Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Kwiaciarko, hehe, no to moze Ela powinna Tobie doradzac w sprawach stroju::):

A ja nie mam tego problemu, Farnek zalozy wszystko co mu przygotuje, w ogole nie zwraca uwagi co ma na sobie::):

haha no moze za pare lat bede sie jej radzic ;)

Lema z chlopakami jest inaczej, Kuba do tej pory najchetniej zebym mu polozyla cos na lozko a on tylko na siebie wrzuci. Do 7 lat to moglam isc sama do sklepu i kupic mu co mi sie podobalo, bo jemu bylo wszystko jedno. Teraz wiekszosc rzeczy w sklepie nie chce mu sie przymierzac, nie cierpi tego , wiec patrzac w komorke mowi - moze byc :sofunny: jedynie co to tak od 2 lat jakos mowi , ze np. spodenek w kratke mi nie kupuj bo nie chce, takie ogolne upodobania.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Mikolaj w przedszkolu a ja przyszlam na druga, szybka kawe.

kwiaciarka
Lema
Kwiaciarko, hehe, no to moze Ela powinna Tobie doradzac w sprawach stroju::):

A ja nie mam tego problemu, Farnek zalozy wszystko co mu przygotuje, w ogole nie zwraca uwagi co ma na sobie::):

haha no moze za pare lat bede sie jej radzic ;)

Lema z chlopakami jest inaczej, Kuba do tej pory najchetniej zebym mu polozyla cos na lozko a on tylko na siebie wrzuci. Do 7 lat to moglam isc sama do sklepu i kupic mu co mi sie podobalo, bo jemu bylo wszystko jedno. Teraz wiekszosc rzeczy w sklepie nie chce mu sie przymierzac, nie cierpi tego , wiec patrzac w komorke mowi - moze byc :sofunny: jedynie co to tak od 2 lat jakos mowi , ze np. spodenek w kratke mi nie kupuj bo nie chce, takie ogolne upodobania.

Ja do tej pory kupuje Michalowi ubrania bez jego oceny i wyboru, tez nie cierpi przymierzania, i wogole chodzenia po sklepach, jedyne co, to wybor butow musi byc konsultowany choc nie zawsze

kwiaciarka
mam troche pracy ( co P. przyniosl) ale nie wiem czy Ela mi da popracowac, biore sie, moze sie uda, bede zagladac

ja tez mam na dzis sporo pracy

isa32
Cześć ::):
U nas rano lało i +2st., później deszcz ze śniegiem przez chwilę padał :Niespodzianka: a teraz spokój, ale bez słońca. Po południu jadę z Alą po kozaki dla niej.
Właśnie - jakie buty kupowałyście?
Humor mam kiepski, ale jakoś muszę się w sobie zebrać...

a jak dzisiaj Ala???

Kozaczki ECCO SNOWRIDE GORE-TEX skĂłra - 26 Ideal (1279785397) - Aukcje internetowe Allegro
Mikolaj mial takie w zeszlym roku, wlasnie te teraz sprzedaje, zle je wogole kupilam, bo szybko byly za male, i nie dotrzymal do konca zimy, ale kupilam identyczne w rozmiarze 28, teraz sa jeszcze dobre i jesli nie wytrzymaja do konca zimy tzn,jesli bedzie potrzeba kupienia o rozmiar wiekszych to chyba kupie takie same, byc moze w innym kolorze lub fasonie, bardzo jestem z nich zadowolona

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Wczorajsze zakupy były tylko spożywcze, na resztę czasu brakło, bo trzeba było jechać po chłopaków do przedszkola.
A u nas nie dość, że zimno i wietrznie to jeszcze pada :Kiepsko:


Kajoszka
– każdy zasługuje na lenistwo więc nie miej skrupułów, że popołudniu siedzisz jeszcze w piżamie :Oczko:

asia78
Dziubala
Asia – chcesz wyrzutnie czy zjeżdżalnie hotłwilsowe (czy inne też)? U nas chłopaki mają tego mnóstwo, nie ma już gdzie chować :Szok:, a Adaś już marzy o kolejnych :Kiepsko:

Dziubala nie wiem sama. Stefan ma niby 2 tory to moze teraz jakas wyrzutnie? Musi to byc cos drozszego, bo jak Pola dostanie aparat to zeby bylo rowno w miare:yes:

Asiu, ciężko znaleźć wyrzutnie w cenie aparatu :Oczko:, ale z tych droższych polecam jak Stefcio nie ma, takie tory, które mają co nieco coś wspólnego z wyrzutniami :Oczko:. Wybrałam te, którymi moje chłopaki bardzo lubią się tym bawić. Z Cars polecam Tor Samochodowy Spirala Disney CARS Zygzak MATTEL (1265156965) - Aukcje internetowe Allegro
Mattel Cars TOR Straszenie TraktorĂłw N5537 (1281921993) - Aukcje internetowe Allegro
Tor Autka (Cars) - Piston Cup Starter Set P1960 :: Swiat-zabawek.pl
A z Hot Wheels polecam
HOT WHEELS MATTEL P8740 - TOR MEGA WYZWANIE *BK* (1266865137) - Aukcje internetowe Allegro
HOT WHEELS SUPER WIELKIE TORY W DOBREJ CENIE (1264657676) - Aukcje internetowe Allegro
HOT WHEELS Olbrzymi wyscig 4 TORY 2 AUTA- MEGA (1266815983) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Lema

A ja nie mam tego problemu, Farnek zalozy wszystko co mu przygotuje, w ogole nie zwraca uwagi co ma na sobie::):

Maciuś też założy wszystko co mu przygotuję, ale Adaś już niekoniecznie :Oczko:

isa32

Właśnie - jakie buty kupowałyście?
Maćkowi pojedziemy kupić w sobotę kozaki z Bartka. Mam upatrzone takie oliwkowe, mam nadzieję, że będą ok :)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
dla Kuby chce dzis kupic, cos takiego bym chciala , bo on z chlopakami lazi tam gdzie najwieksze sniego zawsze...

Oryginalne buty Adidas adiSNOW PL K tylko za 164,35 pln poleca Sklep 1but.pl.

Super te buty :yes:. Podałaś mi pomysł na buty dla Maćka, bo on też wszędzie tam gdzie największe śniegi. Co prawda Bartki są ok, ale może te byłyby lepsze? Ciekawe czy małe numery też mają?

Odnośnik do komentarza

isa32
niestety w żadnych z 3 sklepów u nas nie ma rozmiaru z tego fasonu. Mało tego, w dwóch z nich w ogóle nie ma rozmiaru 26 - z żadnych... przejdziemy się do tego gdzie coś niby jest. Jeszcze nam ecco zostanie albo ccc - nawet wzięłam dla Ali kozaczki, ale chciałam oddać, żeby jednak kupić bartki. I niestety.

Isa ja Ci niezmiennie polecam mazurki:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...