Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Dla Maciusia i Mikołajka najserdeczniejsze życzenie Urodzinowe :Całus: Dużo zdrówka, radości, uśmiechu.

przyłączam się z całego serca do życzonek !!!!:36_3_15:

isa32
Witam przedweekendowo ::):
Wczoraj wieczorem doznałam lekkiego szoku. O 22 dzwonek do drzwi, a później chrobotanie w zamku :Szok: normalnie serce w gardle a to D. :oops: nic nie powiedział, że przyjedzie... ech... może chciał sprawdzić co żona porabia jak zostaje całkiem sama w domu :Oczko:

wot szpieg szoguna...:Oczko:
a moze po prostu chcial ci zrobic milutka niespodziankę?:smile_move:

babeczqa
Czesccccccc

Noca duchota, nad ranem juz 21 stopni cieplo ze hoho
Po wczorajszym upadku Oliwia dzisiaj niechciala wyjsc z wozka...i niebyloklopotu z mowieniem: Niebiegaj!!:lol:

Dzisiaj tez na dzialke pojade zeby Oliwka mogla sie wylatac.

Pozatym....dieta dzien 1 :lol: --->zabijcie mnie

och, ja z Viciem mam to samo - szleje na łóżku z kołdrą i pod kołdrą mowię mu 'uwazaj bo spadniesz, odejdz na srodek lozka' i za moment ryk!!!
a on zarył głową fikając w ramę od łóżka, bardzo kanciasta jest, no wygląda tragicznie, przez całę czoło ma odbite i kolo oka, no w tramwaju to mnie dzis mordercze spojrzenia nie omijały...a po tym upadku byl jeszcze jeden, jak urzedowal z poszewka od koldru, zaplatal się i runął z sofy jak placek na podloge, ja nie nadazam za nim, no seriooooo

kajocha
hej !

nie poczytalam, nie mam czasu

Alka chora znowu, nawrot choroby... W nocy o 3 goraczka a rano oczko zaropiałe i do pediatry... Na migdale spora ilość ropy. Trza antybiotyk, ale Ala nie przyjmuje doustnie wiec zastrzyki ale Ala po biofuroksynie wysypke miała tylko ze w miedzy czasie mucosolvann syrop pila i nie wiadomo czy z zastrzyku czy z syropu wysypka... powrot do biofuroksymu... jak bedzie wysypka to szpital... ::(:

jejku, Kajoszka ty masz ale biedniątko w domu...:36_3_15: dla niej...
Vickowi te zastrzyki na pomagaja...tzn. raz je mial, nie pomogly...zinnat byl lepszy...ale twoja nie lubi syropków, wot trudnosc...
och, zdrówka kajoszko dla Alusi....ty ja czyms uodparniasz pomiedzy chorowaniami? bo moze sie myle ale tak kojarze, ze malutka czesto ci niedomaga...?

Lema
Poki co nie bylo nas stac na nie, ale moza gorna lazienka w nich bedzie:Oczko:

ano tak to jest, ja tez staralam sie mieszkanko po w miere najtanszych kosztach w tej gamie kolorystycznej co chcialam...u mnie od bialego poprzez beże, kremy, brązy do wenge...monotematyczna jetem....:Oczko:

Lema
A wczoraj widzialam to drzewko Kubusia Puchatka w sklepie, spodobalo mi sie::): Nie wiem jak Franus sobie z nim poradzi, czy nie bedzie za trudne, ale chyba zdecydujemy sie mu kupic. Wczoraj na tych urodzinach interesowal sie takim zabawkami gadajaco-swiecacymi, tu dodatkowym plusem jest to, ze to z Kubusiem::):

ja mojemu chyba (na swoje nieszczescie) kupie pistolet hałasujący...
'pif paf'-ami zaczal sie interesowac...

Alutka7912
RenataOslo
Alutko, na all kupowalas oplatek na tort??? jak tak to u kogo?

