Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Co do prezentow to ja w tym roku na Mokolaja jeden kupuje. Dla Polusi aparat foto, bo ciagnie nasz albo telefon. Kocha robic zdjecia a anawet lustrzanka Z. ldane zdjecia robila. A dla Stefana jakas wyrzutnie z hotwheelsow.Dacie jakies linki?

My z Hot Wheels mamy to:
HOT WHEELS, ODJAZDOWA 4-TOROWA RAMPA WYŚCIGOWA!!! (1265887306) - Aukcje internetowe Allegro
i cos takiego:
HOT WHEELS STUNT'N DUNK Autokolorowańce nowe (1274375429) - Aukcje internetowe Allegro

Ale Franek nie jest fanem tych zabawek, on najabardziej z hot wheelsow lubi same samochodziki:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
My na 6 grudnia to drobiazgi kupujemy a pod choinke 1 prezent zawsze, po co wiecej. No chyba,z e jakies tansze to wtedy 2.
Ale dostaja tez od calej rodziny, wiec prezenty sa tez pod choinka u babci, cioci i wujka :)

U nas tak samo:yes:

Franek prezent glowny od Mikolaja ma juz wybranmy od dwoch miesiecy, kiedys bylam z nim w sklepie i zapragnal skuter na akumulator czy baterie czy nie wiem na co. Mi sie to calkiem nie podoba, ale on ciagle pamieta, powiedzialam, ze to kosztuje duzo pieniazkow i nie mamy tyle, wiec pytal czy zbieramy, czy uzbieralismy. Ostatnio wpadl na pomysl, ze do Mikolaja napsize list i poprosi.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Asia – chcesz wyrzutnie czy zjeżdżalnie hotłwilsowe (czy inne też)? U nas chłopaki mają tego mnóstwo, nie ma już gdzie chować :Szok:, a Adaś już marzy o kolejnych :Kiepsko:

isa32
kwiaciarka
My na 6 grudnia to drobiazgi kupujemy a pod choinke 1 prezent zawsze, po co wiecej. No chyba,z e jakies tansze to wtedy 2.
Ale dostaja tez od calej rodziny, wiec prezenty sa tez pod choinka u babci, cioci i wujka :)

u nas dokladnie tak samo :yes:

U nas też :)

Odnośnik do komentarza

Ja to jeszcze nie wiem co chłopaki dostaną na Mikołaja, o Gwiazdce nie wspomnę :Oczko:. Adaś co jakiś czas chce coś innego, raz gormity, raz zjeżdżalnie, a ostatnio jakieś robale są na tapecie :Kiepsko:. Zobaczymy co w liście do Mikołaja napisze :Oczko:. Ale jakieś konkrety się u niego wyłaniają.
A Maciuś podobnie jak Adaś, z tym że jeszcze częściej zmienia decyzję co by chciał dostać :Śmiech:, ile reklam tyle zabawek Maciek by chciał :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Czesc
Jestem od rana mialam troche urwanie glowy.

Oliwka lepiej temp na razie odpukac spadła...37 albo ponizej sie tak waha co jakis czas.
Apetyt dosc ma ale niechce jesc tych biszkopcikow itp tylko normlane wola kiełbase miesooo...
Zroie dzisiaj rosołek z ryzem to miesko gotowane zje:yes:

Co do tranu - Oliwka tez dostaje z wapnem co jakis czas

Co do prezentuw Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA NIEMAM POMYSLOW WOGOLE!!!!! Ona wsyztsko ma normlanie niewiemco jej kupic....a na Mikolaja wogole co do Gwiazdora to juz wogole brak slow!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...