Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajna!! i jak ladnie z dywanem sie komponuje , slicznie.
A chcialam Ci jeszcze powiedziec, ze sofy, takie polaczenia skory i siedzisk materialowych sa w skandynawii bardzo na topie :36_1_1:.

U mnie chyba tez zaraz zacznie padac, bo zachmurzylo sie bardzo.
Michal wzial Mikolaja na spacer i do sklepu, pojechali po roze do wazonow, mi sie pomylilo z visningiem, bo 5.11 jest jutro a nie dzisiaj, ale i tak jedna babka ma przyjsc o 18.00 zobaczyc, bo jutro nie moze byc.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Lema
Asia, :Całus: Franek tez dzis wstal lewa noga, powiedzial mi: idz sobie stad a na poprawe humoru dodal, ze jestem gruba::)::Oczko:

hehee,tak gruba i strasznie otyła :Oczo: boski Franio

asia78
Tez niezle. Pola dopiero miesiac temu zaczela mowic, ze mnie nie kocha. Wiem, ze tylko tak paple, ale smutno i przykro i tak:takwyszlo:

nie przejmuj sie,kocha Cie napewno, każdego dnia Ci topokazuje gestami ::): i uśmiechem ::):

asia78
A gdzie sie zgubila Kajocha?

a no zaglądam, ale kurde tak mi sie narobiło zaległości jak mam teraz chłopa w domu na L-4 :Oczko: i wiecznie nie mam kiedy nadrobić ehhh...

kwiaciarka
Ela od 2 tygodni nie ma drzemek i sprawnie bez nich dziala.

Alka wali komara :D a ja z nią hehe :Oczko:

kwiaciarka
U nas tez 10 st, ale odczucie jest chlodniejsze.
Ela z czapka, ale taka cieniutka - sama chce ja zakladac. Malo tego - chce, zeby jej zakladac rekawiczki - ma tez takie cieniuskie, bawelniane . Twierdzi, ze jej zimno w rece. No jak zimno, to zakladamy ;)
Buciki jesienne.

u nas czapka obowiązkowo ! szaliczek cieniutki i rajty pod spodnie bo inaczej dziecko rozchorowałoby mi sie

Lema
Franek do wyjscia jest zawsze chetny, ale jak juz zabieramy sie za ubieranie to zaczyna cudaczyc:Oczko: Skakac, brykac, klasc sie, turlac:Szok:

Alka identyczna :lol:

asia78
A co to??? Stronka sie juz skonczyla???

Za nasze zguby!! Bo zdaje sie, ze sie Kajocha zgubila i Aida

zguba Kajocha sie zawsze znajdzie:Oczko: dzieki za dedykacje :Całus:

kwiaciarka
czesc
jak juz pisalam, pozarlabym cala lodowke, no szok!

A ja nie lubie jak mi "piszczy" snieg pod butami - no niecierpie tego.

ja lubiem :D

Alutka7912
Asia - Jula uwielbia tańczyć z Bugie Bebies :great: Czasem jak na nią patrze z boku i na te jej wygibasy to nie mogę ze śmiechu :mdr:

Alka też :D a pozy odstawia,ze szok:Oczko:

asia78
I to fajne

mieszkanie - Lublin - BazylianĂłwka - 107m2 - 4 pokoje - 620 000 PLN brutto - otoDom.pl

Isa to pierwsze jest pod miastem, jakies 10km. Taka enklawa blokow i blizniakow przy trasie nad jeziora i do Kijan. Jak znam ceny mieszkan i segmentow to za ta kase mozna miec segment deweloperski w granicach miasta

fajne !!!! oba fajne, ale to jakoś lepsze

kwiaciarka
Niespodzianke mam, z pracy zadzwonila znow kolezanka, ze dostane bony na swieta :) 550 zł :)
Znow temat mojego powrotu, podobno mocno sie nastawiaja, ale ja chce od kwietnia, jesli miejsce w przedszkolu sie znajdzie. OD lutego to nie chcialabym jej puszczac, bo to jeszcze taka pogoda chorowita. Ale od kwietnia jak najbardziej. Moze jutro sie wybiore do naszego przedszkola , zobaczyc jak wogole to tam wyglada. Jesli ma isc wczesniej niz od wrzesnia, to te laczone grupy 3 i 4 ro latki raczej nie bardzo co nie? Zreszta wogole no sama nie wiem.... zdecydowana jestem tu , jak Dziubala z butami ;)

super z bonami ::): z pracą tez super !!

