Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc::):

Pozdrawiam z domu, jestem na zwolnieniu, bo Franek choruje::(: dzis juz jest w miare, ale caly weekend wysoko goraczkowal. W pt wrocil lekko zakatarzony z przedszkola, ale ten katar niewielki, czasem pokasluje, ale tez malo. Goraczka 39 st cala sobote i niedziele. Okazuje sie, ze to najprawdopodobniej od stanu zapalnego dziasla:yes: Do przedszkola najwczesniej w czwartek.

Dzis poki co nie ma goraczki, oby nie bylo, bo pogoda piekna, a Francik bardzo spragniony spaceru po weekendzie spedzonym w domu.

Aha, w pt w przedszkolu bylo super- zostal bez placuz, ladnie sie bawil, nie plakal, dopiero jak zjadl obiadke to tradycyjnie uderzyl w lament. Ale postep byl wielki. Ciekawe jak bedzie po przerwie, pewnie znow zaczniemy od poczatku adaptacje::(:

Buziaki:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Maciuś myślał, że dziś pójdzie do przedszkola, a tu zonk. Nie wiem jak on wytrzyma do czwartku.

Renia – dobrze, że po weekendzie lepiej się czujesz :)

Asia – zdrówka dla Poli!
Mnie Multipla nawet się podoba, ale dla rodziny min. 5-osobowej. Ona nie cieszy się popularnością nie tylko przez wygląd ;-)

Isa – jak Alunia?

Lema – zdrówka dla Frania!

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

Wpadlam na chwilke z herbatka:Oczko:

Pozwolilam Frankowi wysc na pol godzinki, mimo, ze mial 37,9. Ale byla tak piekna pogoda, ze mam nadzieje, ze tylko na dobre wyjdzie mu ten spacerek. Chyba dzieki temu, ze sie dotlenil tak szybko zasnal- 19.15:yes:

Wieczorem juz nie mial goraczki.

Franek pyta o przedszkole, chce pojsc jutro, ma nadzieje, ze wyzdrowieje i bedzie mogl chodzic codziennie:Oczko: Ciekawe co bedzie jak juz pojdzie:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Ja wstalam, bo musialm dzieciaki wyprawic. Na szczescie A. ich potem przywiezie:smile: Stefan wybieral sie na gore, ale juz wyszla jego pani i chyba zgarnela, bo A. powiedziala, zeby juz szedl. Pola w nocy nie kaslala, ale teraz tak:takwyszlo:Oszaleje!!!

Ogladalyscie osttanio Mam talent? Slyszalyscie jak sie teraz mowi na kure domowa? House manager!!:sofunny:Swietne!!

Odnośnik do komentarza

czesc Dziewczyny!!!
mnie nie bedzie nie wiem do kiedy, wczoraj moj T wcisnal wtyczke zasilajaca laptopa do srodka i niestety nie mam ladowania kompa, tyle tylko co na baterii, jade do biura rachunkowego skserowac fakture zakupu kompa i T zawiezie do naprawy-rekalmacji, ciekawe czy reklamacje uwzglednia z taka sprawa. Nie wiem ile to potrwa:Rozgniewany:
Dzien, dwa czy 2 tygodnie :Rozgniewany:

Trudno.
Zbieramy sie z Mikolajkiem do przedszkola, leje u nas strasznie od samego rana.
Wczoraj w przedszkolu bylo super, Mikolajek zadowolony! Pani tez go chwalila.
Buziaki i do zobaczenia!!
Milego dnia!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...