Reniu, tutaj zamawiałam ZdjÄ�cie na tort na kaĹźdÄ� okazÄ� - opĹ�atek (687651605) - Aukcje internetowe Allegro

no rewelacja, zaraz jutro wysle im tam zdjątko Vicka!

babeczqa
isa32
Babeczko trzymam kciuki:yes: jaka dieta?

haha dzieki:)
Kopenhaska:lol:
Dupsko musi zejsc niema na to siły:lol:

oj, trudno bedzie ...wszyscy sie na tej diecie skarza..daj znac za 13 dni ile schudlas...
jakis dietetyk tu na parentingu ją polecal = jesli ten sam/a co krytykowal diete South Beach to ciekawa jestem...

babeczqa
Sie przerazilam jak chcialam sobie kupic szorciki no i w rozmiar 30sie niezmiescilam...:(to mnie do tej decyzji sklonilo i batrdzo zmobilizowalo:)

ja nie wchodze w wiekszosc spodni sprzed ciazy, mam teraz 10kg wiecej...
aale...
wczoraj wysiadam z tramwaju - pochodzi facet ze slowami "przepraszam, czy moglbym pani powiedziec komplement? przepieknie pani wygląda" - a mialam na stopkach rzymianki plaskie (!) i sukienke z H&M za 50zł i tyle ze rozpuszczone loki......
czyli chyba nie jest tak źle :Oczko:

babeczqa
Nienawidze jaj na twardo bez soli i majonezu fujjjj!!!!!!
Troche Wam ponarzekam....:takwyszlo:

ja wole na miętko z sola, pieprzem i majonezem...
na twardo wcale, ciezkostrawne są...

isa32
U nas też upał. Wyjechałam na chwilę z firmy, żeby odebrać domek miki - JEST SUPER!!! - i się upociłam jak mysz, oczywiście cudowne plamy na bluzce (pod pachami) w ciągu dwóch sekund :oops::Szok:
Siedzę teraz w biurze, włączyłam wentylator to wyschły :sofunny: tak mi wstyd, ale co mam zrobić, mnie nic nie pomaga...

próbowalas deo mineralne garniera? jestem zaskoczona, sa dosc skuteczne...
a ja wlasnie pod pachami poce sie tragicznie i to do tego, ze po jednym zalozeniu na bialych bluzkach mam zolte plamy - a nosze wszytsko blisko ciala, no nie umiem luznych rzeczy nosic - makem sa obecnie modne topy i sukienki z H&M z marszczonym stanikiem a potem luzniejszym krojem pod biustem o linii A

i nie znosze tego ze poci mi sie czolo i pod oczami policzki, az kropelki mam...
nakremujesz buzke drogim kremem i co z tego jak ci splywa...
mam slabosc do drogich kremow, chociaz staram sie nie kupowac tych drozszych niz stówkę, a te okolo trzystu to tylko na urodziny - polecam RE NUTRIV ale na eBayu, bo mozna juz za trzysta kupic to co w sklepach jest za 800zl...

a z dobrych a cenowo dostepnych polecam AVON...
seria Rejuvenate chociazby....

isa32
A ja bez soli mogłabym żyć :Oczko: tylko frytek bez soli nie lubię. Przy reszcie potraw zadowalam się pieprzem i ziołami :Oczko:

soli 'śćyptkę" to musze miec, ale jak juz mam zrezygnowac to sie nie obejde bez koperku, no swietna przyprawa bo juz zapchowo zapycha kubki smakowe....
ziola prowansalskie i pieroz tez koniecznosc ...
ja z dietami wrzucilam na luz - na po lecie - koniec sierpnia mamy domek w Sierakowie, nie bede sie katowac dieta i patrzec jak wszyscy dokola sobie dogadzaja - ale zaraz po wchodze na Protal dr.Pierre Dukana, opisywalam na wątku o dietach...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

isa32
Alutka7912
isa32

Siedzę teraz w biurze, włączyłam wentylator to wyschły :sofunny: tak mi wstyd, ale co mam zrobić, mnie nic nie pomaga...

Dobrze że miałaś wentylator hihihi Kajoszka kiedyś polecała dory środek przeciw poceniu się ale nie pamiętam nazwy.

Mam, ale na mnie nie działa :Zły: etiaxil

mi od niego puchly pachy, no aż bolało...
i tego krysztalu co sie go wodą moczy też próbowałam i adidas woman sport (nie najgorszy) a jeden super to mialam kiedys w spadku od danonki bo kupila sobie ale zapch jej nie odpowiadal - w kremi, jakis markowy, wtedy nawet na nazwe nie zwrocilam uwagi, mo mnie stac wtedy nie bylo na takie ekstrawagancje,,,,niektorzy polecaja ten 48godz z Vichy....