RenataOslo
asia78
Czesc!!
Hmm to tylko ja i babeczka zostaniemy mamuski domowe:smile:

a ja???

a może i ja? no zobaczymy jak sie nam poukłada

isa32
Asia napisałam stronę wcześniej - nie najlepiej jest... ale jak się wyleczę to wtedy mamy się postarać o drugie :Oczko: powiedziała, że zamiast antykoncepcji woli mnie w ciąży oglądać :Śmiech:

bardzo mądrze powiedziane!

babeczqa
Bylyscie patrzec te rekawiczki z lidka????? i jakie sa???

mam ten problem z głowy bo mamuśka mi nakupowała a i z zeszłego roku mam::): A!!! wózeczek super ::):

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

czesc Kajocha :)
jaki wozeczek?

przypomnialo mi sie, ze rano w tvn na dziendobry mowili, ze testowali wozki dzieciece i o zgrozo!! kazdy wozek zawiera substancje rakotworcze i alergizujace. Wozki dla lalek nie moga miec, a wozki dzieciece moga i maja! nie znalezli wozka , ktory by nie mial. W skali ocen od 2-5 ( 2 najgorszy, 5 najlepszy) tylko 2 wozki dostaly 3 i to byla najwyzsza ocena. Reszta mialy 2. Na stronie netowej tvn podobno jest lista wozkow i ich ocen.
Srodki rakotw. i alergizujace sa wszedzie, w poszyciu, w raczce - gdzie sie da.
Koszmar jakis.
Wiec jak bedziecie kiedys wybieraly wozek to warto sobie ta liste ogladnac.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Hej forumeczki moje :)

Tak więc co u nas przez te ostatnie dni - hm, nie pisałam, bo Brat ma 128 RAMu w kompie i to tak wolno chodzilo, ze tragedia...
zresztą posiedziec przy kompie to nawet nie było kiedy bo - na 7 wieczorów spędzonych tam 4 przebalowalismy i to dwa do 7 rano...co potem trzeba bylo odespac i w efekcie życie zaczynałam w południe lub później...i trzeba było trzoche czasu z własnym dziecięciem spędzić oraz z rodzinką...
zakupy udane, no ciuchy tańsze niz w PL bo dzinsy za 40zl lub bluzki po 10zł itp, bo NEXTa nawet nie dotarłam tyle zostawiłam w Primark'u...
ale warto było no i - były to zakupy pod hasłem zaległych prezentów więc Vic dostał kilka ciuchów od swego Wuja, a ja Bratu lajsłam buty do kosza - to brat, ode mnie nie ucieknie, hahahaha...
finansowo na pewno troche popłynęłam z imprezkami włącznie,a le warto było, bo mi psychika tak odżyła i lekko "otrzeźwiała" - równiez z powodu dzisiejszego powrotu bo miałam zostac do soboty a bilety kupiłam pod czyjes dyktando też na dzis i jestem podwójnie stratna...
ale nie ma tego złego, tym razem Brat rozważa przylot tu na Andrzejki ;)
dzięki niemu miałam najbardziej udane Halloween w zyciu :)

Vic nadal na antybiotyku, uszy wydaja się mieć lepiej za to kaszel mu sie taki zrywający pojawił - jednak moje silne dziecko na chorowitka nie wygląda, i broił nieprzeciętnie - nawet dzis na lotnisku jak nigdy odchodziły sceny dantejskie - ale to pewnie dlatego , że wcześniej w aucie 2 godz jazdy na lotnisko byl spokojniutki i potem w samolocie zasnął...

a ja zaczynam tak w ogóle zastanawiac sie nad Englandem(nie po raz pierwszy zreszt ą), może warto popodróżować jeszcze zanim na stałe gdzies pupsko swoje usadzę...

Buziaczki dziewczyny, gaszę światło i ide spać !

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...