Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

babeczqa
podzielcie sie tym co wasze pociechy robia w dzień, bo mi sie wydaje ze moja Oli sie bardzo nudzi ....moze niema odpowiednich zabawek na jejwiek...

Maciulek lubi swoją matę edukacyjną, na której bywa, że zaśnie (po południu). Lubi bujać się na huśtawce, na której wieszam mu zabawki. Lubi siedzieć i wtedy bawi się autkami Adasia. Ma też taki stojak z zabawkami i pozytywką, lub na nim pociągać za sznureczki, bo podoba mu się, że wydaje to melodyjki. Czasem zwyczajnie lubi poleżeć/posiedzieć bawiąc się tylko grzechotkami.
Czasem sadzam go przed lustrem, bo lubi patrzeć na swojego kolegę, do którego namiętnie gada ;)
Aaa, noszę go też na rękach i oglądamy mieszkanie, opowiadam mu wtedy co widzimy, pozwalam mu dotknąć niektóre rzeczy. Np. z lodówki uwielbia ściągać takie miśki na magnesach, ale ma satysfakcję jak mu się uda za pierwszym razem ;)
Jak włączam szybszą muzę to tańczymy (i wtedy myślę Elusi Kwiaciarki, która też lubi tańczyć) :)
To tak z grubsza co pamiątam z takiego powszedniego dnia. I oczywiście to wszystko nie odbywa się naraz tylko w różnych częściach dnia. Mata np. jest zawsze popołudniu itd. Reszta „zabaw” jest pomiędzy posiłkami/spaniem/spacerem.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka
Ela mnie zaskakuje, znow cos klepla na klaw i kazdy wyraz w zdaniu pisalo mi z wielkiej litery a reszta malymi .....jak to sie robi?

Może CapsLock włączyła? ;)
nie, z capsem wszystkie litery sa wielkie a ja napisalam zdanie w ktorym wielkie byly tylko 1sze litery wyrazow :)

Nie wiem co wcisnęła :confused:
Jak dojdziesz to napisz żebym wiedziała na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Renia – korzystając z tego, że znasz się na kwiatkach ;) chciałam Cię zapytać o dracenę. Czy to normalne, że ona na zimę tak się zasusza (chodzi mi o jej liście), bo jakby co rok zimą wygląda tak samo, a z wiosną się trochę ożywia. Może źle podlewam ją zimą :confused:

Dracena to dość łatwy w utrzymaniu kwiatek i mało wymagający, ale...
-suche liście od spodu roślinki, to normalne, byle by nie w dużych ilościach, suche należy oberwać
-jeśli roślinka zdaje się nieco przywiędnięta, "smutna" i mniej zielona w zimie, to...

*stoi blisko kaloryfera
*jest w domu suche powietrze
*dracena lubi zraszanie /częste, nie raz w tygodniu :Oczko:/
*podlewać w zimie umiarkowanie, a wszystko zależy właśnie od temp w domu, trzeba normalnie placem sprawdzić podłoże i jak już jest sucho-podlać
*i tak jak każdy zwykły ludek lubi pić i jeść i tak samo jest z roslinką!!!!!!!!!! lubi pić, ale też lubi jeść :Oczko: należy w ogrodniczym lub kwiaciarni kupić odżywkę /max 6 zł/ do "kwiatków zielonych", bywają nawet takie do" kwiatków zielonych na zimę" i raz na 2 tygodnie /albo tak jak pisze w instrukcji/zasilić roślinkę jedzonkiem :Oczko:, nooo!

Jak ziemia będzie taka "wyjałowiona", kwiatek wyciągnie z niej wszystkie składniki mineralne i nie tylko, to będzie słaba, "wisząca" i smutna :Smutny:

Proszę dawać jeść każdej roślince!!!!!

Jak są w domu rózne kwiatki, zielone i kwitnące to można kupic BIOHUMUS, preparat jest naturalny i skuteczny.

Dziubala do dracent też mozna biohumus, ale lepszy taki do zielonych.

Też może byc tak, że doniczka już mała w stosunku do ilości wytworzonych korzeni przez roślinkę, nalezy sprawdzić ;)

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam się ładnie babolki :)

kwiaciarka
jestem na chwile, zaraz uciekam, obiecalam sobie wczesniej dzis pojsc spac :)
No i P. mnie wygania z kompa, szuka nawadniania....
Renata dzieki za ifno, dobrze ze Ciebie zapytalam, bo ledwo zeszlam z kompa a P. mowi - jednak czarnoziem na wiosne zwieziemy ,a ja do Niego - o nie, nie ,teraz coby sie ulozyl i zeby pozniej gor i dolin nie bylo :) pochwalil mnie heheh i 1szy raz powiedzial,ze to forum czasem sie przydaje :Oczko:
Kajocha 4kilosy?:Zakręcony:musisz niezle tempo sobie narzucać - Ty nie masz zakwasow?
Co do horroru heh mnie tak wciaga, ze ogladam dzis i jeszcze jutro powtorke zobacze heheh :Śmiech::Oczko:
Nuchna a no stare d......... stare :Oczko:dzis mowilam do P.ze kurcze juz tak: dzieci zrobione,dom postawiony, jeszcze drzewo , wnuki i mozemy zmykac :Śmiech:. Dwoje odejdziemy i dwoje zostawimy - przyrostu tylko nie udalo nam sie zrobic :Oczko:
Dziubalo nooooo jak by to bylo, tlusty czwartek bez paczkow :Oczko:

Zakwasy były na początku te pierwsze 4 dni myślałam, że umrę a teraz nie ma nic oprócz zapie..... ile sił i tego potu co go wylewam ;)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...