Lema
isa32
Lema oj to dobrze, że już prawie weekend :Całus:

Oj, jak sie ciesze, mowie Ci. Co prawda tez mnostwo spraw zaplanowane, ale przynajmniej bez pracy. No i bedzie bardzo uroczytsy weeeknd, bo w niedziele rocznica slubu:Święto:::): Juz 6, kiedy to minelo?:Szok: I imeniny mojego taty bedziemy tez swietowac w niedziele::):

asia78
My tez 6 swietowalismyL)

no gratulacje dla was...
ja w narzeczenstwie 7lat i 10 miesiecy
a w malzenstwie 7 lat i 7 miesieci i sie sypie...
faktycznie chyba cos jest z tym kryzysowym siódmym rokiem...

albo dziala inna teoria - o wymianie komorkowej, najdluzej, bo 7 lat wlasnie, odnawaiaja (wymieniaja sie na nowe) komórki watroby wiec toretycznie co 7 lat jetesmy zupelnie nowym czlowiekiem....
i moga sie zmieniac gusta...

albo jak to kiedys okreslila moja super inteligentna psiapsiolka "wyroslas z niego, jak z za ciasnych butów....

Alutka7912
isa32
My we wrześniu mamy 13-tą :oops:

Wow, niezły staż małżeński za wami :wink: Ja jestem osiem lat po ślubie :wink:

isa32
Alutko w myśl powiedzenia inteligentna żona po 10 latach sama odchodzi :sofunny: ja przegapiłam, muszę chyba kolejne 10 (tzn. teraz już 7) odczekać :Oczko::Śmiech:

oj, dobry tekst:Oczko:

asia78
Stringi w kostiumach nie sa juz modne a wrecz przeciwnie:yes:

najbardziej tanga i shorts sa na topie:smile_jump:

RenataOslo
hello,
zastanawiam sie co tak dzisiaj pusto a to przeciez weekend i sobota, cos czas mi sie poprzestawial :Oczko:

u nas z rana byla wielka ulewa, teraz juz wychodzi sloneczko a jutro znow 34 stopnie i zar z nieba, juz nie moge doczekac sie powrotu do domu!

Renatko, jak wyjechalas z Oflo to byly upaly po 36stopni, nie bylo w tej suchocie czym oddychac...
potem padalo cale 2 tygodnie codziennie, raz cieplo raz zimno bylo, jak zwykle norge jak w kalejdoskopie...

pozdrawiam i udanego urlopu mimo @

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

a z najnowszych wiesci - moj sliczny niebieski golfik za stoweczke tysiaczkow koron idzie na zezlomowanie...

golfik - galeria - ...BYĆ KOBIETĄ TO TRUDNE ZAJĘCIE... - bloog.pl

a taki byl ladny...moze nic wielkiego, ale tle kosztowalo sprowadzenie go do Oflo, tuning z wierzchu i w srodku...
teraz juz nigdy nie zdecyduje sie na wlozenie tyle kasy w cokolwiek, tzn.w jakakolowiek rzecz martwa...

chyba zreszta kupie auto w PL, od kolegi brata, opel astra z klima, bdb cena...
i za kare malza nie wpuszcze za kierownice!!!
jak odcierpi lata bez kierownicy w reku to moze pomysli...
chociaz kto pijany mysli?

zabilabym, doslownie....

musi sie swietniak udac na policje by sie dowiedziec czy go skontaktuja z osoba, ktorej auto skasowal, w kazdym razie jesli owa osoba juz oddala auto do jakiegokolwiek serwisu w Oflo, to pomimo ze byl to ponoc stary grat to naprawa, koszty, oj to bedzie bolesne.. malz wszystko bedzie splacal sam...
kolega poszyty, ale dobrze sie czuje, a swietniak malz stęka ze go boli...ale on zawsze stęka...

ok, trzeba sobie kremiczek na buziauchne zaaplikowac i isc spac, bo rano dziecie nie wiadomo o ktorej wstanie...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Kto narzekał na pogodę?

teraz ponarzekam ja - w Poznaniu leje!:pogoda:

nawet nie będzie jak wyjsc z dzieckiem na spacer...

padalo cale 2 tygodnie jak bylam w Oflo, przylecialam tu cala happy ze upaly no i co?
deszczyk...

