jest to gra dla czterech graczy, polega na tym, że trzeba wrzucać kulki do wagoników, które ciągnie parowóz Tomek. Naprawdę fajna zabawa.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Mi sie z zestawow torow Tomka podoba ten, ale droooogi jest:

Tomek i przyjaciele MEGA ZESTAW No.1#75 elementĂłw (1327270589) - Aukcje internetowe Allegro

Fajny ale rzeczywiście drogi. Ja jakoś mam wrażenie, że te zabawki nie są warte swojej ceny, ale trzeba przyznać, że są bardzo solidne i nic się z nimi nie dzieje, mimo intensywnych zabaw :Oczko:
Fajne jest też to, że można łączyć różne zestawy za pomocą torów, oprócz klocków Lego rzecz jasna :Oczko:

Odnośnik do komentarza

isa32
O rany... coś mi przeskoczyło w kręgosłupie szyjnym, ból się umiejscowił pod łopatką, nie mogę oddychać, ani się schylać, siedzę prosto prawie bez ruchu. Koleżanka dała mi voltaren, troszkę pomógł ale niewiele. Coraz gorzej się czuję, a tu z Alą sama, bo D. najwcześniej ok 20 - masakra :Męki:

O rety, trzymaj sie kochana:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...