Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Lipcówki

Od teściowej wróciliśmy w poniedziałek ale jakoś brakło mi czasu na forum bo albo coś załatwiłam albo miałam gości albo Maciuś był absorbujący i tak zleciało, a wieczorem padałam jak mucha.
Od 2 dni dzieci dłużej śpią (wczoraj wstały o 5.40, dziś o 5.50), mam nadzieję, że to nie przypadek.
Maciuś zadebiutował w rajtkach, Adaś niestety nie chce zakładać. Pokazywałam mu nawet w H@M kalesony ale też ich nie chce. Mam nadzieję, że się nie wyziębi i nie złapie żadnej infekcji z tego powodu. Na szczęście od 2 dni zrobiło się cieplej (4-5 stopni i jest bezwietrznie) więc brak rajtek u Adasia już mnie tak nie wkurza :Oczko:
O prezentach Mikołajowych od czasu do czasu myślę ale sama jeszcze nie wiem co dzieci dostaną :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Cześć Lipcówki

Od teściowej wróciliśmy w poniedziałek ale jakoś brakło mi czasu na forum bo albo coś załatwiłam albo miałam gości albo Maciuś był absorbujący i tak zleciało, a wieczorem padałam jak mucha.
Od 2 dni dzieci dłużej śpią (wczoraj wstały o 5.40, dziś o 5.50), mam nadzieję, że to nie przypadek.
Maciuś zadebiutował w rajtkach, Adaś niestety nie chce zakładać. Pokazywałam mu nawet w H@M kalesony ale też ich nie chce. Mam nadzieję, że się nie wyziębi i nie złapie żadnej infekcji z tego powodu. Na szczęście od 2 dni zrobiło się cieplej (4-5 stopni i jest bezwietrznie) więc brak rajtek u Adasia już mnie tak nie wkurza :Oczko:
O prezentach Mikołajowych od czasu do czasu myślę ale sama jeszcze nie wiem co dzieci dostaną :Śmiech:
:sofunny::sofunny:

sory Dziubalo,ze sie smieje, nooooo faktycznie,spiochy na maksa :)

Dziubalo to kup Adasiowi ocieplane spodnie i juz :)
A juz pytalam o Ciebie, gdzie sie podziewasz :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Dziubalo Twoje dzieci to ranne ptaszki, ale wiesz, Oni chodza wczesnie spac.

Wcześnie? Chłopaki chodzą spać ok. 20.00 (Maciuś ok. 19.45 a Adaś ok. 20.15). To jest normalna pora spania małych dzieci, wg mnie. Wcześnie to by było np. 18.30 czy 19.00 :Oczko:

asia78

WAZNE Kultura wypowiedzi - posty na forum Nas dotyczy to tylko w czesci, ale warto wiedziec, ze chamstwa nie trzeba tolerowac

Nie toleruję pod żadną postacią.

RenataOslo

tak pomyslalam o dzieciach mi znajomych i faktycznie sie zgadza, u Mikolaja podobnie jak u Stefanka, a i u Maciusia Dziubali podobnie a on duzy chlopczyk.

Reniu, Maciuś raczej z tych mniejszych, przynajmniej w porównaniu do Frania, Stefcia czy Twojego Mikołajka :Oczko:. Ostatnio jak mierzyłam Maćka to miał chyba 89 cm.

Odnośnik do komentarza

Z tym spaniem chłopaków to nie wiem co się porobiło. Grunt, że wróciło na w miarę dobre tory, bo śpią godzinę dłużej niż jeszcze 2 dni temu. Czyli mamusia też może pospać godzinę dłużej :D

Kwiaciarko - Adaś ubiera tylko dżinsy, od biedy spodnie dresowe. Może jak porządnie przemarznie to zmieni zdanie na temat rajtek/kalesonów :Oczko:

asia78
A istnieje ta emotka co sie walil bejsbolem w leb?

Istnieje :yes:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
A ja myslalam ,ze Twoje dzieci chodza spac najpozniej o 19, jakos tak mi utkwilo.
Ela chodzi spac o 19.30 teraz ( znaczy o tej to juz spi) i spi do 7 rano, ale w dzien nie spi.

Dzieci po bajce wieczornej idą się kąpać, potem kolacja i najpierw idzie Maciuś spać. Potem Adaś ma rodziców tylko dla siebie. Ale długo nie wytrzymuje i też idzie szybciej spać niż jeszcze w lecie ;-)
Maciuś codziennie śpi w dzień, ok 2-2,5h :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
A ja myslalam ,ze Twoje dzieci chodza spac najpozniej o 19, jakos tak mi utkwilo.
Ela chodzi spac o 19.30 teraz ( znaczy o tej to juz spi) i spi do 7 rano, ale w dzien nie spi.

Dzieci po bajce wieczornej idą się kąpać, potem kolacja i najpierw idzie Maciuś spać. Potem Adaś ma rodziców tylko dla siebie. Ale długo nie wytrzymuje i też idzie szybciej spać niż jeszcze w lecie ;-)
Maciuś codziennie śpi w dzień, ok 2-2,5h :)

U nas myja sie przed 19. Potem ogladaja Pluszakowo i ida spac. Pola pierwsza a Stefan jeszcze lata czasem bardzo dlugo. W sumie to moglabym mu skasowac drzemke, ale wtedy jest strasznie zmeczony i marudzacy od 5

Odnośnik do komentarza

Asia – brawo dla Stefcia z postępy :brawo:

Deva - zdrówka dla Vica, koniecznie dawaj mu coś osłonowego, nawet jak skończy antybiotyk.

Kwiaciarka – zdrówka, nie daj się przeziębieniu! Ale chyba się już lepiej czujesz nie licząc zmęczenia?

Renia – śweitnie poszedł visning :great:. To życzę super ceny za Wasze mieszkanie.

Lema – jeszcze raz najlepsze życzenia dla L! Zrealizowałaś swój pomysł na prezent :Oczko:
Super, że już na swoim :great:

Isa - podróż spokojna była? Nacieszyłaś się już Alunią?

Babeczqa - powodzenia w pisaniu prac zaliczeniowych.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Norwegia od polowy liestopada zaczyna szczepienia p/swinskiej grypie, co myslicie na ten temat? szczepic siebie i dzieci?
Na zwykłą nie szczepiłam.

Ja jestem przeciw tym szczepieniom. Zresztą sama minister Kopacz mówiła żeby się nie szczepić na świńską bo nie skończono jeszcze badań klinicznych.

kwiaciarka

Co jeszcze doczytalam kiedys jak Dziubala pisala o soli , ze mozna dac - ze jak nie mozna dostac elektrolitow to mozna dac sol kuchenna zwykla ( ale nie zeby dawac w zamian, poprostu jak sie nie ma, a pozniej jak najszybciej kupic).
Hehe, ale przekręciłaś :Śmiech:, nie samą sól tylko słone rzeczy np. paluszki :yes:

Kwiaciarka - Tinka wygląda teraz zupełnie inaczej, śliczna jest ::):
Świetne fotki, bardzo dużo śniegu u Was. Fajnie patrzeć na takie roześmiane buzie dzieci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...