:kawa: dla wszystkich chętnych...

i miłej niedzielki pomimo pogody wam zyczę:36_1_11:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

My też...
dobrze, że jest taki wynalazek jak MINI MINI oraz kartki i kredki, Vic twoerzy pierwsze dzieła - jak ma kredki w łapkach to nie moge go z oka spuscic, inaczej biada, tak rysuje, ale nie po papierze...

jak sie rozjaśni to po drzemce na jakis spacerek pójdziemy, a jak nie to w ruch pójdzie plastelina...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Deva moja Alicja dostaje Biofuroksym domięsniowo a Zinnat i Biofuroksym to to samo :yes: Zinnat to doustny Biofuroksym wiec to to samo :Oczko: Moja Alicja ogólnie zdrowa jest dziewczynka :yes: Ostatnio pecha miała bo wystąpił u niej silny odczyn poszczepienny (zdarza sie 1 na 1000 osób :Szok: ) a teraz to choróbsko... Ogólnie Alicja nie jest lichego zdrowia. Przez zimę nie miała ani jeden raz kataru ::): Z witamin Alka dostaje cebionmulti i nic wiecej.

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

heloł moje kochane !!
stesknilam sie strasznie za Wami.
dzis wrocilam o 18 i juz zagladam do Was :)
napisalyscie szalone tyle stron ,ze nie wiem kiedy znalezc czas na czytanie heheh ;)
Pogoda nam dopisala, osrodek w Pobierowie zaczepiasty, dzieciaki zadowolone , my tez :)
zalowalam jednego - ze Was nie ma ze mna :) serio - myslalam o Was czesto, ze fajnie by bylo jakbyscie byly :)
Musze Wam powiedziec, ze przyjazn sssstrasznie mocna mnie z Wami zwiazala :)

Wszystkiego najlepszego dla kochanych 2latkow, ktore pod moja nieobecnosc obchodzily urodziny ! zdrowka, szczescia, milosci , usmiechy, dziecinsta tak dlugiego jak sie da.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Pa Alutko, Tobie też miłego. I przetrwaj mszę :Oczko:

Nie byłam, upiekło mi się tym razem :wink:

RenataOslo
hello,
zastanawiam sie co tak dzisiaj pusto a to przeciez weekend i sobota, cos czas mi sie poprzestawial :Oczko:
u nas z rana byla wielka ulewa, teraz juz wychodzi sloneczko a jutro znow 34 stopnie i zar z nieba, juz nie moge doczekac sie powrotu do domu!

Reniu, a co Ty tak chcesz do domu wracać? Nie podoba Ci się tam? Nudy czy jak ? :wink: Jakbysmy sie tak wszystkie tam u Ciebie pojawiły to by Ci nudno nie było :wink:

kajocha
A w domu to szpital mamy... Nie dość, że Alka chora to A. ma antybiotyki (kontynuacja leczenia) od laryngologa (na tle alergicznym ma katyar i kaszel) a ja na dyzurce dzisiaj wylądowałam po antybiotyk... moja lewa dolna 8-ka sie odzywa... spuchniete i ból jak nie wiem :Szok: czas ją usunąć...
A. sie urlop kończy i w poniedziałek do pracy i lipa jak nie wiem bo przez 2 tygodnie Alka chorowała i nigdzie nie pojechalismy a plany były ehhh...

O mój Bosze....Kajoszko mam nadzieje że Ala już lepiej się czuje :Całus: Ciebie nie boli ząb a A. ma sie już lepiej :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

A tak wogule to Cześć :wink:

Miałam być od dzisiaj na urlopie ale mam jeszcze kilka spraw do załatwienia....mam nadzieję że od środy już mnie w pracy nie będzie :wink:

Wekend jak zwykle minął ekspresowo. Sobotę spędziliśmy w Sobieszewie a w niedzielę wybraliśmy się do Kwidzyna do W.babci. Julka nam sie po drodze zrzygała tak że musiałam jej nawet majtki przebrać:Szok:Chyba za szybko ja do samochodu wsadziliśmy po śniadaniu. Z tej okazji po południu czekało mnie małe sprzątanie i pranie :Szok:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...